Vremenska prognoza na TV Hayat

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
AdnanSA
Posts: 1404
Joined: 31/01/2007 20:45
Location: City

#1 Vremenska prognoza na TV Hayat

Post by AdnanSA »

Gledam neku vece prognozu na Hayatu i kazu u Australiji vrijeme suncano i ponegdje oblacno i to je sve.Pa kakva im je to prognoza?Meni je to pravo smijesno.Australija velika kao Evropa a oni sazeli prognozu u samo dvije rijeci. Valjda to govore da popune minutazu i radi dijaspore i satelita.
Kao da nasi ljudi tamo imaju povjerenja u Hayatovu prognozu,oni gledaju neku lokalnu prognozu a ne neku bezveznu Hayatovu...
Stvarno cista glupost
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#2

Post by d2 »

ljudima puno znaci kad vide svoj dio svijeta na vremenskoj prognozi neke televizije kao sto je i tebi krivo kad gledas cnn weather report pa nema nigdje sarajeva, bilo bi ti drago da napisu sarajevo +20 makar bilo i -10 u tom momentu i svakako se ne bi ravnao prema njima nego prema FHMZ

i u pravu si to se radi radi dijaspore a nisi u pravu da se radi o popunjavanju minutaze jer da si tako pazljiv gledalac vidio bi da je vremenska skracena sa 3 minute na 2 od 1.9 a to je primetime i tu je svaka sekunda par desetina maraka a da ne govorim o minutama
AdnanSA
Posts: 1404
Joined: 31/01/2007 20:45
Location: City

#3

Post by AdnanSA »

Vremenska prognoza je nesto sto bi trebalo da bude kolko tolko svrsishodno a da bude u programu samo radi nekoga ili necega je po meni cista glupost.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#4

Post by d2 »

odakle znas da sutra u australiji nece biti takvo vrijeme kakvo je receno ?
Klikerica
Posts: 88
Joined: 26/03/2007 20:29
Location: Zemlja Cuda

#5

Post by Klikerica »

d2 a koja je tvoja funkcija na hayatu? :zzzz: :oops: smijesno...
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#6

Post by d2 »

napravio pomenutu vremensku, hvala na pitanju.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#7

Post by sulesavic »

Ovaj PF nosi naziv Film/TV. Na njemu se prièa o filmovima i onom na TV-u ¹to je u vezi s filmovima.

Vremenska prognoza nije s tim u vezi.

Haug.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#8

Post by d2 »

izvinjavam se bljedoliki na spamanju, skvo je napravila pitu u vigvamu, idem !

haug!
:-D
User avatar
koma
Posts: 191
Joined: 10/09/2005 13:32

#9

Post by koma »

d2 wrote:odakle znas da sutra u australiji nece biti takvo vrijeme kakvo je receno ?
Igore, nadam se da se salis.. Isto kao da kazes sutra ce u Evropi biti suncano, i ponegdje kisa.. Ne treba mi onda nikako.. pouzdat cu se onda u horoskop :sad:
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#10

Post by chuchumbamayumbe »

Vremenska prognoza na Hayatu i ona "kamera" sto ide po BiH je odron. Strasno je zamorna i nikako ne radi ono sto joj je cilj...da gledaocu da podatke o vremenu.
Ljudi, pogledate li vi ikada vremensku prognozu na HRT-u, kratko, jasno, pregledno, konkretno. A da ne spominjem nacin na koji ljudi iznose prognozu vremena...strucno, jasno i konkretno.
Kada vidim da ide prognoza vremena na Hayatu ja odmah promijenim kanal (neka se niko ne uvrijedi). Ovo vrijedi i za vecinu ostalih BH TV stanica. Dovedu nekakve cice i misle da je to to, a ono ljudi odmah preshaltaju, hem ona odron, hem ne zna citati, nesto mlatara rukama, ma nidje veze.
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#11 Re: Vremenska prognoza na TV Hayat

Post by Bea_Trix »

