Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
SuperSy
Posts: 446
Joined: 12/07/2021 21:27

#21851 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by SuperSy »

relativno84 wrote: 20/07/2021 11:04
made_in_sarajevo wrote: 20/07/2021 08:27 Uopste nisam frustrian, samo kazem ono sto svaki dan mislim. I za "vjernike" sda jesam islamofob jer nisu oni vjernika i muslimana u putu sreli
Vjerujem ti da svaki dan to mislis, to se vidi koliko utice na tebe. To sto udaras po ovom uhljupu iz hitne koji vjerovatno sebe vidi kao genetski predodredjenog za tu poziciju, nije dovoljno opravdanje za ono ti da se nesto pitas bi nekome zabranio da slavi sta hoce i da se moli kome hoce. Pustite ljude neka zive kako hoce, a ovi sto se skrivaju iza tih stvari imaju dovoljno oraha da se i bez toga udara po njima.

A sto se tice islamofobije, velis nije ovo vjerska drzava sa bilo koje strane, a po skolama ikone, krsne slave svega sto postoji, plus se stavlja gdje se stigne, obicno tamo gdje su tekle rijeke muslimanske krvi cisto da se potvrdi odradjeni zadatak, naravno tebe to previse ne dotice, jer nisi u tim sredinama, tebe boli nesto drugo i to je tuzno, sto na to trosis energiju, jer i sam znas da je to uzaludna prica.

Bravo za komentar.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21852 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Milenkov buraz wrote: 20/07/2021 10:59
made_in_sarajevo wrote: 19/07/2021 23:28 Sve selam, merhaba, muslimani, bosnjaci pa sta, a niko ispod 3000 nema.platu.

Jebem li vam pleme selamo bi i ja da ne moram muda odvaliti da zaradim za zivota sebi.

Cuj jada vehabijskog na bajram otkaz. Nije tebi do bajrama, tebi je funkcije i para i brige hoces li zatvora zaglaviti. Tvoji jadovi nece da dodju zeni sa mozdanim udarom, oni su hitna ali ne mogu oni na sve dolaziti sta mislimo mi sta su oni.

Patton jel stranka sredila vakcine, ma jasta boli tebe tuki, selam alejc imal pivi i udri da smo izdajnici.

E da ti izdajnik nesto kaze ljudska NULO, popisam se ja na ovaj jad od drzave koju je tvoja stranka unistila, a stranci ti zelim sve najgore. Mrs svi redom u arapske zemlje pa selamjte koliko hocete. Ja da se pitam ne bi vi bajrama ni bozica ocima vidjeli dok ne zaradite, a posto vidimo kako radite hajte vi odma kod brace odjebite.

Nit vam je ovo muslimanska drzava, niti vjerska sa bilo koje strane. Ovo je drzava bila, sad ce pregurati zelene fasiste i bit ce zemlja svih naroda, nacija, vjera i znam da muda jedete radi ovoga i crknut ce te radi ovog.

Nema mi nista draze kad vidim ove fasiste kako bi nesto i rekli kad kazem da mi je supruga katolkinja, a onda iza ledja pocnu pricati kjafir, izdajnik, oteli me, preveli me.na drugu stranu.

Usput ovom vehabiji nek mi se javi za posao, sredit cu mu da mi cisti firmu i odrzava travu.
Majke mi ja ne znam šta je ovo, samo kada vidim onu bradu ili je zamotana tu naiđeš na neki problem, korupciju, nemoral, mito, nepridžavanje zakona. Nikad više tih religijskih stvari nismo imali a tako malo morala i zakona, strašno.
U nedelju po onom kijametu rekoh odoh do zelje cevapa uzet pa kuci ponjet... unutra guzva i sjednem vani cekam cevape, kadprilaze cetri momka i pitaju jeli slobodno, reko jest bujrum... i nako kroz pricu momci iz novog sada ma ok sve zapricali se kad dvije ko arapkinje pobuljene i na tecnom engleskom traze pare od nas... ja u zemlju da propadnem... jedva ih otjerao, platio momcima pice, poselamo se sa njima :mrgreen: i postidjen otisao... majku vam jebem sta ste od grada napravili, jesul to turisti iz arabije...
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#21853 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

relativno84 wrote: 20/07/2021 11:04
made_in_sarajevo wrote: 20/07/2021 08:27 Uopste nisam frustrian, samo kazem ono sto svaki dan mislim. I za "vjernike" sda jesam islamofob jer nisu oni vjernika i muslimana u putu sreli
Vjerujem ti da svaki dan to mislis, to se vidi koliko utice na tebe. To sto udaras po ovom uhljupu iz hitne koji vjerovatno sebe vidi kao genetski predodredjenog za tu poziciju, nije dovoljno opravdanje za ono ti da se nesto pitas bi nekome zabranio da slavi sta hoce i da se moli kome hoce. Pustite ljude neka zive kako hoce, a ovi sto se skrivaju iza tih stvari imaju dovoljno oraha da se i bez toga udara po njima.

A sto se tice islamofobije, velis nije ovo vjerska drzava sa bilo koje strane, a po skolama ikone, krsne slave svega sto postoji, plus se stavlja gdje se stigne, obicno tamo gdje su tekle rijeke muslimanske krvi cisto da se potvrdi odradjeni zadatak, naravno tebe to previse ne dotice, jer nisi u tim sredinama, tebe boli nesto drugo i to je tuzno, sto na to trosis energiju, jer i sam znas da je to uzaludna prica.
Ista je to matrica i ideologija, isticanje ikona i vjerskih obilježja po javnim institucijama, proslava istih po javnim ustanovama, megalomanski križevi po brdima...sve je to isto. Ali mislim da imamo posebnu obavezu u KS isticati i ove naše što su ima puna usta selama, Allaha a rade nemoral i smutnju. Sjeti se Zukića, sjeti se onog snimka iz auta kada su dogovarali posao i zastupnike i to sve sa "ako Allah da", "inshallah"...itd. Mislim meni se povraća od tog licemjerja i sve ikone i slave po školama ne mogu saprati ovo naše niti je to opravdanje. Isto kao što oni mazlumi koji brane Osmicu kažu da je ovo napad na Bošnjake, bgm. na mene nije napad kada razotkrivaju da čovjek koji bi trebao biti uzor i ponos Bošnjaka radi bez valajne diplome i bez adekvatnog znanja tako bitan posao. To govori upravo suprotno da oni koji bi trebali o tome voditi računa da su isti ili gori nego taj Osmica. Nije ni čudo što nemamo države jer upravo takvi kao Osmica koji je bio pratilac Alije, Šaja, Delimustafić su tada bilo neko ko se pitao u ime Bošnjaka. Ma samo se iznerviram kda o tome govorim, žalim samo što sam bio glup pa sa 17. godina stupio u TO umjesto da sam izašao. :oops:
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#21854 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by high_volume »

Milenkov buraz wrote: 20/07/2021 11:11
relativno84 wrote: 20/07/2021 11:04

Vjerujem ti da svaki dan to mislis, to se vidi koliko utice na tebe. To sto udaras po ovom uhljupu iz hitne koji vjerovatno sebe vidi kao genetski predodredjenog za tu poziciju, nije dovoljno opravdanje za ono ti da se nesto pitas bi nekome zabranio da slavi sta hoce i da se moli kome hoce. Pustite ljude neka zive kako hoce, a ovi sto se skrivaju iza tih stvari imaju dovoljno oraha da se i bez toga udara po njima.

A sto se tice islamofobije, velis nije ovo vjerska drzava sa bilo koje strane, a po skolama ikone, krsne slave svega sto postoji, plus se stavlja gdje se stigne, obicno tamo gdje su tekle rijeke muslimanske krvi cisto da se potvrdi odradjeni zadatak, naravno tebe to previse ne dotice, jer nisi u tim sredinama, tebe boli nesto drugo i to je tuzno, sto na to trosis energiju, jer i sam znas da je to uzaludna prica.
Ista je to matrica i ideologija, isticanje ikona i vjerskih obilježja po javnim institucijama, proslava istih po javnim ustanovama, megalomanski križevi po brdima...sve je to isto. Ali mislim da imamo posebnu obavezu u KS isticati i ove naše što su ima puna usta selama, Allaha a rade nemoral i smutnju. Sjeti se Zukića, sjeti se onog snimka iz auta kada su dogovarali posao i zastupnike i to sve sa "ako Allah da", "inshallah"...itd. Mislim meni se povraća od tog licemjerja i sve ikone i slave po školama ne mogu saprati ovo naše niti je to opravdanje. Isto kao što oni mazlumi koji brane Osmicu kažu da je ovo napad na Bošnjake, bgm. na mene nije napad kada razotkrivaju da čovjek koji bi trebao biti uzor i ponos Bošnjaka radi bez valajne diplome i bez adekvatnog znanja tako bitan posao. To govori upravo suprotno da oni koji bi trebali o tome voditi računa da su isti ili gori nego taj Osmica. Nije ni čudo što nemamo države jer upravo takvi kao Osmica koji je bio pratilac Alije, Šaja, Delimustafić su tada bilo neko ko se pitao u ime Bošnjaka. Ma samo se iznerviram kda o tome govorim, žalim samo što sam bio glup pa sa 17. godina stupio u TO umjesto da sam izašao. :oops:
:thumbup: :thumbup:
SuperSy
Posts: 446
Joined: 12/07/2021 21:27

#21855 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by SuperSy »

Kome smeta jako Sarajevo? Samo dusmanima Bosne.
SuperSy
Posts: 446
Joined: 12/07/2021 21:27

#21856 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by SuperSy »

Milenkov buraz wrote: 20/07/2021 11:11
relativno84 wrote: 20/07/2021 11:04

Vjerujem ti da svaki dan to mislis, to se vidi koliko utice na tebe. To sto udaras po ovom uhljupu iz hitne koji vjerovatno sebe vidi kao genetski predodredjenog za tu poziciju, nije dovoljno opravdanje za ono ti da se nesto pitas bi nekome zabranio da slavi sta hoce i da se moli kome hoce. Pustite ljude neka zive kako hoce, a ovi sto se skrivaju iza tih stvari imaju dovoljno oraha da se i bez toga udara po njima.

A sto se tice islamofobije, velis nije ovo vjerska drzava sa bilo koje strane, a po skolama ikone, krsne slave svega sto postoji, plus se stavlja gdje se stigne, obicno tamo gdje su tekle rijeke muslimanske krvi cisto da se potvrdi odradjeni zadatak, naravno tebe to previse ne dotice, jer nisi u tim sredinama, tebe boli nesto drugo i to je tuzno, sto na to trosis energiju, jer i sam znas da je to uzaludna prica.
Ista je to matrica i ideologija, isticanje ikona i vjerskih obilježja po javnim institucijama, proslava istih po javnim ustanovama, megalomanski križevi po brdima...sve je to isto. Ali mislim da imamo posebnu obavezu u KS isticati i ove naše što su ima puna usta selama, Allaha a rade nemoral i smutnju. Sjeti se Zukića, sjeti se onog snimka iz auta kada su dogovarali posao i zastupnike i to sve sa "ako Allah da", "inshallah"...itd. Mislim meni se povraća od tog licemjerja i sve ikone i slave po školama ne mogu saprati ovo naše niti je to opravdanje. Isto kao što oni mazlumi koji brane Osmicu kažu da je ovo napad na Bošnjake, bgm. na mene nije napad kada razotkrivaju da čovjek koji bi trebao biti uzor i ponos Bošnjaka radi bez valajne diplome i bez adekvatnog znanja tako bitan posao. To govori upravo suprotno da oni koji bi trebali o tome voditi računa da su isti ili gori nego taj Osmica. Nije ni čudo što nemamo države jer upravo takvi kao Osmica koji je bio pratilac Alije, Šaja, Delimustafić su tada bilo neko ko se pitao u ime Bošnjaka. Ma samo se iznerviram kda o tome govorim, žalim samo što sam bio glup pa sa 17. godina stupio u TO umjesto da sam izašao. :oops:
Emir Kusturica jesi li to to? Iz tvoje objave vidim samo mrznju prema islamu i muslimanima. Sarajevo ce uvijek biti tolerantsn grad za sve ljude dobre volje.Meni u Sarajevu ne smeta kada Hrvati kažu putovnica, tisuća to samo budalama smeta kako ko prica u Sarajevu. Ja sam mlada generacija nisam opterećen kako ko govori i nemam PTSP.
Last edited by SuperSy on 20/07/2021 11:40, edited 5 times in total.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21857 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

OBJAVIO OBRAZLOŽENJE NA FACEBOOKU
Smijenjen Adem Zalihić, direktor Hitne pomoći KS

samo smjenju ove gmazove... nit jednog ostaviti na funkciji direktora, da prodisemo od lopovske gamadi... gledaj gmaza poredi svoju smjenu i sebe sa bajramom 92... FUJ... prvo govedo glupo, 92 je bio ramazan bajram a ovo je kurban bajram... znas li razliku lopovcino sadaklijskotenderaskominderaska...
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#21858 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Aida_Beba »

Glavni kandidat za novog direktora ZZHP je Dr. Prof. Senka Mesihovic Dinarevic, zena koja nema veze sa politikom, dakle nestranacki kandidat
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21859 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

OBJAVIO PREPISKU SA FACEBOOKA
Način komuniciranja smijenjenog direktora Hitne pomoći: Zalihić poručio Konakoviću - MRŠ!

:lol: :lol: :lol: kako ih boli kad im barnes funkciju... :izet:
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1048
Joined: 23/02/2020 14:50

#21860 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ANamelessGhoul »

Cuj mrs. Ubio ga Dinokio argumentima
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21861 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Adem Zalihić, nakon smjene: Tempirali su to za Kurban Bajram... A Vranić i njegovo ministrovanje... Tražio je da pije viski...
Image


ko o cemu kurva o postenju...
dorkcic
Posts: 752
Joined: 19/12/2008 20:26

#21862 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by dorkcic »

pici wrote: 20/07/2021 15:57
OBJAVIO PREPISKU SA FACEBOOKA
Način komuniciranja smijenjenog direktora Hitne pomoći: Zalihić poručio Konakoviću - MRŠ!

:lol: :lol: :lol: kako ih boli kad im barnes funkciju... :izet:
Još ovog nije sramota objavit kako ga je Dino kulturno izgazao il je toliko glup da nije ni skontao
izvrsni direktor
Posts: 9120
Joined: 20/12/2018 16:11

#21863 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by izvrsni direktor »

Patton44 wrote: 20/07/2021 10:40
_BataZiv_0809 wrote: 20/07/2021 10:09

Jadu ljudski.
Valjda i za tebe vaze pravila ovog foruma,vidjecemo sta Bloo kaze,od njenog odgovora,zavisi i moj odgovor.
Sra ce reci kad ti nije nista nezasluzeno napisao
Hakiz
Posts: 39893
Joined: 30/07/2015 20:01

#21864 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

izvrsni direktor wrote: 20/07/2021 17:12
Patton44 wrote: 20/07/2021 10:40
Valjda i za tebe vaze pravila ovog foruma,vidjecemo sta Bloo kaze,od njenog odgovora,zavisi i moj odgovor.
Sra ce reci kad ti nije nista nezasluzeno napisao
Vrijeđanje je protiv pravila, bilo da ga neko zasluži ili ne.
izvrsni direktor
Posts: 9120
Joined: 20/12/2018 16:11

#21865 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by izvrsni direktor »

Biti sda bot je protiv svih pravila ljudskosti, pa?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#21866 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

SuperSy wrote: 20/07/2021 11:27
Milenkov buraz wrote: 20/07/2021 11:11

Ista je to matrica i ideologija, isticanje ikona i vjerskih obilježja po javnim institucijama, proslava istih po javnim ustanovama, megalomanski križevi po brdima...sve je to isto. Ali mislim da imamo posebnu obavezu u KS isticati i ove naše što su ima puna usta selama, Allaha a rade nemoral i smutnju. Sjeti se Zukića, sjeti se onog snimka iz auta kada su dogovarali posao i zastupnike i to sve sa "ako Allah da", "inshallah"...itd. Mislim meni se povraća od tog licemjerja i sve ikone i slave po školama ne mogu saprati ovo naše niti je to opravdanje. Isto kao što oni mazlumi koji brane Osmicu kažu da je ovo napad na Bošnjake, bgm. na mene nije napad kada razotkrivaju da čovjek koji bi trebao biti uzor i ponos Bošnjaka radi bez valajne diplome i bez adekvatnog znanja tako bitan posao. To govori upravo suprotno da oni koji bi trebali o tome voditi računa da su isti ili gori nego taj Osmica. Nije ni čudo što nemamo države jer upravo takvi kao Osmica koji je bio pratilac Alije, Šaja, Delimustafić su tada bilo neko ko se pitao u ime Bošnjaka. Ma samo se iznerviram kda o tome govorim, žalim samo što sam bio glup pa sa 17. godina stupio u TO umjesto da sam izašao. :oops:
Emir Kusturica jesi li to to? Iz tvoje objave vidim samo mrznju prema islamu i muslimanima. Sarajevo ce uvijek biti tolerantsn grad za sve ljude dobre volje.Meni u Sarajevu ne smeta kada Hrvati kažu putovnica, tisuća to samo budalama smeta kako ko prica u Sarajevu. Ja sam mlada generacija nisam opterećen kako ko govori i nemam PTSP.
Bakire, Sebija, jeste li to vas dvoje? :lol:
Niste? E onda ti nešto drugo fali, možda samo više razumijevanja, jer očito nisi razumio napisano ali ima vremena. :thumbup:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#21867 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by un1ted »

