Vjencanja - all about

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#676 Re: Vjencanja - all about

Post by Nisrin »

avaOshea wrote:Pozdrav, zanima me da li neko ima dobru preporuku za muziku za svadbu ? Da nije iskljucivo turbo folk, narodnjaci, ali opet da ima svega pomalo, ali najvise zabavne kako domace tako i strane? I da nije žara :D Neka solidna cijena.....
I preporuke za dekoracije, bidermajer( čula sam da je Agava najbolja) ?
Hvala unaprijed :)

Pogledaj grupu na FBu Pretty Kreativci, cure prave ljepse dekoracije nego svaka cvjecara u gradu :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#677 Re: Vjencanja - all about

Post by Nisrin »

Neko je trazio kucu sa bazenom u Sarajevu:

Image
User avatar
Tsubasa
Posts: 215
Joined: 12/07/2005 23:52

#678 Re: Vjencanja - all about

Post by Tsubasa »

Preporuka i kontakt broj za svirace/tamburase?
Sancho___9191
Posts: 23
Joined: 10/12/2017 19:56

#679 Re: Vjencanja - all about

Post by Sancho___9191 »

Pozdrav forumasi, zanima me da li neko ima iskustav sa Hotelom Saraj, kakva je njihova ponuda za svadbu i opcenito kakav je ambijent, hvala.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#680 Re: Vjencanja - all about

Post by Daryl Dixon »

Tsubasa wrote: 16/07/2018 10:13 Preporuka i kontakt broj za svirace/tamburase?
+1
User avatar
kokakolas
Posts: 1445
Joined: 15/03/2008 21:35

#681 Re: Vjencanja - all about

Post by kokakolas »

Trebao bih nekoliko preporuka za lokacije u Sarajevu. Golf klub mi izgleda najbolje, ali je preskup. Postoji li negdje nešto slično s lijepim ambijentom, a da nije hotel? Hvala puno!
gidra
Posts: 3576
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#682 Re: Vjencanja - all about

Post by gidra »

kokakolas wrote: 12/02/2024 15:20 Trebao bih nekoliko preporuka za lokacije u Sarajevu. Golf klub mi izgleda najbolje, ali je preskup. Postoji li negdje nešto slično s lijepim ambijentom, a da nije hotel? Hvala puno!
Javorov Do na Bjelasnici, Restoran BOB u Lukavici, Restoran Nova Bentbaša, Oaza kod Budnje na Ilidži, ili organizirati otvoreno vjenčanje kod fontane koja se nalazi ispred hotela Austrija isto na Ilidži. Ostalo je sve po hotelima sa opcijom rooftop-ova od Čaršije do Ilidže.
Dembele100
Posts: 87
Joined: 01/01/2020 21:18

#683 Re: Vjencanja - all about

Post by Dembele100 »

Pozdrav.. Ženim se ako Bog da u junu, a već sad imam dosta nekog straha. Nisam tip da volim i da znam da plešem, nemam uopšte osjećaj za to, osjećam se neugodno. Dosad sam svaku svadbu presjedio :D.

Da vidim imate li vi neke savjete, kako je vama bilo, ima li još ljudi kao što sam ja itd. ? :bih:
intro
Posts: 78
Joined: 16/03/2009 17:49

#684 Re: Vjencanja - all about

Post by intro »

Dembele100 wrote: 26/02/2024 20:51 Pozdrav.. Ženim se ako Bog da u junu, a već sad imam dosta nekog straha. Nisam tip da volim i da znam da plešem, nemam uopšte osjećaj za to, osjećam se neugodno. Dosad sam svaku svadbu presjedio :D.

Da vidim imate li vi neke savjete, kako je vama bilo, ima li još ljudi kao što sam ja itd. ? :bih:
Ne moraš raditi ništa što ti se ne sviđa, tvoje je vjenčanje, napravi ga po svojoj želji. Nemoj misliti kako moraš ispuniti neku formu jer eto tako svi rade, ne razmišljaj šta će gosti reći... Ja nisam imao vjenčanje po nekim protokolima, niti u nekim salonima, plesovi itd. Isplanirali i uradili kako se nama svidjalo, mi uživali, poslije cujem da je i gostima bilo super...
dorkcic
Posts: 753
Joined: 19/12/2008 20:26

#685 Re: Vjencanja - all about

Post by dorkcic »

intro wrote: 07/03/2024 08:27
Dembele100 wrote: 26/02/2024 20:51 Pozdrav.. Ženim se ako Bog da u junu, a već sad imam dosta nekog straha. Nisam tip da volim i da znam da plešem, nemam uopšte osjećaj za to, osjećam se neugodno. Dosad sam svaku svadbu presjedio :D.

Da vidim imate li vi neke savjete, kako je vama bilo, ima li još ljudi kao što sam ja itd. ? :bih:
Ne moraš raditi ništa što ti se ne sviđa, tvoje je vjenčanje, napravi ga po svojoj želji. Nemoj misliti kako moraš ispuniti neku formu jer eto tako svi rade, ne razmišljaj šta će gosti reći... Ja nisam imao vjenčanje po nekim protokolima, niti u nekim salonima, plesovi itd. Isplanirali i uradili kako se nama svidjalo, mi uživali, poslije cujem da je i gostima bilo super...
Upravo, nismo ni mi imali ni prvi ples, ni bacanje buketa, i sl. a opet je sve super bilo, sami smo sebi ugađali, a i gosti su bili oduševljeni. Bitna je atmosfera, a ne rituali, pogotovo ako ti je neugodno nešto raditi. Kome smeta, to je njihov problem
Post Reply