vole li zene kretene

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
rob
Posts: 14
Joined: 23/11/2003 00:00

#26

Post by rob »

dajte mi definiciju kretena!!!!?????
User avatar
Anka
Posts: 425
Joined: 02/07/2006 01:36
Location: Beograd

#27

Post by Anka »

ne znam koliko imaš godina...godine daju određenu zrelost pa se bolje snalazimo i prepoznajemo ljude. Sinoć sam ostavila komentar na temi Ljubav-godine. Vidiš,imala sam 34 a opet sam se zeznula u proceni. Kasnije sam motala film i shvatila sam da je on i ranije imao neke "čudne" izjave,ali bilo mi je potrebno da verujem da sam našla srodnu dušu, i ignorisala sam te izjave. To su bili "znakovi pored puta" koje JA nisam htela da vidim.
Sada si bogatija za jedno životno iskustvo,ne očajavaj ,nego budi sretna što sa njim nisi decu dobila...zamisli,trče ti kliknci oko nogu a ti tek onda skontaš da je on gnjida?
šcki
Posts: 131
Joined: 09/09/2005 12:46
Location: Pariz

#28

Post by šcki »

Rječnik stranih riječi :D Kreten.franc.-onaj koji je tjelesno i duševno zaostao,slaboumnik,Kretenast-koji je poput kretena :-) :D
rob
Posts: 14
Joined: 23/11/2003 00:00

#29

Post by rob »

šcki wrote:Rječnik stranih riječi :D Kreten.franc.-onaj koji je tjelesno i duševno zaostao,slaboumnik,Kretenast-koji je poput kretena :-) :D
a to! ma vole, vole one lujke, pgotovo one fizički zaostale.... :P
kendzibald de lux
Posts: 10
Joined: 18/07/2006 12:27
Location: saraejvo
Contact:

#30

Post by kendzibald de lux »

Ljudi se zaljube u svoju ideju o nekoj osobi i kad na kraju shvate da u biti vole samog sebe tj svoje ideje tada nastupi razocarenje.Pa prema tome zene muskraci koji vole KRETENE ne vole njih nego neku svoju suludu ideju o njima.A nama koji smo u normalnom svijetu REALE to izgleda cudno,ja mislim da je to nekako najrazumnije.....ali svakako posto ovaj sav svijet ide u sto pizdi materina mozda se i ja varam u pogledu tih odnosa.Sve je svakako ludo.
kendzibald de lux
Posts: 10
Joined: 18/07/2006 12:27
Location: saraejvo
Contact:

#31 MAHNITE IDEJE I MAHNITA PLANETA OPSTA SIZOFRENIJA

Post by kendzibald de lux »

Ljudi se zaljube u svoju ideju o nekoj osobi i kad na kraju shvate da u biti vole samog sebe tj svoje ideje tada nastupi razocarenje.Pa prema tome zene muskraci koji vole KRETENE ne vole njih nego neku svoju suludu ideju o njima.A nama koji smo u normalnom svijetu REALE to izgleda cudno,ja mislim da je to nekako najrazumnije.....ali svakako posto ovaj sav svijet ide u sto pizdi materina mozda se i ja varam u pogledu tih odnosa.Sve je svakako ludo.
kendzibald de lux
Posts: 10
Joined: 18/07/2006 12:27
Location: saraejvo
Contact:

#32 MAHNITE IDEJE I MAHNITA PLANETA OPSTA SIZOFRENIJA

Post by kendzibald de lux »

Ljudi se zaljube u svoju ideju o nekoj osobi i kad na kraju shvate da u biti vole samog sebe tj svoje ideje tada nastupi razocarenje.Pa prema tome zene muskraci koji vole KRETENE ne vole njih nego neku svoju suludu ideju o njima.A nama koji smo u normalnom svijetu REALE to izgleda cudno,ja mislim da je to nekako najrazumnije.....ali svakako posto ovaj sav svijet ide u sto pizdi materina mozda se i ja varam u pogledu tih odnosa.Sve je svakako ludo.
rob
Posts: 14
Joined: 23/11/2003 00:00

#33

Post by rob »

tresni joj, i ja te molim... :razz:
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#34

Post by nineac »

kendzi dobro si to napisao, ali nisi brate morao tri puta potvrdjivati :lol:
izblajhana
Posts: 666
Joined: 16/07/2006 15:42
Location: Sarajevo

#35

Post by izblajhana »

nineac wrote:kendzi dobro si to napisao, ali nisi brate morao tri puta potvrdjivati :lol:
kendzibalde, ja te razumijem :D :D
i meni se desava isto...valjda nemam zivaca da cekam kad mi je slaba konekcija pa kliknem vise puta, kontam brze ce :D :D :D :D
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#36

Post by laradnaat »

ovaj svijet definitivno ide u neku stvar. i prije je bilo kretena, ali lately su se raskotili!!1
uskoro možemo očekivati da se prstom upire u normalne, kao da su gubavci: "joj vidi ga/je on/a je normalan/na"
kendzibald de lux
Posts: 10
Joined: 18/07/2006 12:27
Location: saraejvo
Contact:

#37

Post by kendzibald de lux »

Upravu ste iznerviran sam bio pa sam klikunuo 3 puta nije zvaka za seljaka
kendzibald de lux
Posts: 10
Joined: 18/07/2006 12:27
Location: saraejvo
Contact:

#38

Post by kendzibald de lux »

A izblajhana je pogodila u sridu:))))) to blajhi sestro moja prepacena ljubim te
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#39

Post by ztluhcs »

izblajhana wrote: kendzibalde, ja te razumijem :D :D
i meni se desava isto...valjda nemam zivaca da cekam kad mi je slaba konekcija pa kliknem vise puta, kontam brze ce :D :D :D :D
Modemaaaa¹i na forumuuuuu!!! :lol: :lol: :lol:
rob
Posts: 14
Joined: 23/11/2003 00:00

#40

Post by rob »

Beatrice_22 wrote:
rob wrote:tresni joj, i ja te molim... :razz:
:lol: :lol: :lol: :lol: :D robe crni robe
:-)
Bloody_Mary-Sue
Posts: 80
Joined: 08/04/2006 16:36

#41

Post by Bloody_Mary-Sue »

rob wrote:dajte mi definiciju kretena!!!!?????

:lol: :lol:
Bloody_Mary-Sue
Posts: 80
Joined: 08/04/2006 16:36

#42

Post by Bloody_Mary-Sue »

induendo wrote:
rob wrote:dajte mi definiciju kretena!!!!?????
ma buraz,kreten je onaj ko bi se petljao sa ovakvim pojavama. :lol: 8)
e sto se ismijah na ovako malo strana, rekord...

PRAVI kreten, KRETEN, uocljivi KRETEN NA KILOMETAR

:lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#43

Post by anais_nin »

Beatrice_22 wrote:anka, ja sam upravo prekinula vezu sa frajerom koji nije bio kreten. sve suprotno do kretena na koje se pale cure koje bi da ga "promijene"... taj momak, kojem sam vjerovala i kojeg sam smatrala zrelim ponio se gore od mnogih kretena koje znam. nije tem za to.

my point: nekad momci koji djeluju ko da im ne bismo dali dvije guske nacrtane da sacuvaju, a kamoli svoje srce imaju vise srca i takta.
nije bona nikad crno/bijelo....znaci nije te tretirao lose tokom cijele veze nego je u jednom momentu napravio neki potez koji te povrijedio/razocarao itd itd...i ti ga ostavila....ali to ne znaci da je sve u toj vezi bilo lose i grozno itd itd itd da ti nije bilo dobro s njim vjerovatno ne bi ni imala tu vezu zar ne? :roll: ljudi su takvi, nesavrseni....svi grijesimo...neko u momentu slabosti, neko u momentu gluposti, neko u momentu nesmotrenosti, ili sebicnosti, nekad zato jednostavno jer je tip kreten....i rodbina, braca, sestre, prijatelji zgrijese, pogrijese, povrijede, ali je uvijek nekako crnje kad je to osoba s kojom smo u romanticnoj vezi zar ne? njima se teze oprasta :D

a sto se kretena, idiota, losih momaka tice, mislim da svaka zena treba u zivotu oprobati makar jednog.... :D ono da joj ostane gorak ukus u ustima (bRez bezobrazluka molim) pa nece drugi put :D a uz to u tom slucaju ce jedno 10 puta vise cijeniti svakog finog momka na kojeg naleti :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#44

Post by Zadig »

volim kretene...
zahvaljujuci njima...zene meni trce u zagrljaj...

slava im!
:D
smajkan
Posts: 78
Joined: 17/08/2004 09:41
Location: NY

#45

Post by smajkan »

induendo wrote:
rob wrote:dajte mi definiciju kretena!!!!?????
ma buraz,kreten je onaj ko bi se petljao sa ovakvim pojavama. :lol: 8)
Definicija kretena u bosansko-hrvatskom rjecniku:

- budala

- majmun

- mamlaz

- pizdek

- pizdun
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#46

Post by ztluhcs »

anais_nin wrote: mislim da svaka zena treba u zivotu oprobati gorak ukus u ustima (bRez bezobrazluka molim)
Osim ako ne ostane da "oprobava" do kraja ¾ivota... Onda joj spoznaja neupotrebljiva... :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#47

Post by ztluhcs »

Zadig wrote:volim kretene...
zahvaljujuci njima...zene meni trce
Da ti nisi socijalni radnik, hod¾a ili psiholog? :D
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#48

Post by Reina »

ztluhcs wrote:
Zadig wrote:volim kretene...
zahvaljujuci njima...zene meni trce
Da ti nisi socijalni radnik, hodža ili psiholog? :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#49

Post by Pearl »

ne, on je pun zivotnog iskustva... to zene vole..:D:D:D:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#50

Post by ztluhcs »

Pearl wrote:ne, on je pun zivotnog iskustva... to zene vole..:D:D:D:
mu¹karci ne vole kad su ¾ene "pune ¾ivotnog iskustva"...

:D :D :D
Post Reply