Vožnja arapa

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#26 Re: Vožnja arapa

Post by Edin H. »

mali jomu wrote:
Edin H. wrote:
Moracete sacekati serijski fim


Jasta vec ne mozete skontat kad gledate samo kako da im sve naplatite sta god da im uradite, sa mnom to ide na potpuno drugaciji nacin, i ne placaju mi nista.
Nikad od tebe bizMismena
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#27 Re: Vožnja arapa

Post by zrakomlat »

mali jomu wrote:
Edin H. wrote:
magicno_tragican wrote: Nisam ni ja e'o čekam da neko prvi pita ahahahahahaha
Moracete sacekati serijski fim


Jasta vec ne mozete skontat kad gledate samo kako da im sve naplatite sta god da im uradite, sa mnom to ide na potpuno drugaciji nacin, i ne placaju mi nista.
Ok, nego, šta je šou i ludnica živa kad se slučajno sretnete na čaršiji pa oni skontaju da se zezas pa onda i oni?
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#28 Re: Vožnja arapa

Post by mali jomu »

zrakomlat wrote: Ok, nego, šta je šou i ludnica živa kad se slučajno sretnete na čaršiji pa oni skontaju da se zezas pa onda i oni?
Nisi Arap, kad nisi do sad skonto jebiga ne mozes ti to ni skontat... :lol:
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#29 Re: Vožnja arapa

Post by zrakomlat »

mali jomu wrote:
zrakomlat wrote: Ok, nego, šta je šou i ludnica živa kad se slučajno sretnete na čaršiji pa oni skontaju da se zezas pa onda i oni?
Nisi Arap, kad nisi do sad skonto jebiga ne mozes ti to ni skontat... :lol:
Koje, o čemu uopšte pričaš? Ja te i pitam o čemu se radi pa nastane cirlik.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#30 Re: Vožnja arapa

Post by mali jomu »

zrakomlat wrote: Koje, o čemu uopšte pričaš? Ja te i pitam o čemu se radi pa nastane cirlik.
Pa recimo to ovako: Kad sve ljude pocnes gledat kao i sve ljude, bez obzira bili to Arapi ili Kinezi ili Englezi... onda ces i nadoci kako da se zezas sa svim ljudima na Svijetu bez obzira odakle oni dolazili....

... bez toga ne mozes nikako skontat o cemu pisem :mrgreen:
User avatar
magicno_tragican
Posts: 39
Joined: 30/01/2019 19:04

#31 Re: Vožnja arapa

Post by magicno_tragican »

mali jomu wrote:
zrakomlat wrote: Koje, o čemu uopšte pričaš? Ja te i pitam o čemu se radi pa nastane cirlik.
Ja mislim da on njih sretne u čaršiji i onda bude ludnica i oni skontaju da se on zeza pa i oni... i na kraju snime serijski film
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#32 Re: Vožnja arapa

Post by zrakomlat »

mali jomu wrote:
zrakomlat wrote: Koje, o čemu uopšte pričaš? Ja te i pitam o čemu se radi pa nastane cirlik.
Pa recimo to ovako: Kad sve ljude pocnes gledat kao i sve ljude, bez obzira bili to Arapi ili Kinezi ili Englezi... onda ces i nadoci kako da se zezas sa svim ljudima na Svijetu bez obzira odakle oni dolazili....

... bez toga ne mozes nikako skontat o cemu pisem :mrgreen:
Razumijem ja to, imam takvih i u porodici i u prijateljima, sve ljude gledam isto, i volim se zezati. Ali i dalje ne kontam o cemu ti pricas?

Evo danas situacija, pun Mostar Arapa i Kineza, i zamislimo, idu Arapi s lijeve strane mosta, ti ides s desne, sretnu oni tebe na sreditini, i odjednom ludnica nastaje i cirkus. Zasto?
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#33 Re: Vožnja arapa

Post by zrakomlat »

magicno_tragican wrote:
mali jomu wrote:
zrakomlat wrote: Koje, o čemu uopšte pričaš? Ja te i pitam o čemu se radi pa nastane cirlik.
Ja mislim da on njih sretne u čaršiji i onda bude ludnica i oni skontaju da se on zeza pa i oni... i na kraju snime serijski film
Da, moguće.

PS od nekoga sam cuo da nemaju neke osnove paznjje i kulture, nakon sto odbaci turu arapa nekuda, kombi mora na dubinsko pranje. Ono, dijete zalijepi sladoled ili cokoladu na sjediste, zvaku na staklo i sl.
Last edited by zrakomlat on 20/07/2019 19:09, edited 1 time in total.
User avatar
magicno_tragican
Posts: 39
Joined: 30/01/2019 19:04

#34 Re: Vožnja arapa

Post by magicno_tragican »

zrakomlat wrote:
mali jomu wrote:
zrakomlat wrote: Koje, o čemu uopšte pričaš? Ja te i pitam o čemu se radi pa nastane cirlik.
Pa recimo to ovako: Kad sve ljude pocnes gledat kao i sve ljude, bez obzira bili to Arapi ili Kinezi ili Englezi... onda ces i nadoci kako da se zezas sa svim ljudima na Svijetu bez obzira odakle oni dolazili....

