Vrbopuc u ranu jesen

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

izblajhana
Posts: 666
Joined: 16/07/2006 15:42
Location: Sarajevo

#276

Post by izblajhana »

contara wrote:Ma daj molim te, ne vidim sta je to ona slozila i kome je slozila. Ja citajuci ove frustracije samo mogu da pretpostavim da se radi o strasno isfrustriranoj osobi kojoj izgleda svasta nesto fali u zivotu. Otherwise ne bi provodila ovoliko vremena na mjestima ovog tipa vec bi provodila vrijeme sa tim jadnikom kojeg je navodno izabrala, ako je izabrala. CONCLUSION:GET A LIFE GIRL!!!!!
:shock: ...rece osoba koja ovdje dezura!
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#277

Post by contara »

izblajhana wrote:
contara wrote:Ma daj molim te, ne vidim sta je to ona slozila i kome je slozila. Ja citajuci ove frustracije samo mogu da pretpostavim da se radi o strasno isfrustriranoj osobi kojoj izgleda svasta nesto fali u zivotu. Otherwise ne bi provodila ovoliko vremena na mjestima ovog tipa vec bi provodila vrijeme sa tim jadnikom kojeg je navodno izabrala, ako je izabrala. CONCLUSION:GET A LIFE GIRL!!!!!
:shock: ...rece osoba koja ovdje dezura!
Sigurno ne duze od tebe. Ja sam clan tek od prije nekoliko dana. A ti kao sto sam vidio vec duze vrijeme ordiniras ovdje.... :roll:
izblajhana
Posts: 666
Joined: 16/07/2006 15:42
Location: Sarajevo

#278

Post by izblajhana »

contara wrote:
izblajhana wrote:
contara wrote:Ma daj molim te, ne vidim sta je to ona slozila i kome je slozila. Ja citajuci ove frustracije samo mogu da pretpostavim da se radi o strasno isfrustriranoj osobi kojoj izgleda svasta nesto fali u zivotu. Otherwise ne bi provodila ovoliko vremena na mjestima ovog tipa vec bi provodila vrijeme sa tim jadnikom kojeg je navodno izabrala, ako je izabrala. CONCLUSION:GET A LIFE GIRL!!!!!
:shock: ...rece osoba koja ovdje dezura!
Sigurno ne duze od tebe. Ja sam clan tek od prije nekoliko dana. A ti kao sto sam vidio vec duze vrijeme ordiniras ovdje.... :roll:
Za tih nekoliko dana koliko si clan, nadoknadio si svo propusteno vrijeme...vjeruj mi! :D Obicno se ne osvrcem na komentare nekih jadnika sa pateticnim,izmisljenim i nemastovitim pricama, osim u rijetkim slucajevima kad ustanem na lijevu nogu :D :D :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#279

Post by ztluhcs »

izblajhana wrote:
contara wrote:
izblajhana wrote: :shock: ...rece osoba koja ovdje dezura!
Sigurno ne duze od tebe. Ja sam clan tek od prije nekoliko dana. A ti kao sto sam vidio vec duze vrijeme ordiniras ovdje.... :roll:
Za tih nekoliko dana koliko si clan, nadoknadio si svo propusteno vrijeme...vjeruj mi! :D Obicno se ne osvrcem na komentare nekih jadnika sa pateticnim,izmisljenim i nemastovitim pricama, osim u rijetkim slucajevima kad ustanem na lijevu nogu
... i radi se o vrbopucu...
izblajhana
Posts: 666
Joined: 16/07/2006 15:42
Location: Sarajevo

#280

Post by izblajhana »

ztluhcs wrote:
izblajhana wrote:
contara wrote:Sigurno ne duze od tebe. Ja sam clan tek od prije nekoliko dana. A ti kao sto sam vidio vec duze vrijeme ordiniras ovdje.... :roll:
Za tih nekoliko dana koliko si clan, nadoknadio si svo propusteno vrijeme...vjeruj mi! :D Obicno se ne osvrcem na komentare nekih jadnika sa pateticnim,izmisljenim i nemastovitim pricama, osim u rijetkim slucajevima kad ustanem na lijevu nogu
... i radi se o vrbopucu...
:lol: pa gdje si Ztluhcsos, haj na kafu u nas zeMski kutak :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#281

