vPopulus

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Apollo93

vPopulus

Post by Apollo93 » 23/05/2012 23:09

Pozdrav svima :)

Zelio bi vas upoznati sa novom online browser igrom, u kojoj mozete biti politicar, osnovati svoje kompanije i ekonomski se razvijati ili civil...vPopulus
Trenutno je Bosna i Hercegovina rangirana kao 10. zemalja u vsvijetu (svakim danom postajemo sve bolji i bolji), potrebni su nam novi stanovnici tj, Vi koji ce te odovojiti dnevno svega 5-10min na ovu igru, ja iskreno mislim da svako to od nas moze ;) ako ne mozemo imati u RL (real life) uspijesnu drzavu ja mislim da u virtualnom svijetu mozemo imati drzavu koja je suprotnih karakteristika nego ovu danas koju imamo! (zalosno ali istinito) !

Sta trebate raditi: Naci sebi posao, trenirati, a kasnije (kada budete 5lvl) boriti se u raznim bitkama i tako dobijati exp poene i rank poene! Ne treba vam vise od 10min dnevno!

Ovo je poziv na duznost i cast koju imate prema Bosni i Hercegovini! Budite tu kada vBiH bude cvijetala!
Imamo sve ono sto treba za pocetak razvitka jedne drzave, samo nam je problem stanovnistvo, ima nas premalo, zato vas molim da se registrujete i budete aktivan gradjanin vBosne i Hercegovine!

Trenutno stanje na vBalkanu je za vBosnu zadovoljavajuce, zajedno smo sa vSrbijom u savezu ali u ratu sa vHrvatskom i vItalijom, cilj nam je u buducnosti da okupiramo vItaliju, naravno to bez Vas je nemoguce :) zato Vas molim da se registrujete i postanete gradjanin vBiH!

Link za registraciju!
(prilikom registracije molio bi Vas da odaberete Brcko Distrikt kao regiju u kojoj ce te zivjeti)!

Stanje na vBalkanu:
Image
Kao sto mozete da vidite trenutno smo okupirali Juznu Dalmaciju, tu naravno necemo stati! Idemo dalje do Italije uz vasu pomoc!

Kada se registrujete sve sto vam ne bude jasno mozete pitati sledece igrace: Apollo , Major , Markoss93 , H.Trako!

Link za registraciju!

Nadam se da ce te nam se pridruziti i pomoci vasoj vBosni i Hercegovini, jer bez Vas ne mozemo dalje! ;) :bih:

quarterback

Re: vPopulus

Post by quarterback » 23/05/2012 23:13

eRepublic...

Apollo93

Post by Apollo93 » 23/05/2012 23:15

quarterback wrote:eRepublic...
Da :) ali ovdje Bosna ima vise sanse da uspije ;)

threshold

Post by threshold » 23/05/2012 23:24

:D

Edinho2011

Post by Edinho2011 » 23/05/2012 23:33

ako nije troclano predsjednistvo, ja necu da igram :D

Post Reply