... bez toga ne mozes nikako skontat o cemu pisem :mrgreen:
Razumijem ja to, imam takvih i u porodici i u prijateljima, sve ljude gledam isto, i volim se zezati. Ali i dalje ne kontam o cemu ti pricas?

Evo danas situacija, pun Mostar Arapa i Kineza, i zamislimo, idu Arapi s lijeve strane mosta, ti ides s desne, sretnu oni tebe na sreditini, i odjednom ludnica nastaje i cirkus. Zasto?
Ama čovječe snimaju serijski film.. :shock:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#35 Re: Vožnja arapa

Post by mali jomu »

magicno_tragican wrote: Ja mislim da on njih sretne u čaršiji i onda bude ludnica i oni skontaju da se on zeza pa i oni... i na kraju snime serijski film

Toliko ste vi isprepadani nekakvim Arapima da je to nidje veze... kad ljudi vide da se ja snjima smijem i zezam... i njima drago, ljudi se zijane aaaaa vidi ovo... kao da su vidjeli marsovce, a ne vide sebe da su oni u stvari marsovci koji se cude sto se ljudi zezaju smiju, isto i sa Kinezima...

vi ste ba u kurcu... ja nisam :lol:
User avatar
magicno_tragican
Posts: 39
Joined: 30/01/2019 19:04

#36 Re: Vožnja arapa

Post by magicno_tragican »

mali jomu wrote:
magicno_tragican wrote: Ja mislim da on njih sretne u čaršiji i onda bude ludnica i oni skontaju da se on zeza pa i oni... i na kraju snime serijski film

Toliko ste vi isprepadani nekakvim Arapima da je to nidje veze... kad ljudi vide da se ja snjima smijem i zezam... i njima drago, ljudi se zijane aaaaa vidi ovo... kao da su vidjeli marsovce, a ne vide sebe da su oni u stvari marsovci koji se cude sto se ljudi zezaju smiju, isto i sa Kinezima...

vi ste ba u kurcu... ja nisam :lol:
Jomu ba s kim se zezaš sa kinezima ili arapima? I otkud sad marsovci u priči i u Sarajevu?
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#37 Re: Vožnja arapa

Post by Edin H. »

mali jomu wrote:
magicno_tragican wrote: Ja mislim da on njih sretne u čaršiji i onda bude ludnica i oni skontaju da se on zeza pa i oni... i na kraju snime serijski film

Toliko ste vi isprepadani nekakvim Arapima da je to nidje veze... kad ljudi vide da se ja snjima smijem i zezam... i njima drago, ljudi se zijane aaaaa vidi ovo... kao da su vidjeli marsovce, a ne vide sebe da su oni u stvari marsovci koji se cude sto se ljudi zezaju smiju, isto i sa Kinezima...

vi ste ba u kurcu... ja nisam :lol:
:thumbup:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#38 Re: Vožnja arapa

Post by mali jomu »

magicno_tragican wrote: Jomu ba s kim se zezaš sa kinezima ili arapima? I otkud sad marsovci u priči i u Sarajevu?

Eto te ko Marsovac cim si otvorio ovakvu temu... o Arapima

a zaboravio na citav Svijet koji se sjati u Sarajevu... :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#39 Re: Vožnja arapa

Post by Edin H. »

Image

Je li ti ovaj jaran vozio na Skakavac?
User avatar
krofnaa*
Posts: 189
Joined: 30/04/2013 00:50

#40 Re: Vožnja arapa

Post by krofnaa* »

arapi su navikli da imaju kucnu pomocnicu, a ovi malo imucniji vozace i dodatno osoblje koje trci za njima kupi papirice, smece i cisti za djecom. Tako da pripremi se da djelimicno preuzmes ulogu njihove filipinske kucepaziteljke kad ih budes razvozio. Sretno
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#41 Re: Vožnja arapa

Post by zlo zlo »

zrakomlat wrote:
mali jomu wrote:
zrakomlat wrote: Koje, o čemu uopšte pričaš? Ja te i pitam o čemu se radi pa nastane cirlik.
Pa recimo to ovako: Kad sve ljude pocnes gledat kao i sve ljude, bez obzira bili to Arapi ili Kinezi ili Englezi... onda ces i nadoci kako da se zezas sa svim ljudima na Svijetu bez obzira odakle oni dolazili....

... bez toga ne mozes nikako skontat o cemu pisem :mrgreen:
Razumijem ja to, imam takvih i u porodici i u prijateljima, sve ljude gledam isto, i volim se zezati. Ali i dalje ne kontam o cemu ti pricas?

