Vrbopuc u ranu jesen

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#251

Post by ztluhcs »

Drumer wrote:Cisto sumnjam da tebi ista moze pomoci. Imam jeftinog shtrika. Tebi dajem po diskontnoj cijeni.. :lol: :lol: :lol: Sam izaberi drvo gdje ces se objesiti... :lol:
Èekaj ba. Za ¹ta treba da se objesi? :)
User avatar
seljak_cojek
Posts: 1044
Joined: 09/02/2006 15:31
Location: Restoran na kraju vaseljene

#252

Post by seljak_cojek »

Drumer wrote:Cisto sumnjam da tebi ista moze pomoci. Imam jeftinog shtrika. Tebi dajem po diskontnoj cijeni.. :lol: :lol: :lol: Sam izaberi drvo gdje ces se objesiti... :lol:
Nemoj mu nuditi ako nije nov. :D Zamisli čovjek se taman objesi, i .......
shtrik pukne. Može se povrijediti, ne daj bože. :D :D :D
User avatar
seljak_cojek
Posts: 1044
Joined: 09/02/2006 15:31
Location: Restoran na kraju vaseljene

#253

Post by seljak_cojek »

ztluhcs wrote:
Drumer wrote:Cisto sumnjam da tebi ista moze pomoci. Imam jeftinog shtrika. Tebi dajem po diskontnoj cijeni.. :lol: :lol: :lol: Sam izaberi drvo gdje ces se objesiti... :lol:
Čekaj ba. Za šta treba da se objesi? :)
Pa ......valjda........za........problem.......ovaj.....hoću.....reći.....za.....granu. :D
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#254

Post by Drumer »

Ma sta cu mu ja. Meni samo nije jasno gdje ovaj svijet ide. Misliim ovoliko da se pise o glupostima. :roll:
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#255

Post by contara »

Taj strik ostavi sebi mozda ti zatreba. Meni ne pada na pamet da uradim nista slicno tome vjesanju.A ako ti je tema glupa onda se nemoj javljati na nju. 8-)
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#256

Post by Drumer »

contara wrote:Taj strik ostavi sebi mozda ti zatreba. Meni ne pada na pamet da uradim nista slicno tome vjesanju.A ako ti je tema glupa onda se nemoj javljati na nju. 8-)
Nisam vise mogo izdrzat a da se ne javim. Nevjerovatna koncentracija gluposti na jednom mjestu. Druze haj ti u onu psihijatrijsku ordinaciju sto ti je cojk preporucio... :lol:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#257

Post by Michun »

Drumer wrote:
contara wrote:Taj strik ostavi sebi mozda ti zatreba. Meni ne pada na pamet da uradim nista slicno tome vjesanju.A ako ti je tema glupa onda se nemoj javljati na nju. 8-)
Nisam vise mogo izdrzat a da se ne javim. Nevjerovatna koncentracija gluposti na jednom mjestu. Druze haj ti u onu psihijatrijsku ordinaciju sto ti je cojk preporucio... :lol:
Zena preporucila! Zar mislis da musko moze imati tako pametnu ideju? :D
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#258

Post by Drumer »

Michun wrote:
Drumer wrote:
contara wrote:Taj strik ostavi sebi mozda ti zatreba. Meni ne pada na pamet da uradim nista slicno tome vjesanju.A ako ti je tema glupa onda se nemoj javljati na nju. 8-)
Nisam vise mogo izdrzat a da se ne javim. Nevjerovatna koncentracija gluposti na jednom mjestu. Druze haj ti u onu psihijatrijsku ordinaciju sto ti je cojk preporucio... :lol:
Zena preporucila! Zar mislis da musko moze imati tako pametnu ideju? :D
Do mene. Necu da ulazim u te musko zenske rasprave, al si mu dobru preporuku dala. Kakav bolid od covjeka. :roll:
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#259

Post by contara »

Ja sam tebi@miCHUNA lijepo predlozio da se ne javljas na temu ako je GNUSOBNA kako ti kazes. A vi izgleda ne mozete da se oduprete a da se ne javite. @drumer, ja cu tamo sigurno i otici, da si probam pomoci, i ponavljam ako ti je tema glupa nemoj se javljati... 8-)
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#260

Post by Lace »

jesi se ista ispuco...ili se samo upucavas? :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#261

Post by zena21 »

Lace wrote:jesi se ista ispuco...ili se samo upucavas? :D
Ma upucava se on, jer se nista nije ispuco, a jos ga puca vrbopuc :D :D :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#262

Post by contara »

Lace wrote:jesi se ista ispuco...ili se samo upucavas? :D
Sto vise ispucavam sve mi se vise trazi upucavanje.. :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#263

Post by ztluhcs »

contara wrote:
Lace wrote:jesi se ista ispuco...ili se samo upucavas? :D
Sto vise ispucavam sve mi se vise trazi upucavanje.. :D
©to vi¹e puca tebi se vi¹e puca... Hoæe to tako kad se æorcima puca... :D
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#264

Post by Drumer »

zena21 wrote:
Lace wrote:jesi se ista ispuco...ili se samo upucavas? :D
Ma upucava se on, jer se nista nije ispuco, a jos ga puca vrbopuc :D :D :D
Ma njemu treba jedna hrastova motka, pa da vidi kako izbija vrbopuc iz glave.. :lol:
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#265

Post by zena21 »

Drumer wrote:
zena21 wrote:
Lace wrote:jesi se ista ispuco...ili se samo upucavas? :D
Ma upucava se on, jer se nista nije ispuco, a jos ga puca vrbopuc :D :D :D
Ma njemu treba jedna hrastova motka, pa da vidi kako izbija vrbopuc iz glave.. :lol:
Ma ja mislim da njemu vrbopuc i nije u glavi :oops:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#266