Post by zena21 »

Ovaj Contara se ne javlja jutros... Da nije dje zagino preko vikenda :shock:

da ga nije kakav ljuti husband nasao :? :D
User avatar
Anka
Posts: 425
Joined: 02/07/2006 01:36
Location: Beograd

#282

Post by Anka »

zena21 wrote:Ovaj Contara se ne javlja jutros... Da nije dje zagino preko vikenda :shock:

da ga nije kakav ljuti husband nasao :? :D
:D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#283

Post by ztluhcs »

Anka wrote:
zena21 wrote:Ovaj Contara se ne javlja jutros... Da nije dje zagino preko vikenda :shock:

da ga nije kakav ljuti husband nasao :? :D
:D
Bocnul, pa mu se svidel i ne bu ga vadil do nasljednjega petka... :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#284

Post by contara »

Tu sam, i sve je u najboljem redu. Nije me nasao ljuti husband, ali bocnuo jesam i to vise puta, nije da se hvalim ali tako je. Danas se puno bolje osjecam, jer me je uhvatila takva djevojka da je i mene skoro slomila. Nisam mogao da vjerujem da postoje i ovakvi strojevi od zena. Pravo sam sretan danas.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#285

Post by zena21 »

pih... jedna djevojka te slomila... Sta bi bilo od tebe da smo dosle nas tri kao sto smo se dogovarale :lol: :lol: :lol:
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#286

Post by contara »

zena21 wrote:pih... jedna djevojka te slomila... Sta bi bilo od tebe da smo dosle nas tri kao sto smo se dogovarale :lol: :lol: :lol:
Ali prije nje su bile dvije malo slabije, i kad je dosla ona(treca) bukvalno me je razbila da tako kazem. Djevojka je nevjerovatno fizicki spremna i ima nevjerovatno razvijene noge i stomak i kukove. Bavi se sportom dugo vremena.. :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#287

Post by zena21 »

contara wrote:
zena21 wrote:pih... jedna djevojka te slomila... Sta bi bilo od tebe da smo dosle nas tri kao sto smo se dogovarale :lol: :lol: :lol:
Ali prije nje su bile dvije malo slabije, i kad je dosla ona(treca) bukvalno me je razbila da tako kazem. Djevojka je nevjerovatno fizicki spremna i ima nevjerovatno razvijene noge i stomak i kukove. Bavi se sportom dugo vremena.. :D :D
Pa eto... budi s njom nekoliko dana dok te skroz ne smori i ne istrjera taj vrboputz :D :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#288

Post by Michun »

DobroJutroKolumbo wrote:@contara pazi da ne bude kod tebe ko u jednoj pjesmi...


"Grickao si klitoris ,lepi Mario,
dobio si sifilis , lepi Mario,
jebi se sada ti..."


:D :D :D :D :D :D
Satan Panonski rocks!
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#289

Post by contara »

DobroJutroKolumbo wrote:@contara pazi da ne bude kod tebe ko u jednoj pjesmi...


"Grickao si klitoris ,lepi Mario,
dobio si sifilis , lepi Mario,
jebi se sada ti..."


:D :D :D :D :D :D
Satan Panonski, Ivica Culjak, bio mi je komsija vjerovao ili ne. Jedan kratak period dok nije poginuo...
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#290

Post by contara »

zena21 wrote:
contara wrote:
zena21 wrote:pih... jedna djevojka te slomila... Sta bi bilo od tebe da smo dosle nas tri kao sto smo se dogovarale :lol: :lol: :lol:
Ali prije nje su bile dvije malo slabije, i kad je dosla ona(treca) bukvalno me je razbila da tako kazem. Djevojka je nevjerovatno fizicki spremna i ima nevjerovatno razvijene noge i stomak i kukove. Bavi se sportom dugo vremena.. :D :D
Pa eto... budi s njom nekoliko dana dok te skroz ne smori i ne istrjera taj vrboputz :D :D
Naravno da hocu, ne boj se necu ja s tobom sve i da ti zelis srcem svim... :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#291