Evo danas situacija, pun Mostar Arapa i Kineza, i zamislimo, idu Arapi s lijeve strane mosta, ti ides s desne, sretnu oni tebe na sreditini, i odjednom ludnica nastaje i cirkus. Zasto?
ja u mostaru s kinezima super, naklonim se i kažem aliexpress i svi me počnu grliti :lol: :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#42 Re: Vožnja arapa

Post by HAVANA »

krofnaa* wrote:arapi su navikli da imaju kucnu pomocnicu, a ovi malo imucniji vozace i dodatno osoblje koje trci za njima kupi papirice, smece i cisti za djecom. Tako da pripremi se da djelimicno preuzmes ulogu njihove filipinske kucepaziteljke kad ih budes razvozio. Sretno
Hocu mu jebat mater a ne kupit za njim.Meni ga vise ne usao.Il kakve kuce od betona izlt,zalit je ferobetonom da je mogu smrkom prat.A cijena sitnica.Halo bing kako brat? Tako bi i moglo.A auto ni u ludilu ne dam,jedino mu ga mogu prodati.Ko moze sa njima sretno mu bilo.Ja ne mogu.Mozda bi i prozvakao neke stvari ali bahatost me izbija iz cipela To je naviklo da prci sve oko sebe,ko biva parama sve moze.Derite ih ako vec radite sa njima.Al bas derite.
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#43 Re: Vožnja arapa

Post by zrakomlat »

magicno_tragican wrote:
mali jomu wrote:
magicno_tragican wrote: Ja mislim da on njih sretne u čaršiji i onda bude ludnica i oni skontaju da se on zeza pa i oni... i na kraju snime serijski film

Toliko ste vi isprepadani nekakvim Arapima da je to nidje veze... kad ljudi vide da se ja snjima smijem i zezam... i njima drago, ljudi se zijane aaaaa vidi ovo... kao da su vidjeli marsovce, a ne vide sebe da su oni u stvari marsovci koji se cude sto se ljudi zezaju smiju, isto i sa Kinezima...

vi ste ba u kurcu... ja nisam :lol:
Jomu ba s kim se zezaš sa kinezima ili arapima? I otkud sad marsovci u priči i u Sarajevu?
Image
User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#44 Re: Vožnja arapa

Post by B6Redhell »

ostavise oni grdne pare u bosni.. gdje god odes arapi vrve, na sve strane..., ko se zna snaci u tome izvuci love na vrijeme,...
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2017
Joined: 14/06/2017 17:07

#45 Re: Vožnja arapa

Post by MehmedPasaMoric »

Da mi ga je vidjeti ko je od Semita bilo koje konfesije imao koristi, bilo materijalne bilo kakve druge, sa njima mozes samo biti donji i na gubitku...
User avatar
mk ultra
Posts: 19229
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#46 Re: Vožnja arapa

Post by mk ultra »

B6Redhell wrote:ostavise oni grdne pare u bosni.. gdje god odes arapi vrve, na sve strane..., ko se zna snaci u tome izvuci love na vrijeme,...
Hocu i ja da ostavim al nemam gdje :oops:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#47 Re: Vožnja arapa

Post by pustopoljina »

MehmedPasaMoric wrote:Da mi ga je vidjeti ko je od Semita bilo koje konfesije imao koristi, bilo materijalne bilo kakve druge, sa njima mozes samo biti donji i na gubitku...
Moja prijateljica ima biznis ovisan o uni.
Smjestaj, organiziranje raftinga...vec par godina ima samo arape za goste.
Ima ih dovoljno, dobro placaju i skroz joj se isplati(lo) svu ponudu njima prilagoditi.
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#48 Re: Vožnja arapa

Post by Edin H. »

pustopoljina wrote:
MehmedPasaMoric wrote:Da mi ga je vidjeti ko je od Semita bilo koje konfesije imao koristi, bilo materijalne bilo kakve druge, sa njima mozes samo biti donji i na gubitku...
Moja prijateljica ima biznis ovisan o uni.
Smjestaj, organiziranje raftinga...vec par godina ima samo arape za goste.
Ima ih dovoljno, dobro placaju i skroz joj se isplati(lo) svu ponudu njima prilagoditi.

Arapski camci? :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#49 Re: Vožnja arapa

Post by pustopoljina »

Edin H. wrote:
pustopoljina wrote:
MehmedPasaMoric wrote:Da mi ga je vidjeti ko je od Semita bilo koje konfesije imao koristi, bilo materijalne bilo kakve druge, sa njima mozes samo biti donji i na gubitku...
Moja prijateljica ima biznis ovisan o uni.
Smjestaj, organiziranje raftinga...vec par godina ima samo arape za goste.
Ima ih dovoljno, dobro placaju i skroz joj se isplati(lo) svu ponudu njima prilagoditi.

Arapski camci? :D
Pa ne...ali hrana, sanitarije...bas je sve njima prilagodjeno. Drugi joj gosti uopce ne trebaju.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4869
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#50 Re: Vožnja arapa

Post by ¤ jelena ¤ »

MehmedPasaMoric wrote:Da mi ga je vidjeti ko je od Semita bilo koje konfesije imao koristi, bilo materijalne bilo kakve druge, sa njima mozes samo biti donji i na gubitku...
Prava je šteta za ekipu Trećeg rajha - i njihovih satelita s ovih naših prostora - što nisi rođen tamo neke 1920. godine...
Post Reply