Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#176 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by triconja »

meteorit135531 wrote:Mene samo zanima imamo li mi svi svoju sudjenu ljubav i kada ćemo je spoznati i hoće li ona doći kad se budemo najmanje nadali ?
Kad cemo znati da je to za cijeli život , vodanje po kafanama mi nije više u fazonu
Necemo. Oko 10ak posto populacije umre samo, veci je procenat kod muskih nego kod zenskih. :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#177 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by Ramzess Veliki »

meteorit135531 wrote:Mene samo zanima imamo li mi svi svoju sudjenu ljubav i kada ćemo je spoznati i hoće li ona doći kad se budemo najmanje nadali ?
Kad cemo znati da je to za cijeli život , vodanje po kafanama mi nije više u fazonu
Ogadila ti se kafana? :shock:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#178 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
meteorit135531 wrote:Mene samo zanima imamo li mi svi svoju sudjenu ljubav i kada ćemo je spoznati i hoće li ona doći kad se budemo najmanje nadali ?
Kad cemo znati da je to za cijeli život , vodanje po kafanama mi nije više u fazonu
Ogadila ti se kafana? :shock:
Ostavi kafanu -kupi stan. :-D
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#179 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by ovo_mi_je_nick »

Onaj ko nema ljubavi, ne prima ili ne pruža, tješi se sudbinom i riječima nije još došlo vrijeme, biće kad bude, ima vremena, polahko doći će suđena-ni.

Svoje neuspjehe pravdamo i tješimo sudbinom, jer tako, se lakše, živi.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#180 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by zoomba »

Ako danas ne mozes naci ljubav onda se ubij :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#181 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by triconja »

zoomba wrote:Ako danas ne mozes naci ljubav onda se ubij :lol:
:lol:
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#182 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by Ludzak »

Dođe đavolu.
Evo mi 28 god još nije došla. Niti sam osjetio vezu, niti ljubav.
Pusti te priče.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21561
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#183 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by MarlboroGold »

Do tebe je.
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#184 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by Ludzak »

Nisam ni rekao da nije. Ali opet, vidiš, da ne dolazi sama. :D

Nista samo ne dolazi...
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#185 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by dobar osjecaj »

Ludzak wrote: 24/04/2020 11:34 Dođe đavolu.
Evo mi 28 god još nije došla. Niti sam osjetio vezu, niti ljubav.
Pusti te priče.
Ljubav dolazi ako je moja poznanica kojoj danas stotine ljudi oduševljeno lajka fotku s muškarcem njenog života kojem je došla s drugog kontinenta. Izbrisala sam je davno s FB jer mi je nekad tokom njenog drugog braka dosadilo gledati previše prizora savršenog života kad je prvi put doletila s drugog kontinenta muškarcu s kojim je bila u po mojoj FB evidenciji drugom braku. S prvim zvaničnim suprugom je FB bio preplavljen fotkama savršenog života, vjenčanja na nekoj plaži u Kaliforniji, s puštanjem nježnih golubica u zrak, stotine albuma koji su pričali priču o veoma sadržajnoj svakodnevnici bračnog para koji se jako voli i koji raspolaže s jako puno finansijskih sredstava za život.
Onda je sva arhivska građa prvog savršenog braka nestala s FB. S novim prezimenom gradili su se novi savršeni albumi. Nikada lišće na Vilsonovom nije imalo takve nijanse bogatstva jeseni kao kad je bilo podloga savršenim fotkama zagrljaja novog bračnog para.

Otprilike nekad kad su se albumi nakrcali prevelikom količinom raznih ljudi iz javnog života bivše Jugoslavije, u mom dobrom nesavršenom životu se upalilo dugme "unfriend" i bila sam srećna da je više nikad ne vidim.
Dohakala mi je, valjda trećom udajom za jednu javnu ličnost s našeg prostora. Mnogim ljudima je simpatičan pa osviće svakodnevno na raznim društvenim mrežama i tako se pojavi i danas dok se topi u zagrljaju jedne bosanske provincije.
Uglavnom, dragi Ludzak, za ljubav se treba puno putovati.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#186 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by i agree »

Ludzak wrote: 24/04/2020 11:34 Dođe đavolu.
Evo mi 28 god još nije došla. Niti sam osjetio vezu, niti ljubav.
Pusti te priče.
Nemoj bit ludzak pa ces osjetit,prizemlji se. :lol:
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#187 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by Ludzak »

Nisam ja luđak, ja sam ludzak.

Nemojte da vas to zavara. :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#188 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by moonca »

dobar osjecaj wrote: 24/04/2020 12:09
Ljubav dolazi ako je moja poznanica kojoj danas stotine ljudi oduševljeno lajka fotku s muškarcem njenog života kojem je došla s drugog kontinenta. Izbrisala sam je davno s FB jer mi je nekad tokom njenog drugog braka dosadilo gledati previše prizora savršenog života kad je prvi put doletila s drugog kontinenta muškarcu s kojim je bila u po mojoj FB evidenciji drugom braku. S prvim zvaničnim suprugom je FB bio preplavljen fotkama savršenog života, vjenčanja na nekoj plaži u Kaliforniji, s puštanjem nježnih golubica u zrak, stotine albuma koji su pričali priču o veoma sadržajnoj svakodnevnici bračnog para koji se jako voli i koji raspolaže s jako puno finansijskih sredstava za život.
Onda je sva arhivska građa prvog savršenog braka nestala s FB. S novim prezimenom gradili su se novi savršeni albumi. Nikada lišće na Vilsonovom nije imalo takve nijanse bogatstva jeseni kao kad je bilo podloga savršenim fotkama zagrljaja novog bračnog para.

