Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

User avatar
Leverage
Posts: 9501
Joined: 27/05/2018 16:32

#326 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Leverage »

Roccohljup wrote: 01/12/2022 19:16 Pa svi su bili za arifagica na prva dva sastanka a onda su se vojin, ramic, hurtic i onaj uhljup iz austrije udruzili i krenuli solo. I tu je sdp a narucito niksic pokazao nedostatak razuma a i muda da presjece tu pricu i ili vrati vojina nazad ili ga odjebe.
Eto, nek si čak u pravu, ali imam rezervu prema tome.

Sad je prilika da se uvede reda u sve to. Evo, i ja priznajem da sam pogriješio jer sam mislio da je dobra ideja pustiti Vojina da radi šta hoće pa šta bude - bude. Jer evo, bude jako loše na kraju.

SDP je partija, nije neartikulisana grupa ljudi koji rade šta hoće. Ako organi donesu odluku da se nešto uradi onda to svi moraju uraditi. Ako se utvrdi da ovo dvoje nisu glasali onako kako im je naloženo, onda moraju biti izbačeni odma, zajedno sa Vojinom.

A svoje maštarije o tome kako će biti predsjednik SDP-a nek zaboravi u svakom slučaju. Pa bolje mu je da to više nikad ne spominje.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#327 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Roccohljup »

laik1981 wrote: 01/12/2022 19:20
Spoiler
Show
Leverage wrote: 01/12/2022 19:02 Eto, tolike godine se pričalo kako treba da svi idu zajedno, kako probosanski blok, kako država, kako ovo kako ono.

I evo ti. S jedne strane imaš interes da se Dodiku onemogući četvrti delegat, s druge strane imaš interes da Sevlid Hurtić i Vojin Mijatović budu u vlasti. I šta sad? Hoće li iko reći da je ova svi zajedno ho-ruk laprdancija jedna velika ubleha.

Pitate se šta je trebalo SDP-u ovo. Reći ću vam, ništa, eto šta je trebalo. Ali koliko puta se SDP prozivao kako neće zajedno, kako se rasipaju glasovi, itd. Tačno, rasipali su se glasovi kako Hurtić i Duratović ne bi dobili sinekure. A sad su se sabrali glasovi kako bi ih dobili.

Stoga, SDP bi trebao naučiti slijedeću lekciju. U RS-u se na izbore ide sam. Imaš svoj plan, svoje ljude, svoja obećanja. Ako to nije dovoljno da se pređe izborni prag, onda nikom ništa. Nek se oni koji tamo žive bakću sa svojim Salkićima, Duratovićima i ostalim Hurtićima.

Ako je Bošnjacima u Doboju dobar Hurtić eto im ga, ali ja ne želim da imam ništa s tim.

Danas se ne zna ko je za koga glasao, ko je prekrižio, ko je izdao u samoj njihovoj opoziciji. I kakve koristi od toga SDP ima? Ima samo štetu. Naravno, lako je sad govoriti, ali bolje i sad nego se opet napravit budala i za četiri godine isto.

Moj interes i interes Hurtića, Duratovića i Mijatovića nije isti, pa stoga ga i ne trebamo kanalisati kroz isti politički blok.

Pokreti za državu, koalicije domovine, ce-de koalicije i ostale slične akrobacije umrle su sa današnjim danom. Eto vam tamo i Dodik i opozicija i Hurtići, bakćite se kako znate, mene više ne zanima ta priča, nadam se i SDP.
Ako se SDP ne ogradi od Mijatovica i ne izbace ga iz stranke onda i SDP pristaje da bude dio ove price..
Ma mogu sad k....... svirati. Ogromna steta je vec napravljenja i naredni izborni ciklus bit ce jos manje povratnika i dijaspore koji ce glasati jer su se duboko razocarali sa ovim sto je uradheno.
laik1981
Posts: 13000
Joined: 05/12/2012 13:04

#328 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by laik1981 »

Roccohljup wrote: 01/12/2022 19:23
laik1981 wrote: 01/12/2022 19:20
Spoiler
Show
Ako se SDP ne ogradi od Mijatovica i ne izbace ga iz stranke onda i SDP pristaje da bude dio ove price..
Ma mogu sad k....... svirati. Ogromna steta je vec napravljenja i naredni izborni ciklus bit ce jos manje povratnika i dijaspore koji ce glasati jer su se duboko razocarali sa ovim sto je uradheno.
Ako ce glasati za Salkica, ovu Komsicevu i dobojsku kuju onda bolje da i ne glasaju.. Bolje im je glasati za Vukanovica nego za ove jeftine fukse..
User avatar
Leverage
Posts: 9501
Joined: 27/05/2018 16:32

#329 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Leverage »

laik1981 wrote: 01/12/2022 19:26
Roccohljup wrote: 01/12/2022 19:23

Ma mogu sad k....... svirati. Ogromna steta je vec napravljenja i naredni izborni ciklus bit ce jos manje povratnika i dijaspore koji ce glasati jer su se duboko razocarali sa ovim sto je uradheno.
Ako ce glasati za Salkica, ovu Komsicevu i dobojsku kuju onda bolje da i ne glasaju.. Bolje im je glasati za Vukanovica nego za ove jeftine fukse..
Ne, ne. Njima je možda zaista bolje, ali nama nije.

Nemamo iste interese. Nek rade tamo šta god hoće.
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#330 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by tovarish »

Roccohljup wrote: 01/12/2022 19:16 Pa svi su bili za arifagica na prva dva sastanka a onda su se vojin, ramic, hurtic i onaj uhljup iz austrije udruzili i krenuli solo. I tu je sdp a narucito niksic pokazao nedostatak razuma a i muda da presjece tu pricu i ili vrati vojina nazad ili ga odjebe.
Ici zajedno sa istim onima koji su u prethodnom sazivu dali dodiku 4 delegata u DN a ocekivati da nece ovaj put.......to je idiotizam da nema veceg.
Nadati se da će novo rukovodstvo biti mnogo pametnije i da će prestati koketirati sa nacionalnim temama. SDP je stranka koja se primarno bori za socijalnu pravdu i tu se MORAJU fokusirati. Radništvo i sindikalna borba mora postati njihov teren. Nikad nacionalno usmjereni glasači neće krenuti za njima, ali radnici hoća. To je njihov bazen, a NiP nek uzme nacionaliste, dok su liberali, ekološki osvješteni, homofili i slični teritorija NS-a.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#331 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Roccohljup »

Leverage wrote: 01/12/2022 19:21
Roccohljup wrote: 01/12/2022 19:16 Pa svi su bili za arifagica na prva dva sastanka a onda su se vojin, ramic, hurtic i onaj uhljup iz austrije udruzili i krenuli solo. I tu je sdp a narucito niksic pokazao nedostatak razuma a i muda da presjece tu pricu i ili vrati vojina nazad ili ga odjebe.
Eto, nek si čak u pravu, ali imam rezervu prema tome.

Sad je prilika da se uvede reda u sve to. Evo, i ja priznajem da sam pogriješio jer sam mislio da je dobra ideja pustiti Vojina da radi šta hoće pa šta bude - bude. Jer evo, bude jako loše na kraju.

SDP je partija, nije neartikulisana grupa ljudi koji rade šta hoće. Ako organi donesu odluku da se nešto uradi onda to svi moraju uraditi. Ako se utvrdi da ovo dvoje nisu glasali onako kako im je naloženo, onda moraju biti izbačeni odma, zajedno sa Vojinom.

A svoje maštarije o tome kako će biti predsjednik SDP-a nek zaboravi u svakom slučaju. Pa bolje mu je da to više nikad ne spominje.

Vidi, niko ne moze biti siguran sta bi bilo kad bi bilo. Imao sam priliku upoznati arifagica, a kako cesto inam dodira sa povratnicima od vecine sam cuo samo rijeci hvala za njega. Al opet, ni ja ne mogu 100% reci da bi krajnji ishod i sa njim bio drugaciji, ali za ovo se od samog pocetka znalo kuda ide jer je ista sda ekipa koja je do sada bezbroj puta izigrala povratnike. Vojin im je svjesno ili nesvjesno samo pomogao da dobiju opet neki koliko toliki kredibilitet u dijaspori.
Slazem se da je krajnje vrijeme da SDP raskrsti i sa vojinom i sa ostalim trulezim u svojim redovima, ali sto se tice povratnika u RSu steta je ogromna i nenadoknadiva.
neon-x
Posts: 605
Joined: 18/07/2012 19:13

#332 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by neon-x »

SDP u RS treba samostalno igrati na kartu jugonostalgicarenja i proleterijata i pokusati pridobiti koliko se moze i Srba, optuzivati nacionalizam svih pa i bosnjacki najvise ako treba za raspad Juge i bratstva i jedinstva, a ne obilaziti dijasporu po mesdzidima i glumiti velike bosanske patriote. Nema nafake u tome da izigravaju srpskog Komsica. To nam se samo obije o glavu svaki put.
User avatar
Login77777
Posts: 8675
Joined: 18/05/2021 09:11

#333 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Login77777 »

Roccohljup wrote: 01/12/2022 19:29
Leverage wrote: 01/12/2022 19:21
Eto, nek si čak u pravu, ali imam rezervu prema tome.

