Vjencanja - all about

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
BABOcool
Posts: 266
Joined: 24/01/2007 18:25

#376 Re: Svadbeni saloni u Sarajevu

Post by BABOcool »

I mene inteteruje cijena stolice za hotel Saraj?
sUn_fLoWeR
Posts: 3
Joined: 23/12/2009 03:02

#377 Re: Vjencanje

Post by sUn_fLoWeR »

Moje iskustvo sa cvjecarom Agava je katastrofalno! Sve je bilo divno, krasno do vjencanja, super usluga, ali poslije hiljadu i jedan problem. Jos kad ispostave racun preko SMS poruke i na medenom dobijes poruku da se ustvari BESPLATNE stvari sve naplacaju i da moras HITNO platiti 4 puta vecu cifru nego cifru koja je dogovorena dan prije vjencanja, onda tek dobijes stvarnu sliku o usluzi. Katastrofa!
milano girl
Posts: 22
Joined: 02/06/2011 11:11

#378 Re: Vjencanje

Post by milano girl »

ne znam jel bila neka slicna/ista tema, da se ne ponavljam, ali ja sam za svadbu radila komplet dekoraciju sale, kitnje za goste, bidermajer, pozivnice, balone u cvjecari nerina u robotu prekoputa socijalnog. odusevila se i ja i svi gosti :)
User avatar
jaca-maca
Posts: 919
Joined: 11/11/2010 15:58
Location: A da me vidi babo

#379 Re: Vjencanje

Post by jaca-maca »

Pitarrr82 wrote:Nama je momak prije 6 mjeseci za nekih 7h slikanja od opcine, kuce do restorana uzeo 300KM, super slike, covjek se bas potrudio i zna svoj posao pa ako neko hoce broj neka se javi...

Nama? :lol:
vakuolla
Posts: 48
Joined: 28/02/2010 04:04
Location: Ilidža

#380 Re: Vjencanje

Post by vakuolla »

Ima li iko iskustva sa hotelom Delminium na Stupu? Kakva je organizacija, nesto na sta bi trebali obratiti paznju? Planiramo tu organizovati nase vjencanje, zadovoljava neke nase kriterije, ali bih rado da cujem ako ko vec ima nekog iskustva...
vakuolla
Posts: 48
Joined: 28/02/2010 04:04
Location: Ilidža

#381 Re: Vjencanje

Post by vakuolla »

i ako jos neko ima neki prijedlog za cvjecaru i fotografa... da je usluga solidna, ali da nisu preskupi...unaprijed hvala :)
hamra
Posts: 44
Joined: 30/11/2010 17:15

#382 Re: Vjencanje

Post by hamra »

Da li neko ima iskustva sa Parkom Princeva? Cijena i usluga za vjencanje..
Moje vjencanje nece biti veliko, nekoliko ljudi i nas dvoje..

Sto se tice fotografa, mislim da izmedju 300 i 400 KM mozes dobiti jako odlicne fotografije, ako nadjes naradno dobrog fotografa..Posmatrala sam mnogo radove raznih amatera/poluprofesionalaca i profesionalaca..
Moje preporuke su:

http://www.facebook.com/irvin.selimovic?fref=ts

http://www.facebook.com/mirza.subasic?fref=ts

http://www.facebook.com/jasmina.alibegovic.7?fref=ts

Njihove radove mozete vidjeti na njihovih fb web site-u. Sto se tice cijene svi su od 250-350 pa na dalje, znaci ovisno sta zelite da se fotografira..
naglasial bih da mi je drugarica imala prvog fotografa i da lik rastura, pogotovo nejgov photobook kojije ukljucen u cijenu. Nije obican album, nego bas photobook..Stoga, moja odluka pada na prvog fotografa
I slazem se, boje je ustedjeti na nekim glupostima (uostalom uvijek ce se neko naci da kaze nesto sto ne valja na vjencanju, ma koliko se ti trudio), a bolje odabrati dobrog fotografa jer to imas cijeli zivot.
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#383 Re: Vjencanje

Post by iceman ze »

Da li je neko narucivao vjencanice, ili mu je poznata stranica....

http://www.zaradress.com

Tesko mi je naruciti, ako prethodno nisam siguran za stranicu. Neki prijedlog da provjerim validnost stranice?
User avatar
Zagonetna
Posts: 29
Joined: 27/12/2010 22:58

#384 Re: Vjencanje

Post by Zagonetna »

