Vox populi by Mimo Š.

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#201 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by mahalik »

skojotovski wrote:jel se ovaj slucaj nekad snimi i pogleda na sta lici?
:run:
meni je on fkt odvratan i tako ofirno navija zaa SBB i Radonćića :-)
User avatar
Ronnie O'Sullivan
Posts: 136
Joined: 23/05/2011 08:52

#202 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Ronnie O'Sullivan »

Lik se stidi svog imena.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#203 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by udrch »

Nadam se da će novi vlasnik ukinuti ovo preseravanje..
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#204 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by brucos7 »

Mimo je odavno izgubio kompas, tako da sutra pređe na Alfu (a ocito da mu je to cilj) ne bi me cudilo. Ljigo! :run:
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#205 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by ssmmiilleeyy »

Ja sam mali Bošnjo i mrzim cijeli svijet :x :x :x :x :x :x :x


Nije se rodio da je Bosancima ugodio :sad:


Kad neko pljuje Dodika onda vam odgovara,a kad Mimo Proziva sve redom (tj ove iz Federacije onda je on papak,zena mu izvlaci Loptice itd itd )

:-)
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#206 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by HAVANA »

Ronnie O'Sullivan wrote:Lik se stidi svog imena.



Haj ne seri matere ti.Znam ga 35 godina,vazda mimo bio...
Israli ste se po duski,po bakiru,po mimi...eto niko ne valja,samo ste vi sjajni...i fatmir... :-)
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#207 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by ssmmiilleeyy »

HAVANA wrote:
Ronnie O'Sullivan wrote:Lik se stidi svog imena.



Haj ne seri matere ti.Znam ga 35 godina,vazda mimo bio...
Israli ste se po duski,po bakiru,po mimi...eto niko ne valja,samo ste vi sjajni...i fatmir... :-)

:thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#208 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by KatarinaKosaca »

HAVANA wrote:Israli ste se po duski,po bakiru,po mimi...eto niko ne valja,samo ste vi sjajni...i fatmir... :-)
Ma, sve je to opasna Fatmirova banda. Onda što proganja i Vlajkija što je u mješanom braku :lol:
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#209 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by skojotovski »

ssmmiilleeyy wrote:Ja sam mali Bošnjo i mrzim cijeli svijet :x :x :x :x :x :x :x


Nije se rodio da je Bosancima ugodio :sad:


Kad neko pljuje Dodika onda vam odgovara,a kad Mimo Proziva sve redom (tj ove iz Federacije onda je on papak,zena mu izvlaci Loptice itd itd )

:-)
ma, nek pljuje po kome hoce...
treba samo na one komentare da potpise urednika istih redaka.
njegov mozak to ne moze izbaciti na papir.

nego, kazi ti nama malim Bosnjama, jel tebi normalno ono mlataranje glavom, rukama, tijelom, ocima.... :D
cabej
Posts: 162
Joined: 05/07/2011 19:57

#210 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by cabej »

skojotovski wrote:
ssmmiilleeyy wrote:Ja sam mali Bošnjo i mrzim cijeli svijet :x :x :x :x :x :x :x


Nije se rodio da je Bosancima ugodio :sad:


Kad neko pljuje Dodika onda vam odgovara,a kad Mimo Proziva sve redom (tj ove iz Federacije onda je on papak,zena mu izvlaci Loptice itd itd )

:-)
ma, nek pljuje po kome hoce...
treba samo na one komentare da potpise urednika istih redaka.
njegov mozak to ne moze izbaciti na papir.

nego, kazi ti nama malim Bosnjama, jel tebi normalno ono mlataranje glavom, rukama, tijelom, ocima.... :D

meni lično je sasvim normalno za ovakav tip emisije. ne vodi dnevnik
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#211 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by ssmmiilleeyy »

Meni ne smeta uopšte način na koji Mimo vodi Emisiju,i ne vidim u čemu je problem

Zar treba da bude kao Kip ??