Otprilike nekad kad su se albumi nakrcali prevelikom količinom raznih ljudi iz javnog života bivše Jugoslavije, u mom dobrom nesavršenom životu se upalilo dugme "unfriend" i bila sam srećna da je više nikad ne vidim.
Dohakala mi je, valjda trećom udajom za jednu javnu ličnost s našeg prostora. Mnogim ljudima je simpatičan pa osviće svakodnevno na raznim društvenim mrežama i tako se pojavi i danas dok se topi u zagrljaju jedne bosanske provincije.
Uglavnom, dragi Ludzak, za ljubav se treba puno putovati.
..nemas ti --'dobar osjecaj' ..........................Image ili mozda imas.. :zoka:


:oops: :-D
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#189 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by dobar osjecaj »

moonca wrote: 24/04/2020 13:03 ..nemas ti --'dobar osjecaj' ..........................Image ili mozda imas.. :zoka:


:oops: :-D
Zavisi od vremenske zone prema kojoj spavam :kiss:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#190 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by moonca »

Ludzak wrote: 24/04/2020 12:50 Nisam ja luđak, ja sam ludzak.

Nemojte da vas to zavara. :lol:
..taki si.. :oops: --- tebi teba 'posebna' --da te skonta kako dises--- :-) -- :)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#191 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by vjesticanametli »

Ljubav je za budale :mrgreen: a konj na princu dolazi sam :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28463
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#192 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by dale cooper »

vjesticanametli wrote: 24/04/2020 14:12 Ljubav je za budale :mrgreen: a konj na princu dolazi sam :D
Bolje dobar konj, nego svakakav princ. :mrgreen:
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#193 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by Ludzak »

A princeza?
User avatar
dale cooper
Posts: 28463
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#194 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by dale cooper »

Ludzak wrote: 24/04/2020 14:25 A princeza?
A kobila? :mrgreen:
User avatar
GOT
Posts: 3344
Joined: 30/04/2016 12:10

#195 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by GOT »

Anestezija wrote: 11/11/2017 23:51 poslije raskida duge veze ide Jagomir :)
Ili olaksanje.
User avatar
lethalthreat
Posts: 532
Joined: 22/07/2010 19:34

#196 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by lethalthreat »

Nit' mi dođe sama, nit' mi dođe dok sam je tražio. Tako da brigu na veselje :D
User avatar
Millie18
Posts: 137
Joined: 24/03/2018 22:56

#197 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by Millie18 »

Ni ne dođe sama, treba tu puno uzajmnog rada i truda :|

Što više trčiš za njom, sve više izmiče.
Drugo je danas što je sve 'idealno', jer tako ljudi postavljaju po ovim društvenim mrežama.
broj dva
Posts: 4544
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#198 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by broj dva »

Sama dodje samo ljubav prema djeci. A za onu drugu ljubav, Disney izmisljotina uvjek izgubi susret sa stvarnim svjetom.
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#199 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by Yenna »

Nikad, uvijek dodje još dvoje, troje uz nju... :mastakazes:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#200 Re: Vjerujete li da ljubav dolazi sama ?

Post by pustopoljina »

dobar osjecaj wrote: 24/04/2020 12:09
Ludzak wrote: 24/04/2020 11:34 Dođe đavolu.
Evo mi 28 god još nije došla. Niti sam osjetio vezu, niti ljubav.
Pusti te priče.
Ljubav dolazi ako je moja poznanica kojoj danas stotine ljudi oduševljeno lajka fotku s muškarcem njenog života kojem je došla s drugog kontinenta. Izbrisala sam je davno s FB jer mi je nekad tokom njenog drugog braka dosadilo gledati previše prizora savršenog života kad je prvi put doletila s drugog kontinenta muškarcu s kojim je bila u po mojoj FB evidenciji drugom braku. S prvim zvaničnim suprugom je FB bio preplavljen fotkama savršenog života, vjenčanja na nekoj plaži u Kaliforniji, s puštanjem nježnih golubica u zrak, stotine albuma koji su pričali priču o veoma sadržajnoj svakodnevnici bračnog para koji se jako voli i koji raspolaže s jako puno finansijskih sredstava za život.
Onda je sva arhivska građa prvog savršenog braka nestala s FB. S novim prezimenom gradili su se novi savršeni albumi. Nikada lišće na Vilsonovom nije imalo takve nijanse bogatstva jeseni kao kad je bilo podloga savršenim fotkama zagrljaja novog bračnog para.

Otprilike nekad kad su se albumi nakrcali prevelikom količinom raznih ljudi iz javnog života bivše Jugoslavije, u mom dobrom nesavršenom životu se upalilo dugme "unfriend" i bila sam srećna da je više nikad ne vidim.
Dohakala mi je, valjda trećom udajom za jednu javnu ličnost s našeg prostora. Mnogim ljudima je simpatičan pa osviće svakodnevno na raznim društvenim mrežama i tako se pojavi i danas dok se topi u zagrljaju jedne bosanske provincije.
Uglavnom, dragi Ludzak, za ljubav se treba puno putovati.
Iako je zabavno citati, osjecaj na kraju price je da ti je malo krivo.
Mogu razumjeti, ali i ne mogu...ja volim epos i patos...ubi me weltschmerz i sve to...ali kad vidim te "aktiviste" ko žuži ili ko neki koji zivot prozive zaljubljujuci se svake 3 godine u novu...bude mi nekako drago...haj' nek' se "djeca" volU...nek' je jos ikome do normalnih stvari.
Post Reply