Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
piupiu
Posts: 16623
Joined: 05/01/2008 05:08

#251 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by piupiu »

Juni wrote:Ko je uopste Vlado Georgiev :?:
I ja pitam. :?:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#252 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by Šveđanin »

Nebitan pjevac koji bi sutra pricao nesto peto..deseto.. ide taktikom ovom izjavom jedna vrata cu sebi zatvoriti ali bi druga mogao otvoriti.

Mislim da mu nece uspjeti.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#253 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by Kikibombona »

Danguba wrote:Malo prije nego cu se ovdje registrovati rastanem se ja od ''dobrog'' havera. Morao je on svojim a ja svojim putem. Srbin co'ek. Na ranu da ga stavis. O svemu smo mogli da razgovaramo pa bi nekada presli i neke crvene linije ''u povjerenju'. Bilo je to malo sire drustvo i druzenje od par godina. Nije mogao proci ni jedan vjerski ili drugi praznik da nismo jedan drugom prvi poletili da od srca cestitamo. Pricali smo o dobrim starim vremenima i tako punili baterije. Svi ga postovali i cijenili(a zbog ''gubitaka'' u ratu) imali smo posebne emocije prema istom...da ne tusim dalje...prosle godine ni habera od njega.
Pocela ova tehnika i ja guglajuci naletim na ''vas'' gluho bilo od toliko stranica ja bas na ovu da nacunjam. Udjem i tako cackam lijevo desno pa forum pa neki simpaticni likovi, korektne rasprave...ulete jastrebovi(rijetko), admini ih pometu i jako ugodno cetanje bilo.
Upratim jedan nick(ime) i pocnem ga pratiti pa mu postavljati zamke koje bi samo nas dva razumjeli. Trajalo je to danima a ja se tjesio da to nije moj haver. Pljuje, vrijedja, etiketira(sve redom) dok ga ne opomenu. On se smiri pa sutra ili nakon dva dana opet po istom.(mislim da mu nije ravan niti jedan do sada) Postavim mu neku zamku da otkrije moj identitet :-) Koje su to salve i uvrede bile. One najnize sto covjek ne moze zamisliti ni od anonimusa a kamo li od poznanika. Pometu ga ovi iz administracije(zajedno sa jos jednim njegovim zenskim nickom za koji smo se lijepili i mislili neka dobra treba :D ). Ja tada imao 40 god. i mislio sam da mogu procijeniti svakog insana( a ja bio naivac malo tezi).
...poslije toga i u jogurt pusem. Halalite.

...tako i Georgiev. fin(BIO) pjevac i nikada vise...nije do nas Vlado...
Jarane, kada vidim sta se pise u komentarima ispod clanaka, pod zastitom anonimnosti, tacno se zapitam sta misle i sta govore pojedini moji drugari i poznanici... pa cak i clanovi porodice...

Nebrojeno puta sam cuo etikete na racun jedne od etnickih skupina u BiH, al' pod uslovom da u drustvu nema nijednog predstavnika te skupine. Ono, Hrvati, latini, noz u ledja. Al' kad je Hrvat tu, mater mu jebem, nece to reci. Jednom sam tako jebao komsiji milu majku, pa je lafo po pistolj otisao... nasao se plaho uvrijedjen... :D :D

Poganistine se u ljudima nakupilo, one podmukle. Postujem pravog sovinistu koji otvoreno kaze sta misli. Al' hinje dominiraju. Braca - ovo ono, a vamo, ZMIJETINA!
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#254 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by sumirprimus »

Konacno jedan gori od mene kad popijem :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#255 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by spreca »

ja bez kalasa ne sjedam piti :lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#256 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by pici »

u stilu dabicke samo pisHolinjanje... de je bre bramec da mu se popiskim na glOOOvuu :mrgreen: ... brate vlado menjaj dilera :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#257 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by sumirprimus »

Sad vlado u nakom bircu pjeva.sude mi dusmani moja ljube ali me.znaju... :mrgreen:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#258 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by KB9 »

al kako cetalji imaju jednostavno potrebu nekako dat do znanja da su cetalji, jednostavno ne mogu sutit :lol:
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#259 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by howdy »

izjebase ga na tviteru, poceo se vadit a raja jos vise zadaje :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by howdy on 26/03/2016 09:21, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#260 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by insomnia78 »

Sudija May...
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#261 Re: Vlado Georgiev daje podršku Karadžiću po twitteru

Post by -LIBERO- »

Eto, vidili smo sta misli Vlado. Vidili smo, poslije, sta na to reaguju i o tome misle drugarice i drugovi forumasi.
Istina, palo je par banova, vise desetina obrisanih postova...tema je otisla u raznim smijerovima...ali dobro, gdje je mladost tu je i veselje...i idemo dalje.

Vlado je ispao plitak, i glup...nadasve neupucen, ili ne zeli da bude upucen (tipujem na ovo drugo), vezano za istoriju, politiku, il prosto humanizam, totalno obezglavljen.

A mi idemo dalje. Svi su rekli svije. Pozicije su se definirale.

A sada ide malo muzike iz studija...

Locked