Eto on maše rukama,tijelom,ocima

Dosadašnji vlasnik Ivan Ćaleta, kako saznajemo, još izvjesno vrijeme ostaje većinski suvlasnik OBN-a, jer je ova TV kuća prodata po principu - po 40 posto ove i naredne godine i, na koncu, 2013. bit će prodato preostalih 20 posto. Cijena 40-postotnog udjela u vlasništvu prve godine iznosi 21 milion KM!

Obn ima nekih 150 zaposlenih osoba ;-)


Primjera radi Alarm West zaposljava 1450 ljudi a prodato je 80 % dionica za 21 milion ;-)

Eto vidis da se isplati mahati rukama,tijelom,ocima itd itd
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#212 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by udrch »

De ba, mani se..jesi skonto o kakvom Momi je večeras pričo i kakve to veze ima sa onim što je pričo..
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#213 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Edin H. »

Joj Mime, sta mu sad smeta sto Komsiceva djeca idu u skolu u dva crna automobila u pratnji treceg polcijskog :shock:
Pa nece valjda pjeske, pa da se moraju mijesati sa ostalom djecom :dance:
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#214 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Area_51 »

Ovo je klasicno urednicko pitanje, koje je ocito podredjeno Mimi ili OBN nema urednika uopce.

Zasto ovo kazem, jako je jednostavno. Kako moze neko svoje frustarcije odasiljat preko ekrana i to jos zvati Vox Populi, odnosno Glas naroda. Niti je rijec o glasu naroda, jer je Mimo suvise minoran da bi bio bilo ciji glasnogovornik osim svoj, niti se govori o vaznim temama koje se ticu naroda. Ovdje bi, urednik odmah trebao izvrsit korekciju da se govori o kolektivnim stvarima, realnim problemima, a nikako o frustracijama Mime, jer mu ocito SDP nije nesto dao, sto je ovaj trazio, pa je doslo do zloupotrebe medijskog prostora u Mimine svrhe.
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#215 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by ssmmiilleeyy »

Area_51 wrote:Ovo je klasicno urednicko pitanje, koje je ocito podredjeno Mimi ili OBN nema urednika uopce.

Zasto ovo kazem, jako je jednostavno. Kako moze neko svoje frustarcije odasiljat preko ekrana i to jos zvati Vox Populi, odnosno Glas naroda. Niti je rijec o glasu naroda, jer je Mimo suvise minoran da bi bio bilo ciji glasnogovornik osim svoj, niti se govori o vaznim temama koje se ticu naroda. Ovdje bi, urednik odmah trebao izvrsit korekciju da se govori o kolektivnim stvarima, realnim problemima, a nikako o frustracijama Mime, jer mu ocito SDP nije nesto dao, sto je ovaj trazio, pa je doslo do zloupotrebe medijskog prostora u Mimine svrhe.

Vi ste očigledno donio zakljucak nakon gledanja samo jedne smisije
:-)
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#216 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by ssmmiilleeyy »

Edin H. wrote:Joj Mime, sta mu sad smeta sto Komsiceva djeca idu u skolu u dva crna automobila u pratnji treceg polcijskog :shock:
Pa nece valjda pjeske, pa da se moraju mijesati sa ostalom djecom :dance:
Bas je dobro pitanje postavio ...



Cega se to Komsic plasi za svoju djecu a nama prodaju muda pod bubrege da je grad 100 % siguran


Šta ti nije jasno ?
User avatar
AC_grom_DC
Posts: 3266
Joined: 15/12/2010 09:42

#217 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by AC_grom_DC »

ponekad pogledam ovu emisiju...
strašno dobra ideja....ono...glas naroda....mada ne znam da li je on osmislio koncept emisije ili ga je pokupio sa neke od bjelosvjetskih televizija, nisam upoznat s tim.sviđa mi se što je ograničena na kratko vrijeme.
ponekad Mimo i pogodi srž problema, čak i konture rješenja istog.....često pogodi dobru temu ali mu je komentar teme jeziv, niđe veze , što bi se reklo.
ali jedno je sigurno, bar što se mene tiče....
pošto ovu emisiju pogledam samo kad slučajno naletim na nju, sigurno ću je , kad na nju naletim i pogledati...
uglavnom moj glas ide u prilog emisije kao pozitivne pojave na mediju s tim što moram dodati da Mimo Šahinpašić ili nije dovoljan kapacitet , ili se nije u dovoljnoj mjeri posvetio tome da bude vox populi.
HVALA :)
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#218 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by zateznistub »