Koliko ranije ste poceli s planovima i pripremama za vjenčanje? Jesam li luda ako počnem s planovima 6 mj. ranije.
Pa bar da se informišem, osjećam se kao Alisa u zemlji čuda.
mimoza
Posts: 58
Joined: 26/10/2002 00:00

#385 Re: Vjencanje

Post by mimoza »

vakuolla wrote:i ako jos neko ima neki prijedlog za cvjecaru i fotografa... da je usluga solidna, ali da nisu preskupi...unaprijed hvala :)
Fotograf Jasmin Šaković, br mob 061/211-567, cijena za cijeli dan fotografiranja, dobiješ DVD sa nekih 700 fotografija, i izrađenih 100 po vašem izboru 400 KM.
Ja sam bila jakoi zadoovljna. Zaista preporučujem. Na linku imap njegove fotografije.

A cvjećara u Interexu na Socijalnom je skroz bila ok, nije preskupa, pa pogledaj tamo.

Image
User avatar
Zagonetna
Posts: 29
Joined: 27/12/2010 22:58

#386 Re: Vjencanje

Post by Zagonetna »

A restorani, kakve su cijene?
User avatar
Beauty01
Posts: 651
Joined: 10/04/2011 12:09
Location: Black pearl

#387 Re: Vjencanje

Post by Beauty01 »

Je li normalno zakazivati vjencanje u opstini 5 mjeseci ranije :shock:
User avatar
arra_lee
Posts: 93
Joined: 11/02/2013 17:20
Location: Sarajevo

#388 Re: Vjencanje

Post by arra_lee »

tomyf wrote:ajoj trebaju mi baloni:) ma guglala sam ali je sve van sarajeva neke firme...ne mogu da vjerujem da nema niti jedna firma koja ima web stranicu sa balonima u sarajevu...
balon dekor ljudi su super, cika Ahmo je carobnjak s balonima, http://www.balondekor.ba/ :thumbup:
User avatar
sposa0408
Posts: 308
Joined: 09/09/2007 10:04
Location: SARAJEVO
Contact:

#389 Re: Vjencanje

Post by sposa0408 »

Zna li neko za neki restoran ili hotel u Sarajevu za svečanu večeru povodom vjenčanja gdje se ne služi alkohol, osim Restoran Terasa, Hotel Bristol i Hotel Han na Bjelasnici (ne mogu zbog termina)??? Pleaseeee...:)
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#390 Re: Vjencanje

Post by iceman ze »

Ja sam organizovao u restoranu, 37 KM po stolici, uracunata hrana-svedski stol, i dekoracija stolova, ceremonija s mladencima :-D ; dok pice placam po snizenoj cijeni. Muziku sam uzeo tamburase, to je po nabavnoj cijeni, tako da ne znam koliko kosta. Baloni ce biti posebno, to cekam cijenu, ako neko zna, neka mi kaze. Imam ponudu fotografa za 250 KM, s tim da imam jarana profi fotograf, moguce da i necu toliko platiti. Vjencanicu, sijemo po mjeri, jeftinije ce doci od iznajmljivanja( prijateljica iznajmila za 600 KM+platila par stoja na ostecenja).


P.S Ako neko ima neke ponude dobrih destinacija za medeni, hvala :-)
Spaken
Posts: 65
Joined: 13/09/2012 11:14

#391 Re: Vjencanje

Post by Spaken »

Da li je iko pravio ili bio na svadbi u hotelu Italia u Sarajevu. kakvi su sa pripremom, hranom, jel urade lijepo prostor...brat mi se ženi za par mjeseci i neki su mu preporucili Italiju, al nesto nismo sigurni.
Iskustva ? :-)
User avatar
sarajevo_84
Posts: 151
Joined: 24/11/2010 14:55

#392 Re: Vjencanje

Post by sarajevo_84 »

sposa0408 wrote:Zna li neko za neki restoran ili hotel u Sarajevu za svečanu večeru povodom vjenčanja gdje se ne služi alkohol, osim Restoran Terasa, Hotel Bristol i Hotel Han na Bjelasnici (ne mogu zbog termina)??? Pleaseeee...:)
Hotel Sunce Vogošća, cijene izuzetno povoljne, ljubazno osoblje, raspoloženi za sve vrste dogovora... :thumbup:
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2564
Joined: 07/05/2009 19:51

#393 Re: Vjencanje

Post by Magarece_godine »

