Vožnja arapa

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
magicno_tragican
Posts: 39
Joined: 30/01/2019 19:04

#1 Vožnja arapa

Post by magicno_tragican »

Dobar dan forumaši :sax:
Imam par pitanja, ima li iko da ima iskustva sa sezonskim radom na razvozenju arapa po Sa i ostalim dijelovima BiH?
Kakvi su utisci, placanje, njihovo ponasanje uopsteno
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#2 Re: Vožnja arapa

Post by mali jomu »

e jesi bezveze, nasmijao si me, hvala :lol: :lol: :lol:

samo se ponasaj onako kako bi ti volio da se bilo ko ponasa prema tebi... i picis :thumbup:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#3 Re: Vožnja arapa

Post by ¤ jelena ¤ »

Vožnja čega :?
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#4 Re: Vožnja arapa

Post by mali jomu »

¤ jelena ¤ wrote: Vožnja čega :?

hvala za smijeh, ovo je pravi sou... :lol: :lol: :lol:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#5 Re: Vožnja arapa

Post by ¤ jelena ¤ »

mali jomu wrote:
¤ jelena ¤ wrote: Vožnja čega :?

hvala za smijeh, ovo je pravi sou... :lol: :lol: :lol:
Magično tragikomično. :D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#6 Re: Vožnja arapa

Post by mali jomu »

¤ jelena ¤ wrote: Magično tragikomično. :D

:lol: :lol: :lol:

vidjam ih svaki dan po carsiji... znam dobro sta pita, sto jest je da je to zivi sou, jos kad nalete na mene, aaaa ludnica ziva, skontaju da se zezam pa i oni... slobodno serijski film snimat :lol:

lik je u pravu 100% sto je otvorio temu... :thumbup:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#7 Re: Vožnja arapa

Post by simonese »

nabavis sebi ovo i pici
Image
User avatar
mk ultra
Posts: 19446
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#8 Re: Vožnja arapa

Post by mk ultra »

Sve vise ih sami voze i rentaju auta
Maloprije na putu prema bjelasnici ide 20kmh u w212 preticem ga on na video pozivu... :-)
Po gradu ih bruka sa kombijima, sami voze i to vrlo loše :skoljka:

A da ne pominjem odnos ugostitelja prema domacim posjetiocima, od mene imaju mnogi mahanje da se nikad vise ne vidimo :bih:
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9 Re: Vožnja arapa

Post by Edin H. »

Knjigu u ruke, nauci arapski, te istoriju BiH i pojedinih znamenitosti i bice to dobro
User avatar
magicno_tragican
Posts: 39
Joined: 30/01/2019 19:04

#10 Re: Vožnja arapa

Post by magicno_tragican »

¤ jelena ¤ wrote:
mali jomu wrote:
¤ jelena ¤ wrote: Vožnja čega :?

hvala za smijeh, ovo je pravi sou... :lol: :lol: :lol:
Magično tragikomično. :D
Ma dobio ponudu od prijatelja da ih razvozim po Sa i dijelovima lijepe naše..
30e po Sarajevu, 40e van Sa dnevnica.. gorivo na agenciju, putarina, parking.
Samo eto kao ako se noći to moram sam sebi $..
User avatar
magicno_tragican
Posts: 39
Joined: 30/01/2019 19:04

#11 Re: Vožnja arapa

Post by magicno_tragican »

simonese wrote:nabavis sebi ovo i pici
Image
E e e drug moi, da imam ovo ne bih bio u BiH uopšte :lol: :lol:
User avatar
magicno_tragican
Posts: 39
Joined: 30/01/2019 19:04

#12 Re: Vožnja arapa

Post by magicno_tragican »

Edin H. wrote:Knjigu u ruke, nauci arapski, te istoriju BiH i pojedinih znamenitosti i bice to dobro
Ma dosta mi je što njemački učim.. kontam odraditi par tura nek je 3 dana po 40e to je 120e.
Priča mi momak jedan što ih je razvozio, zadnji dan posla i zadnja tura, kao treba ih u Jajce na vodopade voziti i lola ih odvuče na Skakavac i kaže da je to to :lol:
Pare uzeo, auto razdužio i :run:
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#13 Re: Vožnja arapa