Da sam ja kojim slucajem predsjednik/clan predsjednistva moja bi se djeca vozila u cetiri limuzine sa pet automobila u pratnji. Zasto je to toliko cudno? Na njegovom mjestu bi se vasa vukla po trolejbusima? Mimina isto tako?
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#219 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Area_51 »

ssmmiilleeyy wrote:
Area_51 wrote:Ovo je klasicno urednicko pitanje, koje je ocito podredjeno Mimi ili OBN nema urednika uopce.

Zasto ovo kazem, jako je jednostavno. Kako moze neko svoje frustarcije odasiljat preko ekrana i to jos zvati Vox Populi, odnosno Glas naroda. Niti je rijec o glasu naroda, jer je Mimo suvise minoran da bi bio bilo ciji glasnogovornik osim svoj, niti se govori o vaznim temama koje se ticu naroda. Ovdje bi, urednik odmah trebao izvrsit korekciju da se govori o kolektivnim stvarima, realnim problemima, a nikako o frustracijama Mime, jer mu ocito SDP nije nesto dao, sto je ovaj trazio, pa je doslo do zloupotrebe medijskog prostora u Mimine svrhe.

Vi ste očigledno donio zakljucak nakon gledanja samo jedne smisije
:-)
Gledao ih vise od jedne. :-D
Covjek je frustriran necim, mogu prepostaviti s time sto se bira nova voditeljica LOTA, pa se malo Mimo iznervirao. Znate li kako je taj covjek imao najkracu karijeru u pisanim medijima. Znate zasto. Nepismen.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#220 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by al_akhisari »

...hm, ovako ja to nekako vidim; s tim da sam do sada pogledao 3 - 4 emisije;

- koncept - zamisao emisije, nije lose :dance:
- trajanje emisije, nije lose :dance:
- tematika, aktuelna i pozeljna; emisija moguce da posjeduje i potencijal kakvog korektora :dance:
- novinarski stil i umijece, tanko, tanko brate, skrooz :sad:
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#221 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by burekodsira »

User avatar
Mini_Star
Posts: 180
Joined: 21/09/2011 18:59

#222 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Mini_Star »

Ova Vox Populi emisija je za nize intelekutalne domete. Jos jedna u nizu kuku-lele emisija koje nisu u stanju da ista promijene. Btw, voditelj je jedan obican kurton, bas kao i onaj Hadziomerovic.
Anne Boleyn
Posts: 336
Joined: 31/08/2011 16:29
Location: na dvoru

#223 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Anne Boleyn »

Danas po prvi put gledam ovu emisiju i baš da naletim kad mu je gost ovaj ministar Kaplan. :-) Jao, ministra i priče i izražavanja, pa ne mogu da vjerujem. :roll: Ne znam je l' ovo smiješno ili tužno. :-)
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#224 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by anthraxQ »

Anne Boleyn wrote:Danas po prvi put gledam ovu emisiju i baš da naletim kad mu je gost ovaj ministar Kaplan. :-) Jao, ministra i priče i izražavanja, pa ne mogu da vjerujem. :roll: Ne znam je l' ovo smiješno ili tužno. :-)
i kažu da su mladi nada ove države.

gdje je ovaj učio govor našeg jezika? :-)


priča kao da si na stočnoj pijaci.


eeee ministre, ministre... bolje da si pričao na turskom, izgleda bolje bi išlo.
Anne Boleyn
Posts: 336
Joined: 31/08/2011 16:29
Location: na dvoru

#225 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Anne Boleyn »

Baš k'o da je na pijaci. Još sad vidjeh da je on valjda ministar kulture i sporta. :-)
Post Reply