AdnanSA wrote:Gledam neku vece prognozu na Hayatu i kazu u Australiji vrijeme suncano i ponegdje oblacno i to je sve.Pa kakva im je to prognoza?Meni je to pravo smijesno.Australija velika kao Evropa a oni sazeli prognozu u samo dvije rijeci. Valjda to govore da popune minutazu i radi dijaspore i satelita.
Kao da nasi ljudi tamo imaju povjerenja u Hayatovu prognozu,oni gledaju neku lokalnu prognozu a ne neku bezveznu Hayatovu...
Stvarno cista glupost
:lol: :lol: :lol: ma oni su "genijalni" :D

a ovaj je izgleda napravio prognozu sa australiju samo da bi je spomenuo :D ovo mi je najjace :lol: :lol:
d2 wrote:ljudima puno znaci kad vide svoj dio svijeta na vremenskoj prognozi neke televizije kao sto je i tebi krivo kad gledas cnn weather report pa nema nigdje sarajeva, bilo bi ti drago da napisu sarajevo +20 makar bilo i -10 u tom momentu i svakako se ne bi ravnao prema njima nego prema FHMZ
e pa meni nije svejedno, jer je to javna televizija bolan, ne zelje i pozdravi :lol: :lol:
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#12

Post by black »

User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#13

Post by Bea_Trix »

:lol: :lol: :lol: :lol:

"u srbiji sutra ce danas biti pretezno suncano vrijeme, sutra nas u srbiji ocekuje umjereno oblacno i toplo vreme. sada ste razumeli vremensku prognozu" :lol: :lol: :lol: oplakah, majko :D

a jadnica sa ovog drugog linka, sta joj bi :( :D ne razumijem njemacki :D
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#14

Post by uvjek dobar gost »

.......... Najgluplje najave vremena, ali ubjedljivo su na našim televizijama, stave neke polovne manekenke il neke dame sumnjivog morala... i one ko fol nešto vaze...

Prvo... pola vremena se potroši na činjenice kakvo vrijeme je bilo danas... a vremenska prognoza je oko 20.ooh.... šta me boli q. kakvo je vrijeme danas bilo kad dan je već prošao.... alo....

Poslije toga nema nikakvih kretanja ciklona il čega već... kako i zašto... aloo...temperature ... i prognozu ne možete pogoditi... pa dajte pođonite CNN il BBC... il bar HRT... a ne uvijek mi kao najpametniji a niđe veze....

Eto... a još jedna najveća fula... izvještaj sa planina... koliko cenata snijega ima i kakvo se vrijeme očekuje.....

Ima li iko pametan.... :x :x
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#15

Post by roki »

Ja pratim prognazu na HTV-u.Kad je FTV poceo da mjenja "skinove" misleci da ce time poboljsati kvalitet najave vremena nije se bash proslavio.
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#16

Post by uvjek dobar gost »

Ali izvješaj o sniježnom pokrivaču na planinama ostaje enigma...???
Ima na net-u ali nisam uvijek u situaciji da se nakačim....
mondura
Posts: 12
Joined: 18/07/2003 00:00
Location: Sarajevo

#17

Post by mondura »

Zar taj Hayat iko vise ziv gleda? :?
Prognoza Nove TV je za svaku pohvalu, pogotovo kada je vodi onaj stariji gospodin.
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#18

Post by bug »

weather.com, al' i oni :D fulaju
to_the_roots
Posts: 159
Joined: 27/05/2005 16:47

#19

Post by to_the_roots »

d2 wrote:odakle znas da sutra u australiji nece biti takvo vrijeme kakvo je receno ?
:lol: pa nije u tome fazon. ne mozes jednom recenicom opisati vrijeme na citavom jednom kontinentu kao sto je australija.
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#20

Post by madona »

Hayat je znaci uznapredovao od rata....tada je vremenska prognoza bila, citiram "kakvo ce vrijeme biti sutra samo Allah Dzeleshanumu zna". Bez zeze receno, na vijestima.
AdnanSA
Posts: 1404
Joined: 31/01/2007 20:45
Location: City

#21

Post by AdnanSA »

mondura wrote:Zar taj Hayat iko vise ziv gleda? :?
Prognoza Nove TV je za svaku pohvalu, pogotovo kada je vodi onaj stariji gospodin.
Gospodin se zove Sijerkovic ako se ne varam. Ima šlifa i iskustva bez sumnje a na Novoj najavljuje kada se ocekuju nepogode...
Uglavnom sluzi za najavu loseg vremena ipak moj favorit je Mirna Maras.Mlada,lijepa em najavljuje lijepo vrijeme :-D
Edoxxx
Posts: 289
Joined: 25/06/2007 22:25

#22

Post by Edoxxx »

madona wrote:Hayat je znaci uznapredovao od rata....tada je vremenska prognoza bila, citiram "kakvo ce vrijeme biti sutra samo Allah Dzeleshanumu zna". Bez zeze receno, na vijestima.
Imal neki video?
Post Reply