Sad je prilika da se uvede reda u sve to. Evo, i ja priznajem da sam pogriješio jer sam mislio da je dobra ideja pustiti Vojina da radi šta hoće pa šta bude - bude. Jer evo, bude jako loše na kraju.

SDP je partija, nije neartikulisana grupa ljudi koji rade šta hoće. Ako organi donesu odluku da se nešto uradi onda to svi moraju uraditi. Ako se utvrdi da ovo dvoje nisu glasali onako kako im je naloženo, onda moraju biti izbačeni odma, zajedno sa Vojinom.

A svoje maštarije o tome kako će biti predsjednik SDP-a nek zaboravi u svakom slučaju. Pa bolje mu je da to više nikad ne spominje.

Vidi, niko ne moze biti siguran sta bi bilo kad bi bilo. Imao sam priliku upoznati arifagica, a kako cesto inam dodira sa povratnicima od vecine sam cuo samo rijeci hvala za njega. Al opet, ni ja ne mogu 100% reci da bi krajnji ishod i sa njim bio drugaciji, ali za ovo se od samog pocetka znalo kuda ide jer je ista sda ekipa koja je do sada bezbroj puta izigrala povratnike. Vojin im je svjesno ili nesvjesno samo pomogao da dobiju opet neki koliko toliki kredibilitet u dijaspori.
Slazem se da je krajnje vrijeme da SDP raskrsti i sa vojinom i sa ostalim trulezim u svojim redovima, ali sto se tice povratnika u RSu steta je ogromna i nenadoknadiva.
Ne mozes sa ovima iz SDA i DF raditi. To ne ide. Arifagic je predlagao da na liste ide 75% povratnika. Mogla je to biti fina prica ali gdje se ove dvije stranke unjesaju tu srece nema.
Da Osmorka napravi neku pomoc kroz budzet FBiH povratnicima i za cetri godine s tim ljudima nove liste. Liste koje oni odabru a ne da iste prave Ramic, Bratic, Duratovic i ostala SDA bratija. Ima mogucnost kroz budzet pomoci tim ljudima u svakodnevnom zivotu.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#334 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Roccohljup »

Daj boze al eto. Mislim da je ovo bila mozda zadnja sansa. Iskreno se nadam da grijesim :(
User avatar
Leverage
Posts: 9501
Joined: 27/05/2018 16:32

#335 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Leverage »

Opet bi Salkić, Ramić i Bratić imali 3-4 puta više glasova. Ljudi ih hoće, eto im ih. Džaba se gubi energija na ovo.

A ovaj Savez za Poraze nek drugi put malo bolje prođe na izborima, pa Dodik neće imati kontrolni paket.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24825
Joined: 08/09/2005 20:08

#336 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Haris.ba »

Sta se ovo desilo u skupstini RS? Ko je prevario?
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#337 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Bosanski_kralj »

Haris.ba wrote: 01/12/2022 23:23 Sta se ovo desilo u skupstini RS? Ko je prevario?
DF
User avatar
Haris.ba
Posts: 24825
Joined: 08/09/2005 20:08

#338 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Haris.ba »

Bosanski_kralj wrote: 02/12/2022 09:23
Haris.ba wrote: 01/12/2022 23:23 Sta se ovo desilo u skupstini RS? Ko je prevario?
DF
Slusao sam malo na radiu, i nisam uspio skontati. Neko zaokruzio pdp naziv stranke umjesto kvadrat gdje se glasa.

Neko iz DF to uradio? Kako skontase da je DF? Sto su to uradili!?
User avatar
Login77777
Posts: 8675
Joined: 18/05/2021 09:11

#339 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Login77777 »

Haris.ba wrote: 02/12/2022 09:30
Bosanski_kralj wrote: 02/12/2022 09:23

DF
Slusao sam malo na radiu, i nisam uspio skontati. Neko zaokruzio pdp naziv stranke umjesto kvadrat gdje se glasa.