Post by zena21 »

contara wrote:
zena21 wrote:
contara wrote: Ali prije nje su bile dvije malo slabije, i kad je dosla ona(treca) bukvalno me je razbila da tako kazem. Djevojka je nevjerovatno fizicki spremna i ima nevjerovatno razvijene noge i stomak i kukove. Bavi se sportom dugo vremena.. :D :D
Pa eto... budi s njom nekoliko dana dok te skroz ne smori i ne istrjera taj vrboputz :D :D
Naravno da hocu, ne boj se necu ja s tobom sve i da ti zelis srcem svim... :D :D
Eto vidis da si skoro pa izlijecen... Poceo si odbijati ponude... Znaci da ipak nisi vrbopucan kao sto si bio :lol: :lol: :lol:
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#292

Post by contara »

zena21 wrote:
contara wrote:
zena21 wrote: Pa eto... budi s njom nekoliko dana dok te skroz ne smori i ne istrjera taj vrboputz :D :D
Naravno da hocu, ne boj se necu ja s tobom sve i da ti zelis srcem svim... :D :D
Eto vidis da si skoro pa izlijecen... Poceo si odbijati ponude... Znaci da ipak nisi vrbopucan kao sto si bio :lol: :lol: :lol:
Kad si ti u pitanju onda jesam izlijecen, a za ostale nisam siguran.. :D :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#293

Post by zena21 »

contara wrote:
zena21 wrote:
contara wrote:Naravno da hocu, ne boj se necu ja s tobom sve i da ti zelis srcem svim... :D :D
Eto vidis da si skoro pa izlijecen... Poceo si odbijati ponude... Znaci da ipak nisi vrbopucan kao sto si bio :lol: :lol: :lol:
Kad si ti u pitanju onda jesam izlijecen, a za ostale nisam siguran.. :D :D :D
Pa bitno je s necim poceti... odnosno u tvom slucaju - zavrsiti :D :D :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#294

Post by contara »

Nisam ja jos nista zavrsio, srescemo se nekad pa cemo da zavrsimo u 4 oka... :D :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#295

Post by zena21 »

contara wrote:Nisam ja jos nista zavrsio, srescemo se nekad pa cemo da zavrsimo u 4 oka... :D :D :D
Opet ti :shock:

Pa zar ne rece da ne bi sa mnom... Sta bi u medjuvremenu :?
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#296

Post by contara »

zena21 wrote:
contara wrote:Nisam ja jos nista zavrsio, srescemo se nekad pa cemo da zavrsimo u 4 oka... :D :D :D
Opet ti :shock:

Pa zar ne rece da ne bi sa mnom... Sta bi u medjuvremenu :?
Ima nesto u vezi s tobom sto mi budi u noci i makes me horny.... :D :D Ne mogu tek tako da odustanem od tebe.... :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#297

Post by zena21 »

contara wrote:
zena21 wrote:
contara wrote:Nisam ja jos nista zavrsio, srescemo se nekad pa cemo da zavrsimo u 4 oka... :D :D :D
Opet ti :shock:

Pa zar ne rece da ne bi sa mnom... Sta bi u medjuvremenu :?
Ima nesto u vezi s tobom sto mi budi u noci i makes me horny.... :D :D Ne mogu tek tako da odustanem od tebe.... :D
Ih... sta bi tek bilo kad bi me vidio :D :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#298

Post by contara »

zena21 wrote:
contara wrote:
zena21 wrote: Opet ti :shock:

Pa zar ne rece da ne bi sa mnom... Sta bi u medjuvremenu :?
Ima nesto u vezi s tobom sto mi budi u noci i makes me horny.... :D :D Ne mogu tek tako da odustanem od tebe.... :D
Ih... sta bi tek bilo kad bi me vidio :D :D
Ja zelim da te vidim, ali samo ako je zelja obostrana... :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#299

Post by zena21 »

contara wrote:
zena21 wrote:
contara wrote:Ima nesto u vezi s tobom sto mi budi u noci i makes me horny.... :D :D Ne mogu tek tako da odustanem od tebe.... :D
Ih... sta bi tek bilo kad bi me vidio :D :D
Ja zelim da te vidim, ali samo ako je zelja obostrana... :D
Sorry, no can do... ali sigurna sam da ces se ti snaci i bez mene :wink:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45148
Joined: 29/12/2005 01:20

#300

Post by jeza u ledja »

Guzil' se, contara? De nam malo pricaj.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply