Vjerujete li u sihre?

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

sogandolma13337
Posts: 44
Joined: 18/02/2018 17:29

#326 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by sogandolma13337 »

Hvala Bogu sto sam ateista
User avatar
escobar__
Posts: 8854
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#327 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by escobar__ »

sogandolma13337 wrote:Hvala Bogu sto sam ateista
Prejaka forica starija i od Krista. :roll:
sogandolma13337
Posts: 44
Joined: 18/02/2018 17:29

#328 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by sogandolma13337 »

escobar__ wrote:
sogandolma13337 wrote:Hvala Bogu sto sam ateista
Prejaka forica starija i od Krista. :roll:
I ovo palamudjenje "ateista" i "vjernika" je starije od Adema/Adama...
User avatar
dr_Evil
Posts: 12161
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#329 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by dr_Evil »

sogandolma13337 wrote:
escobar__ wrote:
sogandolma13337 wrote:Hvala Bogu sto sam ateista
Prejaka forica starija i od Krista. :roll:
I ovo palamudjenje "ateista" i "vjernika" je starije od Adema/Adama...
Ali nije od piramida u Visokom :D
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#330 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by broj dva »

Koje od 4, nisu zar sve četri građene istovremeno ?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12161
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#331 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by dr_Evil »

broj dva wrote:Koje od 4, nisu zar sve četri građene istovremeno ?
Pa brze je Ramo napravio sve 4 piramide nego ovi danas 4km autoputa
dedomraz
Posts: 83
Joined: 16/01/2013 16:21

#332 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by dedomraz »

Dobre knjige na ovu temu na ovom linku
https://mega.nz/#F!C7JThaAS!3ycy4zxR3S88pV4z-MsObA
dedomraz
Posts: 83
Joined: 16/01/2013 16:21

#333 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by dedomraz »

Ispovijest bivseg sataniste
Out of the Devil's Cauldron John Ramirez
https://www.scribd.com/document/4343111 ... hn-Ramirez

dedomraz
Posts: 83
Joined: 16/01/2013 16:21

#334 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by dedomraz »









mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#335 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by mali jomu »

e jeste me nasmijali, nije to tako... ali dobri ste jer vas razumijem, svi se boje onog sto ne znaju, ne poznaju itd...

o tome kako je stvarno stanje oko toga necete nista pronaci u knjigama, narocito u javnim nastupima bilo koga... jer ne ide to tako

prvo zato sto sami (nazovimo ih) "dobri" dzini ne zele to, a ovi, nazovimo ih "losi" dzini (ali nisu losi) se samo zajebavaju svama, ovi "losi" sve su vam slagali, i treba ko vas jebe :lol:

ZAPAMTITE: dobri dzini ne zele svama (snama) nista imat, mozda se slucajno nekad negdje u prolazu snama "zakace ne namjerno" ali se odmah otkace i odu... ko nas jebe

a ovi losi... kao ljudi, svakavi, hoce u svasta :lol:


drugo je sto se to nikako ne moze ispricat kako je to, mozes samo izmisljat posto je to i ljudima i dzinima zajednicka osobina skojom se svi koriste, da bi se nesto prikrilo, sakrilo, izbjeglo... tu su dzini majstori :lol:


trece je ko vas jebe, ko sta trazi to i pronadje.......



sejtani su vidljivi i ne vidljivi, oni se ne boje ni ljudi ni dzina, ne jebu nikog sekunde i rade sve sta hoce dokle mogu, e kad se sjebu onda je kuknjava, vriska cika.... sve ori i gori, svi krivi oni nisu nista, onda kad ih pustis opet sve po starom sjebavanje na sta stignu, takvi su i ne mogu drugacije :lol:


jebi ga tako vam je to, nije sekunde drugacije...
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#336 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by MorningStar »

mali jomu wrote: 30/11/2019 16:44 e jeste me nasmijali, nije to tako... ali dobri ste jer vas razumijem, svi se boje onog sto ne znaju, ne poznaju itd...

o tome kako je stvarno stanje oko toga necete nista pronaci u knjigama, narocito u javnim nastupima bilo koga... jer ne ide to tako

prvo zato sto sami (nazovimo ih) "dobri" dzini ne zele to, a ovi, nazovimo ih "losi" dzini (ali nisu losi) se samo zajebavaju svama, ovi "losi" sve su vam slagali, i treba ko vas jebe :lol:

ZAPAMTITE: dobri dzini ne zele svama (snama) nista imat, mozda se slucajno nekad negdje u prolazu snama "zakace ne namjerno" ali se odmah otkace i odu... ko nas jebe

a ovi losi... kao ljudi, svakavi, hoce u svasta :lol:


drugo je sto se to nikako ne moze ispricat kako je to, mozes samo izmisljat posto je to i ljudima i dzinima zajednicka osobina skojom se svi koriste, da bi se nesto prikrilo, sakrilo, izbjeglo... tu su dzini majstori :lol:


trece je ko vas jebe, ko sta trazi to i pronadje.......



sejtani su vidljivi i ne vidljivi, oni se ne boje ni ljudi ni dzina, ne jebu nikog sekunde i rade sve sta hoce dokle mogu, e kad se sjebu onda je kuknjava, vriska cika.... sve ori i gori, svi krivi oni nisu nista, onda kad ih pustis opet sve po starom sjebavanje na sta stignu, takvi su i ne mogu drugacije :lol:


jebi ga tako vam je to, nije sekunde drugacije...
Kako namamiti dzina :D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#337 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by mali jomu »

MorningStar wrote: 30/11/2019 17:17
Kako namamiti dzina :D


Mozes nastradat, a moze nastradat i neko u tvojoj blizini... zavisi koliko si ih zajebo (koliko hoces da ih zajebes...), "povratna" nije ogranicena vremenom, mjestom, nacinom i kolicinom... u zavisnosti je koliko si se ti "ufurao" da si neko i nesto, tezina tvoje glume i nacina na koji izvodis svoju predstavu, a oni su "majstori" u tome i ne vole kad ih bilo ko folira, mogu te odmah skrsit, a mogu te pustit da dobijes "tezine" da te poslije sjebu u totalu... mozda i sve okolo tebe

posto se vole zajebavat, vjerovatno ce se zajebavat stobom ako nisi ono za sta se predstavljas, i onda sve zavisi od njih jer im ne mozes nista, pretezno te negiraju, malo se zajebavaju i odu... oni su kao i ljudi, razliciti u licnoj osjetljivosti... pa vidi kako ljudi na tebe reagiraju, isto je

samo da znas da ni jedan, nazovimo ih "dobri" dzin sa ljudima nece nista da ima, njih ne mozes "namamit"... ovi drugi, nazovimo ih "losi" dzin hoce u svasta kao i ljudi, pa ne krivi nikog drugog osim sebe sta god ti se desi...


ja bih ti preporucio nemoj, narocito sad kad sam ovo napisao, znaju za tebe i pucaju ti od smjeha


oni zive svoj zivot kao sve i svi, ako i stupe sa ljudima u kontat samo im je dosadno, ili su malo znatizeljni za neke druge stvari ili im je samo do zezanja... normala kao i ljudi, svako pici svoje



(pici ba svoje i pusti druge da pice svoje...)
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#338 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by MorningStar »

mali jomu wrote: 30/11/2019 18:28
MorningStar wrote: 30/11/2019 17:17
Kako namamiti dzina :D


Mozes nastradat, a moze nastradat i neko u tvojoj blizini... zavisi koliko si ih zajebo (koliko hoces da ih zajebes...), "povratna" nije ogranicena vremenom, mjestom, nacinom i kolicinom... u zavisnosti je koliko si se ti "ufurao" da si neko i nesto, tezina tvoje glume i nacina na koji izvodis svoju predstavu, a oni su "majstori" u tome i ne vole kad ih bilo ko folira, mogu te odmah skrsit, a mogu te pustit da dobijes "tezine" da te poslije sjebu u totalu... mozda i sve okolo tebe

posto se vole zajebavat, vjerovatno ce se zajebavat stobom ako nisi ono za sta se predstavljas, i onda sve zavisi od njih jer im ne mozes nista, pretezno te negiraju, malo se zajebavaju i odu... oni su kao i ljudi, razliciti u licnoj osjetljivosti... pa vidi kako ljudi na tebe reagiraju, isto je

samo da znas da ni jedan, nazovimo ih "dobri" dzin sa ljudima nece nista da ima, njih ne mozes "namamit"... ovi drugi, nazovimo ih "losi" dzin hoce u svasta kao i ljudi, pa ne krivi nikog drugog osim sebe sta god ti se desi...


ja bih ti preporucio nemoj, narocito sad kad sam ovo napisao, znaju za tebe i pucaju ti od smjeha


oni zive svoj zivot kao sve i svi, ako i stupe sa ljudima u kontat samo im je dosadno, ili su malo znatizeljni za neke druge stvari ili im je samo do zezanja... normala kao i ljudi, svako pici svoje



(pici ba svoje i pusti druge da pice svoje...)
Mislio sam na neku manifestaciju, jer spominju tamo da ljudi prave dogovore sa dzinovima i to.. nesto kao ono deal with the devil.Na to mislim - ima li neki nacin da ih se prizove-sazove.

(nije nikakvo bockanje iako ja ne vjerujem u te stvari ali zasto ne probati jel ? Mozda se uvjerim u suprotno ? )
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#339 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by mali jomu »

MorningStar wrote: 30/11/2019 18:35
Mislio sam na neku manifestaciju, jer spominju tamo da ljudi prave dogovore sa dzinovima i to.. nesto kao ono deal with the devil.Na to mislim - ima li neki nacin da ih se prizove-sazove.

(nije nikakvo bockanje iako ja ne vjerujem u te stvari ali zasto ne probati jel ? Mozda se uvjerim u suprotno ? )

:lol: jebiga sad, ne spadam u tu vrstu ljudi,

kakvi ljudi takvi su i dzini okolo njih...


isto je kao i sa ljudima... kakav si sa takvima ces i biti,

kakav si ti takvi ce ti i dzini dolazit... tako to ide

ti tvoji su tu okolo tebe... kao sto su i moji ovdje okolo mene, kao sto su svaciji okolo svakog, tako ti to ide, ne trebas ih "mamiti"

mozes ih samo "uvrijedit" ako ih uvrijedis... a i boli ih kurac, zabavljaju se stobom ili odu malo negdje drugo da se zajebavaju ako im ti dosadis :lol:
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#340 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by MorningStar »

:oops: Razocaran sam , sve dzini ovo ono napadaju ujedaju opsjedaju a niko da mi kaze kako mene da napadnu :evil:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#341 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by mali jomu »

MorningStar wrote: 30/11/2019 21:28 :oops: Razocaran sam , sve dzini ovo ono napadaju ujedaju opsjedaju a niko da mi kaze kako mene da napadnu :evil:

Simpatican si im, fino im stobom...
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#342 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by MorningStar »

mali jomu wrote: 01/12/2019 11:39
MorningStar wrote: 30/11/2019 21:28 :oops: Razocaran sam , sve dzini ovo ono napadaju ujedaju opsjedaju a niko da mi kaze kako mene da napadnu :evil:

Simpatican si im, fino im stobom...
Probao sam ono ima uci kao hodza i ako imas dzine pocne ti se noga ruka nesto tresti (na youtube).... ne radi :oops:
allem_77
Posts: 3422
Joined: 17/09/2015 15:46

#343 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by allem_77 »

MorningStar wrote: 30/11/2019 17:17
Kako namamiti dzina :D

Ja sam ti napisao. Jesi li uplatio novac? :D Ako nisi, znači da su te posjetili? :lol:
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#344 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by MorningStar »

allem_77 wrote: 01/12/2019 16:00
MorningStar wrote: 30/11/2019 17:17
Kako namamiti dzina :D

Ja sam ti napisao. Jesi li uplatio novac? :D Ako nisi, znači da su te posjetili? :lol:
Sta bolan ? Tamo ponjave tekstova kako se odbraniti a ja da placam da me napadnu... kakva je to diskriminacija :oops: :D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#345 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by mali jomu »

MorningStar wrote: 01/12/2019 16:05 Sta bolan ? Tamo ponjave tekstova kako se odbraniti a ja da placam da me napadnu... kakva je to diskriminacija :oops: :D

Ne ide to tako...

kontaju ba sto se ima branit kad mu niko nista ne radi, i onda iz zajebancije se zajebavaju snjima...

nece ti nista... najvise ih "boli" sto ne znate nista o njima a oni stariji od ljudi bezbroj godina

toliko su se gluposti od ljudi nagledali... oni nam pomognu u nekim stvarima a mi od tog glupost napravimo, onda se oni zijane, pa krenu zajebavat se snama... i tako :mrgreen:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#346 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by walter kurtz »

Meni moonca bacila sihir samo na nju mislim :zoka:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#347 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by mali jomu »

walter kurtz wrote: 04/12/2019 17:37 Meni moonca bacila sihir samo na nju mislim :zoka:

jednom cu vam napisat sta je u stvari sihir, ne pise mi se sad ali skraceno to je... da to nije na dobrovoljnoj bazi, vec primoravanje dzina, i onda dolazi do sukoba... ima tu stradanja i svakakvog belaja na svim stranama

isto kao kad ljude na nesto primoras da rade... normalno da ce biti svakakvog belaja
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#348 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by King Theoden »

Nije primoravanje. Mnogi to rade drage volje.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#349 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by mali jomu »

Dino34 wrote: 08/12/2019 10:20 Nije primoravanje. Mnogi to rade drage volje.
Onda vidi sta ti njima radis... ili si uradio?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#350 Re: Vjerujete li u sihre?

Post by mO k3 »

iskreno , ne!!!
Post Reply