Spaken wrote:Da li je iko pravio ili bio na svadbi u hotelu Italia u Sarajevu. kakvi su sa pripremom, hranom, jel urade lijepo prostor...brat mi se ženi za par mjeseci i neki su mu preporucili Italiju, al nesto nismo sigurni.
Iskustva ? :-)
Bio ja :) Zamalo se nismo pomarisali s gazdom, jer je nakon pola sata nestalo hrane, a bilo uplaceno "jedi pij kolko mozes" ... Onda gazda hoce da bije svoju zenu sto to nije fino pripremila ... ma cirkus ... plus bilo je pohladno u sali
User avatar
sposa0408
Posts: 308
Joined: 09/09/2007 10:04
Location: SARAJEVO
Contact:

#394 Re: Vjencanje

Post by sposa0408 »

sarajevo_84 wrote:
sposa0408 wrote:Zna li neko za neki restoran ili hotel u Sarajevu za svečanu večeru povodom vjenčanja gdje se ne služi alkohol, osim Restoran Terasa, Hotel Bristol i Hotel Han na Bjelasnici (ne mogu zbog termina)??? Pleaseeee...:)
Hotel Sunce Vogošća, cijene izuzetno povoljne, ljubazno osoblje, raspoloženi za sve vrste dogovora... :thumbup:
Hvala puno... nisam ni znala da ovaj hotel ne služi alkohol :) :-D
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2564
Joined: 07/05/2009 19:51

#395 Re: Vjencanje

Post by Magarece_godine »

sposa0408 wrote:
sarajevo_84 wrote:
sposa0408 wrote:Zna li neko za neki restoran ili hotel u Sarajevu za svečanu večeru povodom vjenčanja gdje se ne služi alkohol, osim Restoran Terasa, Hotel Bristol i Hotel Han na Bjelasnici (ne mogu zbog termina)??? Pleaseeee...:)
Hotel Sunce Vogošća, cijene izuzetno povoljne, ljubazno osoblje, raspoloženi za sve vrste dogovora... :thumbup:
Hvala puno... nisam ni znala da ovaj hotel ne služi alkohol :) :-D
Ma sluze, kako ne sluze ... govorim iz licnog iskustva :)
Spaken
Posts: 65
Joined: 13/09/2012 11:14

#396 Re: Vjencanje

Post by Spaken »

Magarece_godine wrote:
Spaken wrote:Da li je iko pravio ili bio na svadbi u hotelu Italia u Sarajevu. kakvi su sa pripremom, hranom, jel urade lijepo prostor...brat mi se ženi za par mjeseci i neki su mu preporucili Italiju, al nesto nismo sigurni.
Iskustva ? :-)
Bio ja :) Zamalo se nismo pomarisali s gazdom, jer je nakon pola sata nestalo hrane, a bilo uplaceno "jedi pij kolko mozes" ... Onda gazda hoce da bije svoju zenu sto to nije fino pripremila ... ma cirkus ... plus bilo je pohladno u sali
Pohladno? u kojem mjesecu je bila svadba?
heh pa to je i za ocekivat kad kazu sve ukljuceno u cijenu, jesu li bar rijesili taj problem sa hranom il su svatovi gladni ostali :? :-)
User avatar
Zagonetna
Posts: 29
Joined: 27/12/2010 22:58

#397 Re: Vjencanje

Post by Zagonetna »

Ja sam čula da je hotel Sarajevo odličan za organizaciju vjenčanja. Nešto oko 30 KM po stolici uračunata hrana. Koliko sam upoznata služe alkohol.
User avatar
Zagonetna
Posts: 29
Joined: 27/12/2010 22:58

#398 Re: Vjencanje

Post by Zagonetna »

Ako nekom treba rasvjeta evo linko koji sam nasla
http://profilight.ba/inteligentna.html
User avatar
Zagonetna
Posts: 29
Joined: 27/12/2010 22:58

#399 Re: Vjencanje

Post by Zagonetna »

za dekoraciju balonima imate http://www.balondekor.ba/
potrudicu se da nadjem još koju stranicu.
Znam da stamparija od firme franex radi dekoraciju balona mozda pozvati njih oni su u Vilsonovom.
User avatar
Zagonetna
Posts: 29
Joined: 27/12/2010 22:58

#400 Re: Vjencanje

Post by Zagonetna »

Beauty01 wrote:Je li normalno zakazivati vjencanje u opstini 5 mjeseci ranije :shock:
Pronašla na netu 2- 3 mjeseca raniije zakazati vjencanje u opcini
Post Reply