Vjerujem...

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
Jonatan
Posts: 246
Joined: 25/10/2003 00:00
Contact:

#1 Vjerujem...

Post by Jonatan »

...da je Isus Krist obećani Mesija.
Glumica
Posts: 590
Joined: 15/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#2

Post by Glumica »

e nek si nam rekao...

a ja volim sladoled od jagode...
User avatar
black
Posts: 17175
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#3

Post by black »

Bez uvrede Jonatan ali mislim da nisi u pravu postujem svacije misljenje i vjerovanje i svakog covjeka bez obzira na pripadnost,jedino tako se moze voditi konstruktivna rasprava,ali evo kao sto vidis uvijek se nadze neko sa nebuloznim komentarom,i opet se moram ponavljati zasto se mora vrijedzati ako se nekome nesvidza neka se suzdrzi. Jonatane volio bih da ovo procitas cisto radi informacije tvoje ne bih zelio da ikoga uvrijedim.
http://www.znaci.com/art355_1.html

pozdrav
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#4

Post by Pooll »

Glumica wrote:e nek si nam rekao...

a ja volim sladoled od jagode...
ja ne volim taj sladoled ali postujem tvoj izbor.

Isto je i sa isusom, bez obzira na moj stav... ja postujem tudju vjeru...
Glumica
Posts: 590
Joined: 15/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#5

Post by Glumica »

e super je da si skontao da je komentar nebulozan... zato je i napisan... jer je i meni nebulozno otvarati 101 temu na isti kalup... skontali smo svi vec da je jonatan vjernik, da ga vjera u boga ispunjava i to je super, nema vis epotrebe da nas siluje sa tim... ako ima kakva zanimljiva rasprava ok... daj da razgovaramo...
ali pisati iz dana u dan "ja vjerujem u boga", je potrebno samo onome kome je neophodna neka vanjska potvrda vjere... to se moze reci i u sebi...
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#6

Post by Pooll »

Al glumice, ako oni ocekuju da im se svaki put kaze " divno, super... postujem to" ja cu im to napisati. Svakako da ovakve teme otvaraju oni koji imaju potrebu za tim. Ili su pomalo mazohisti pa ocekuju u ovom slucaju "suprotna misljenja" da bi se tema zavrsila... kao i svaka... uvredama, svadjama i nekonstruktivnim dijalogom :cry:

Ali recimo visnju volim... 8-)
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#7

Post by St.Germain »

Pooll wrote:Ili su pomalo mazohisti pa ocekuju u ovom slucaju "suprotna misljenja" da bi se tema zavrsila... kao i svaka... uvredama, svadjama i nekonstruktivnim dijalogom :cry:
upravo to

inace

ovo sto se po forumu vrti a naziva se vjernikom nije ni v od vjernika...

a ja volim sladoled od vanile :oops: 8)
Last edited by St.Germain on 23/06/2004 23:49, edited 1 time in total.
Glumica
Posts: 590
Joined: 15/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#8

Post by Glumica »

ja recimo sad uzela ovaj pola visnja pola malaga, znas kako je dobar :)
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#9

Post by Pooll »

sto su moderatori zaredali :shock: 8)

ja sam sinoc jeo visnja vanila... mmmmm...
User avatar
black
Posts: 17175
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#10

Post by black »

Ja isto volim od vanilije :D A Gumice donekle se slazem a donekle ne sa tobom..znam o cemu pricas ali shta ja znam ono ako me neshto zanima i odgovorim na to ako ne i ne citam i neodgovaram zato nevidim zasto bi ovo ili bilo sta drugo bilo silovanje..cisto se drzim teme...a po meni ima puno vishe nebuloznijih i ispraznih tema od ove...u svakom slucaju pozdrav i bez uvrede.
Post Reply