Neko iz DF to uradio? Kako skontase da je DF? Sto su to uradili!?
Nije jos nista sigurno. Navodno Hurtic (bh zeleni) i Duratovic (DF) glasali za Vojinovu listu. Neki umjesto PDP za SDS i tamo ima dva viska koji su bili potrebni na listi PDP. Ima tu do Vojina koji je listu pravio a znao da nema sanse. pomogao tako Hurticu i Duratovicu da indirektno Dodik prodje. A mislim da tu ima i do PDP koji je pd Draskom.
Nije samo do DFa.
Ali za ovog DFovca se znalo jer je on odavno Dodikov. Krivi su glasaci koji tome glas daju.
Niksic kaze da ima dokaze da su njegovi ispravno glasali. Vidjecemo. Neka sto prije to prikaze jer ce SDF sve svaliti na SDP.
User avatar
dulekrele
Posts: 3839
Joined: 10/04/2014 18:25

#340 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by dulekrele »

Login77777 wrote: 01/12/2022 20:18
Roccohljup wrote: 01/12/2022 19:29


Vidi, niko ne moze biti siguran sta bi bilo kad bi bilo. Imao sam priliku upoznati arifagica, a kako cesto inam dodira sa povratnicima od vecine sam cuo samo rijeci hvala za njega. Al opet, ni ja ne mogu 100% reci da bi krajnji ishod i sa njim bio drugaciji, ali za ovo se od samog pocetka znalo kuda ide jer je ista sda ekipa koja je do sada bezbroj puta izigrala povratnike. Vojin im je svjesno ili nesvjesno samo pomogao da dobiju opet neki koliko toliki kredibilitet u dijaspori.
Slazem se da je krajnje vrijeme da SDP raskrsti i sa vojinom i sa ostalim trulezim u svojim redovima, ali sto se tice povratnika u RSu steta je ogromna i nenadoknadiva.
Ne mozes sa ovima iz SDA i DF raditi. To ne ide. Arifagic je predlagao da na liste ide 75% povratnika. Mogla je to biti fina prica ali gdje se ove dvije stranke unjesaju tu srece nema.
Da Osmorka napravi neku pomoc kroz budzet FBiH povratnicima i za cetri godine s tim ljudima nove liste. Liste koje oni odabru a ne da iste prave Ramic, Bratic, Duratovic i ostala SDA bratija. Ima mogucnost kroz budzet pomoci tim ljudima u svakodnevnom zivotu.
Malo te prenjelo. Jasno je da je za sav ovaj cirkus iskljucivi krivac Vojin. Do zadnjeg dana je pricao jednu pricu a onda otisao kod Dodika i sve promijenio.
User avatar
Login77777
Posts: 8675
Joined: 18/05/2021 09:11

#341 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Login77777 »

dulekrele wrote: 02/12/2022 09:44
Login77777 wrote: 01/12/2022 20:18
Ne mozes sa ovima iz SDA i DF raditi. To ne ide. Arifagic je predlagao da na liste ide 75% povratnika. Mogla je to biti fina prica ali gdje se ove dvije stranke unjesaju tu srece nema.
Da Osmorka napravi neku pomoc kroz budzet FBiH povratnicima i za cetri godine s tim ljudima nove liste. Liste koje oni odabru a ne da iste prave Ramic, Bratic, Duratovic i ostala SDA bratija. Ima mogucnost kroz budzet pomoci tim ljudima u svakodnevnom zivotu.
Malo te prenjelo. Jasno je da je za sav ovaj cirkus iskljucivi krivac Vojin. Do zadnjeg dana je pricao jednu pricu a onda otisao kod Dodika i sve promijenio.
Nigdje ja Vojina ne branim. Sta vise odma sam rekao ciji je igrac. Vojin je krivac svakako jer je alibi dao pojedincima svojom listom. A drugi su krivi kako su glasali.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12394
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#342 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by dr_Evil »

Login77777 wrote: 02/12/2022 09:46
dulekrele wrote: 02/12/2022 09:44
Malo te prenjelo. Jasno je da je za sav ovaj cirkus iskljucivi krivac Vojin. Do zadnjeg dana je pricao jednu pricu a onda otisao kod Dodika i sve promijenio.
Nigdje ja Vojina ne branim. Sta vise odma sam rekao ciji je igrac. Vojin je krivac svakako jer je alibi dao pojedincima svojom listom. A drugi su krivi kako su glasali.
Volio bih da Niksic javno iznese to kako su glasali Vojin i suigrac mu, cisto da sklonimo sumnje ko je izdao. Ali to se nece desiti prije lokalnih izbora 24-e, ako zaista ima takav dokaz.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12394
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#343 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by dr_Evil »

Roccohljup wrote: 01/12/2022 19:29
Vidi, niko ne moze biti siguran sta bi bilo kad bi bilo. Imao sam priliku upoznati arifagica, a kako cesto inam dodira sa povratnicima od vecine sam cuo samo rijeci hvala za njega. Al opet, ni ja ne mogu 100% reci da bi krajnji ishod i sa njim bio drugaciji, ali za ovo se od samog pocetka znalo kuda ide jer je ista sda ekipa koja je do sada bezbroj puta izigrala povratnike. Vojin im je svjesno ili nesvjesno samo pomogao da dobiju opet neki koliko toliki kredibilitet u dijaspori.
Slazem se da je krajnje vrijeme da SDP raskrsti i sa vojinom i sa ostalim trulezim u svojim redovima, ali sto se tice povratnika u RSu steta je ogromna i nenadoknadiva.
Ja Arifagica upoznao nisam, ali sam cest gost u njegovom Trnopolju. Ljudi kazu da je supljak i da je uvijek bio slatkorijeciv. Kako je farma nastala, to je prica za sebe(i neka ih je, treba ih mamu im skandinavsku).