koliko smo moralno propali govori cinjenica da na fotografiji gdje je zena pokrivena, dijeli ajete i hadise odgovara ovo
Mrš u 100 p..materina kobilo !
Hakiz
Posts: 39893
Joined: 30/07/2015 20:01

#21868 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

izvrsni direktor wrote: 20/07/2021 21:26 Biti sda bot je protiv svih pravila ljudskosti, pa?
Pa, za to se žali onome ko je nadležan. Za kršenje pravila foruma se žali nadležnom na forumu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18040
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#21869 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by GandalfSivi »

Kad visim ovu laznu SDA patetiku po forumu, lose mi bude namah.

Cuj kome smeta jako Sarajevo? Valjda onima sto neobrazovanu budalu Skaku stavise za gradonacelnika, ili ovog malog narkomancica u Hitnu...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18040
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#21870 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by GandalfSivi »

Hakiz wrote: 20/07/2021 20:23
izvrsni direktor wrote: 20/07/2021 17:12
Sra ce reci kad ti nije nista nezasluzeno napisao
Vrijeđanje je protiv pravila, bilo da ga neko zasluži ili ne.
Koristenje ubijene djece Sarajeva je toliko nisko da ne zasluzuje nista drugo nego da se jadom nazove...
Hakiz
Posts: 39893
Joined: 30/07/2015 20:01

#21871 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Hakiz »

GandalfSivi wrote: 21/07/2021 16:10
Hakiz wrote: 20/07/2021 20:23

Vrijeđanje je protiv pravila, bilo da ga neko zasluži ili ne.
Koristenje ubijene djece Sarajeva je toliko nisko da ne zasluzuje nista drugo nego da se jadom nazove...
Slažem se, ali, ne postoji pravilo foruma po kojem ljudi moraju biti osjetljivi, empatični itd, ali postoji pravilo koji kaže da se vrijeđati ne smije. Pa se kažnjava za kršenje pravila, a ne za nedostatak stida.

Sloboda izražavanja znači da onaj koji čita mora ili da istrpi ili da reaguje u skladu sa pravilima, ne kako hoće.

Meni je jedan forumaš na jednoj temi svašta napisao, čaki prekršio pravila time šta mi je napisao i nisam ga prijavio. Ali mu ni odgovorio na to, kada bi svaka anonimna spodoba mogla da me uvrijedi, gdje bi mi bio kraj. Jadan, možda nije on kriv što je takav, ima tužnih sudbina...
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#21872 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Aida_Beba »

Placi i kmeci skote vehabijski :bih:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#21873 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Trappist wrote: 20/07/2021 10:02 Hoce li dif-ovac neki sad na celo hitne pomoci :D
Trebao je Dovadžija, al' uhljebiše ga na vrijeme. #Genetika.
User avatar
Styling
Posts: 12500
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#21874 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

Login7777 wrote: 21/07/2021 20:22
Trappist wrote: 20/07/2021 10:02 Hoce li dif-ovac neki sad na celo hitne pomoci :D
Trebao je Dovadžija, al' uhljebiše ga na vrijeme. #Genetika.
1. Dovadzija nije DIF-ovac
2. Ova pozicija pripada nekome drugom iz Trojke. NIP nije u kombinaciji niti je zainteresovan.
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#21875 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Aida_Beba »

Svo vrijeme se spominje Prof.Dr. Senka Mesihovic Dinarevic, zena nije u politici niti je clan bilo koje stranke

A zna se kako i na koji nacin je otisla sa KCUS-a

A tek Zalihic udruzen sa SDA bot teroristom iz Luksemburga, eno kukaju i kmece na FB, ovaj mu kao pruza podrsku i rijeci hvale u teskim trenucima :lol:
Locked