Post by ztluhcs »

Drumer wrote:
zena21 wrote:
Lace wrote:jesi se ista ispuco...ili se samo upucavas? :D
Ma upucava se on, jer se nista nije ispuco, a jos ga puca vrbopuc :D :D :D
Ma njemu treba jedna hrastova motka, pa da vidi kako izbija vrbopuc iz glave.. :lol:
Ma treba da ga mlatne od vrbu jednom pa da èuje vrbopuc... Neæe poslije toga vi¹e... :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#267

Post by contara »

Bas ste mi svi vi pametni. Ja po stoti put ponavljam da kome se ne svidja tema, nek ne trosi uzalud prostor na ovome forumu. @drumer, molim te suzdrzi se glupih komentara, a i svi vi ostali. Ako imate nesto konkretno da kazete you are more than welcome. A ako ne onda zauvijek zasutite... :roll:
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#268

Post by Drumer »

ztluhcs wrote:
Drumer wrote:
zena21 wrote: Ma upucava se on, jer se nista nije ispuco, a jos ga puca vrbopuc :D :D :D
Ma njemu treba jedna hrastova motka, pa da vidi kako izbija vrbopuc iz glave.. :lol:
Ma treba da ga mlatne od vrbu jednom pa da čuje vrbopuc... Neće poslije toga više... :D
E ova je dobra... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oplakah...Kad ne upado sa stolice od smijeha...
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#269

Post by cHupjahalic@ »

ztluhcs wrote:Ma treba da ga mlatne od vrbu jednom pa da čuje vrbopuc... Neće poslije toga više... :D
Kako vam nije zao....











vrbe :? :D :D
lost&found
Posts: 96
Joined: 24/06/2006 13:10

#270

Post by lost&found »

obrijal se onaj ? :D :D :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#271

Post by contara »

lost&found wrote:obrijal se onaj ? :D :D :D
O cemu sad ti govoris?? :?
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#272

Post by Michun »

contara wrote:Ja sam tebi@miCHUNA lijepo predlozio da se ne javljas na temu ako je GNUSOBNA kako ti kazes. A vi izgleda ne mozete da se oduprete a da se ne javite. @drumer, ja cu tamo sigurno i otici, da si probam pomoci, i ponavljam ako ti je tema glupa nemoj se javljati... 8-)
Sta sam ja sad rekla! Pa mjesas likove s foruma! E bas ti je fora da mi kasapis nick :x
Ali contara - moras shvatiti jednu stvar. Ne moze raja da se ne javlja na temu koliko god im se chinila glupa. A sto vishe ponvljas da se ne javljaju, to ti je gore. Belive you me.
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#273

Post by contara »

Izvini mislio sam na Mrgudnu. Nije ni cudo sto mijesam, manta mi se u glavi od svega ovoga. :sad:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#274

Post by jeza u ledja »

mrgud@ wrote:
contara wrote:
Michun wrote: Vrati se malo na svoje postove pa citaj i sve ce ti biti jasno. Zezancija je ovdje opste prihvacena, ali zezancija. Ti vrijedjas zene - to nije fino. Mi smo veoma suptilna bica. :)
Znam da jeste suptilne, ali i vi zene(nisam znao da jesi) znate da ujedate. Ja sam zapoceo temu zbog problema, ali su je ostali clanovi odveli u skroz pogresnom pravcu ukljucujuci i nekolicinu zena. I mene su vrijedjali pa se nisam bunio. Al eto ko god se osjeca uvrijedjenim neka primi moju ispriku..Is it fair enough?
Eh jos samo par recenica na ovu fakat gnusobnu temu... Zrelom muskarcu od 36 godina sa bar pola mozga u glavi ne bi palo na pamet da stavlja ovakvu temu na forum predstavljajuci "problem" koji po svim normalnim mjerilima nije problem. I tema bi bila zanimljiva i otisla u pravcu zezancije da ti nemas bas jedan specificano odvratan nacin upucavanja i predstavljanja zene kao zene na ponizavajuci nacin da ti se maltene steru pod noge. Na takve tipove padaju obicno "takve" zene, zene koje ne biraju niti imaju kriterije izbora. U slucaju da nekoj zeni ne pada na pamet da te dodirne ni daljinskim upravljacem ona automatski postaje predmet ismijavanja i definitivno je frigidna cim ne beci oci ako neko knjekavo musko zamase eksponatom. Kao sto sam vec rekla, zauzeta sam a to znaci da imam kriterije u izboru muskarca i da sam davno izabrala. A tebi je ocito nedostajalo to cega sad navodno imas na pretek i kao takav odajes utisak jednog neizivljenog pubertetlije koji je tek u 36-toj iskusio cari zivota, jer da si na vrijeme imao takav zivot sad bi bio zreo covjek sa lijepim manirima i s postovanjem pricao o zenama.
Inace, uvijek, ama bas uvijek, kad pocnes nesto slicno trabunjati ocekuj da ti neka zena kaze ono sto misli i smjesti te na pravo mjesto. Ni jedna ti nece ostati duzna. Vidi se da si neiskusan!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha, kako mu ga slozi na kraju s merakom. :lol: :lol: :lol:
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#275

Post by contara »

Ma daj molim te, ne vidim sta je to ona slozila i kome je slozila. Ja citajuci ove frustracije samo mogu da pretpostavim da se radi o strasno isfrustriranoj osobi kojoj izgleda svasta nesto fali u zivotu. Otherwise ne bi provodila ovoliko vremena na mjestima ovog tipa vec bi provodila vrijeme sa tim jadnikom kojeg je navodno izabrala, ako je izabrala. CONCLUSION:GET A LIFE GIRL!!!!!
Post Reply