Mislim da ne bi bilo nista bolje ni da je Arifagic dosao.
User avatar
Styling
Posts: 12634
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#344 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Styling »

Ne vjerujem ja da je Vojin prevario.
User avatar
Point.
Posts: 27786
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#345 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Point. »

dr_Evil wrote: 02/12/2022 09:51
Roccohljup wrote: 01/12/2022 19:29
Vidi, niko ne moze biti siguran sta bi bilo kad bi bilo. Imao sam priliku upoznati arifagica, a kako cesto inam dodira sa povratnicima od vecine sam cuo samo rijeci hvala za njega. Al opet, ni ja ne mogu 100% reci da bi krajnji ishod i sa njim bio drugaciji, ali za ovo se od samog pocetka znalo kuda ide jer je ista sda ekipa koja je do sada bezbroj puta izigrala povratnike. Vojin im je svjesno ili nesvjesno samo pomogao da dobiju opet neki koliko toliki kredibilitet u dijaspori.
Slazem se da je krajnje vrijeme da SDP raskrsti i sa vojinom i sa ostalim trulezim u svojim redovima, ali sto se tice povratnika u RSu steta je ogromna i nenadoknadiva.
Ja Arifagica upoznao nisam, ali sam cest gost u njegovom Trnopolju. Ljudi kazu da je supljak i da je uvijek bio slatkorijeciv. Kako je farma nastala, to je prica za sebe(i neka ih je,treba ih mamu im skandinavsku).

Mislim da ne bi bilo nista bolje ni da je Arifagic dosao.
Kome ti ovo?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12394
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#346 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by dr_Evil »

Point. wrote: 02/12/2022 09:57
dr_Evil wrote: 02/12/2022 09:51

Ja Arifagica upoznao nisam, ali sam cest gost u njegovom Trnopolju. Ljudi kazu da je supljak i da je uvijek bio slatkorijeciv. Kako je farma nastala, to je prica za sebe(i neka ih je,treba ih mamu im skandinavsku).

Mislim da ne bi bilo nista bolje ni da je Arifagic dosao.
Kome ti ovo?
Pa skandinavcima, jesi li to preko noci dobio plavu kosu i iskoce ti pjegice od sunca pa mislis da je tebi?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#347 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Roccohljup »

Ma ja ne mislim da je Vojin (i sdp) izdao kod glasanja, ali ne mogu da shvatim kako se uopste upustio u pricu sa tim sljamom ramicem, braticem, duratovicem i ostalima
User avatar
Point.
Posts: 27786
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#348 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Point. »

dr_Evil wrote: 02/12/2022 10:00
Point. wrote: 02/12/2022 09:57

Kome ti ovo?
Pa skandinavcima, jesi li to preko noci dobio plavu kosu i iskoce ti pjegice od sunca pa mislis da je tebi?
Kakva je uloga skandinavaca?
User avatar
Login77777
Posts: 8675
Joined: 18/05/2021 09:11

#349 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Login77777 »

dr_Evil wrote: 02/12/2022 09:49
Login77777 wrote: 02/12/2022 09:46

Nigdje ja Vojina ne branim. Sta vise odma sam rekao ciji je igrac. Vojin je krivac svakako jer je alibi dao pojedincima svojom listom. A drugi su krivi kako su glasali.
Volio bih da Niksic javno iznese to kako su glasali Vojin i suigrac mu, cisto da sklonimo sumnje ko je izdao. Ali to se nece desiti prije lokalnih izbora 24-e, ako zaista ima takav dokaz.
Vojin nije glasao. On je zajebo sto je kandidirao za DN jer je dao alibi pojedincima da glasaju za njega. I tako isporuce to Dodiku.
User avatar
dulekrele
Posts: 3839
Joined: 10/04/2014 18:25

#350 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by dulekrele »

Styling wrote: 02/12/2022 09:53 Ne vjerujem ja da je Vojin prevario.
A Dino :lol:
Post Reply