Post by Edin H. »

magicno_tragican wrote:
Edin H. wrote:Knjigu u ruke, nauci arapski, te istoriju BiH i pojedinih znamenitosti i bice to dobro
Ma dosta mi je što njemački učim.. kontam odraditi par tura nek je 3 dana po 40e to je 120e.
Priča mi momak jedan što ih je razvozio, zadnji dan posla i zadnja tura, kao treba ih u Jajce na vodopade voziti i lola ih odvuče na Skakavac i kaže da je to to :lol:
Pare uzeo, auto razdužio i :run:
User avatar
W0rM
Posts: 2343
Joined: 26/11/2011 13:49
Location: Jedna Jedina
Grijem se na: sunčevu energiju
Vozim: se po mahali

#14 Re: Vožnja arapa

Post by W0rM »

magicno_tragican wrote:
Edin H. wrote:Knjigu u ruke, nauci arapski, te istoriju BiH i pojedinih znamenitosti i bice to dobro
Ma dosta mi je što njemački učim.. kontam odraditi par tura nek je 3 dana po 40e to je 120e.
Priča mi momak jedan što ih je razvozio, zadnji dan posla i zadnja tura, kao treba ih u Jajce na vodopade voziti i lola ih odvuče na Skakavac i kaže da je to to :lol:
Pare uzeo, auto razdužio i :run:
Milsim da je to tuga i samo ide na stetu turizma BiH. Ako su ljudi posteno platili, posteno ih je i odvuci. On hajrovo 40e, a koliko li je zavalio drugih pitanje je.
User avatar
magicno_tragican
Posts: 39
Joined: 30/01/2019 19:04

#15 Re: Vožnja arapa

Post by magicno_tragican »

W0rM wrote:
Milsim da je to tuga i samo ide na stetu turizma BiH. Ako su ljudi posteno platili, posteno ih je i odvuci. On hajrovo 40e, a koliko li je zavalio drugih pitanje je.
Ma momka su dobro derali 3 mjeseca u toj 'agenciji' em arapi koji znaju biti jako bezobrazni i traže da ih se vozi van date (plaćene) rute em agencija koja nije isplatila tu naknadnu vožnju samo njegovo iskustvo i priča me je odbila od ponude.
Parola snađi se.. šta da ti kažem :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#16 Re: Vožnja arapa

Post by HAVANA »

Nema para da im bilo sta izdam.Probo,govorio nisu svi takvi,svaki put jebo sam sebi mater.Mrs.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#17 Re: Vožnja arapa

Post by sadie_forever »

magicno_tragican wrote:
W0rM wrote:
Milsim da je to tuga i samo ide na stetu turizma BiH. Ako su ljudi posteno platili, posteno ih je i odvuci. On hajrovo 40e, a koliko li je zavalio drugih pitanje je.
Ma momka su dobro derali 3 mjeseca u toj 'agenciji' em arapi koji znaju biti jako bezobrazni i traže da ih se vozi van date (plaćene) rute em agencija koja nije isplatila tu naknadnu vožnju samo njegovo iskustvo i priča me je odbila od ponude.
Parola snađi se.. šta da ti kažem :D
i on kao ponosan sto je ljude zajebo? pa po cemu je on bolji,to je ciganija cista...kakvi god da su bili time im je sve opravdao

haram mu bilo,jer jbg ljudi su dosli na odmor platili a neko ih zajebava,kakvi god da su imaju svoj mentalitet.smeta i drugima sto mi dolazimo na more s pasetama punicama svekrvama i jos 10 ljudi u kombiju ali trpe nas jbg.
User avatar
magicno_tragican
Posts: 39
Joined: 30/01/2019 19:04

#18 Re: Vožnja arapa

Post by magicno_tragican »

HAVANA wrote:Nema para da im bilo sta izdam.Probo,govorio nisu svi takvi,svaki put jebo sam sebi mater.Mrs.
Zanima me tvoje iskustvo :?
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#19 Re: Vožnja arapa

Post by zrakomlat »

mali jomu wrote:
¤ jelena ¤ wrote: Magično tragikomično. :D

:lol: :lol: :lol:

vidjam ih svaki dan po carsiji... znam dobro sta pita, sto jest je da je to zivi sou, jos kad nalete na mene, aaaa ludnica ziva, skontaju da se zezam pa i oni... slobodno serijski film snimat :lol:

lik je u pravu 100% sto je otvorio temu... :thumbup:
Nisam skonto. O čemu se radi kad oni šetnjom po čaršiji nalete na tebe pa ispane ludnica ziva i šou?
User avatar
magicno_tragican
Posts: 39
Joined: 30/01/2019 19:04

#20 Re: Vožnja arapa

Post by magicno_tragican »

zrakomlat wrote:
mali jomu wrote:
¤ jelena ¤ wrote: Magično tragikomično. :D

:lol: :lol: :lol:

vidjam ih svaki dan po carsiji... znam dobro sta pita, sto jest je da je to zivi sou, jos kad nalete na mene, aaaa ludnica ziva, skontaju da se zezam pa i oni... slobodno serijski film snimat :lol:

lik je u pravu 100% sto je otvorio temu... :thumbup:
Nisam skonto. O čemu se radi kad oni šetnjom po čaršiji nalete na tebe pa ispane ludnica ziva i šou?
Nisam ni ja e'o čekam da neko prvi pita ahahahahahaha
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#21 Re: Vožnja arapa

Post by Edin H. »

magicno_tragican wrote:
zrakomlat wrote:
mali jomu wrote:

:lol: :lol: :lol:

vidjam ih svaki dan po carsiji... znam dobro sta pita, sto jest je da je to zivi sou, jos kad nalete na mene, aaaa ludnica ziva, skontaju da se zezam pa i oni... slobodno serijski film snimat :lol:

lik je u pravu 100% sto je otvorio temu... :thumbup:
Nisam skonto. O čemu se radi kad oni šetnjom po čaršiji nalete na tebe pa ispane ludnica ziva i šou?
Nisam ni ja e'o čekam da neko prvi pita ahahahahahaha
Moracete sacekati serijski fim
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#22 Re: Vožnja arapa

Post by sadie_forever »

moj rodjak ostao cestit,obnovio kucu dva sprata..najmodernija kuca u naselju,sve kako s tim arapima radi :lol: :-)
SD7
Posts: 234
Joined: 16/11/2018 06:18

#23 Re: Vožnja arapa

Post by SD7 »

W0rM wrote:
magicno_tragican wrote:
Edin H. wrote:Knjigu u ruke, nauci arapski, te istoriju BiH i pojedinih znamenitosti i bice to dobro
Ma dosta mi je što njemački učim.. kontam odraditi par tura nek je 3 dana po 40e to je 120e.
Priča mi momak jedan što ih je razvozio, zadnji dan posla i zadnja tura, kao treba ih u Jajce na vodopade voziti i lola ih odvuče na Skakavac i kaže da je to to :lol:
Pare uzeo, auto razdužio i :run:
Milsim da je to tuga i samo ide na stetu turizma BiH. Ako su ljudi posteno platili, posteno ih je i odvuci. On hajrovo 40e, a koliko li je zavalio drugih pitanje je.
Ne kontam iscudjavanje na ovo...pa citav nazadni Zapadni Balkan funkcionise na istom principu i ne samo u turizmu, nego i u svim ostalim sferama zivota i biznisima. Sto si uspjesniji u prevarama, to si znacajniji u drustvu.
BiBi911
Posts: 2875
Joined: 09/12/2018 17:47

#24 Re: Vožnja arapa

Post by BiBi911 »

magicno_tragican wrote:
HAVANA wrote:Nema para da im bilo sta izdam.Probo,govorio nisu svi takvi,svaki put jebo sam sebi mater.Mrs.
Zanima me tvoje iskustvo :?
Ukratko moje iskustvo.

Iznajmim im stan na aerodromskom. Servi su tu zgradu bili bas sjebali ali arapi su gori. Hajd sto su se ispovracali al mogli su rec da su sranje napravili
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#25 Re: Vožnja arapa

Post by mali jomu »

Edin H. wrote:
magicno_tragican wrote:
zrakomlat wrote:
Nisam skonto. O čemu se radi kad oni šetnjom po čaršiji nalete na tebe pa ispane ludnica ziva i šou?
Nisam ni ja e'o čekam da neko prvi pita ahahahahahaha
Moracete sacekati serijski fim


Jasta vec ne mozete skontat kad gledate samo kako da im sve naplatite sta god da im uradite, sa mnom to ide na potpuno drugaciji nacin, i ne placaju mi nista.
Post Reply