Viza za budućnost

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40828
Joined: 29/06/2011 23:39

#26 Re: Viza za budućnost

Post by dječak sa šibicama »

Meni su bolji Mahalasi, realno.
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#27 Re: Viza za budućnost

Post by Suzie Q »

kad sam vidjela da je tema oživjela momentalno sam se naježila jer sam pomislila da je opet na FTV repriziraju :lol:

vjerojatno će i reprizirati kad LZN dojadi i Bogu i narodu.
Popara
Posts: 119
Joined: 10/03/2008 09:57

#28 Re: Viza za budućnost

Post by Popara »

Suzie Q wrote:kad sam vidjela da je tema oživjela momentalno sam se naježila jer sam pomislila da je opet na FTV repriziraju :lol:

vjerojatno će i reprizirati kad LZN dojadi i Bogu i narodu.
A do sad nije??? LZN ide u krug... kao da imaju kompjuter samo s LZN koji se ukljuci svaki put i kad dodje do zadnje epizode krene ponovno :D...
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#29 Re: Viza za budućnost

Post by Suzie Q »

u pravu si.

baš razmišljam da ovakvim pristupom doslovno ubijaju želju u ljudima da požele nekad opet gledati ove serije, nije ni čudo da ima toliko nostalgije za starim serijama koje nisu bile žrtve loše uređivačke politike pa i nisu prikazivane non stop (Bolji život npr)

FTV je Larin izbor počeo emitirati ispočetka samo dan nakon što smo jedva dočekali da završi...
Popara
Posts: 119
Joined: 10/03/2008 09:57

#30 Re: Viza za budućnost

Post by Popara »

Suzie Q wrote:u pravu si.

baš razmišljam da ovakvim pristupom doslovno ubijaju želju u ljudima da požele nekad opet gledati ove serije, nije ni čudo da ima toliko nostalgije za starim serijama koje nisu bile žrtve loše uređivačke politike pa i nisu prikazivane non stop (Bolji život npr)

FTV je Larin izbor počeo emitirati ispočetka samo dan nakon što smo jedva dočekali da završi...
A jel iko ima ideju kako se zavrsila ta Viza za buducnost... :D Ja nikad ne skontah imal ikakav logican kraj... makar ko safunica... i husike dobile stan i golijani dobili stan i to...
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#31 Re: Viza za budućnost

Post by phillie »

I jest bila nazor serija. Malo ko s pocetka i bio fazon (nasa humoristicka serija) gledati, al kasnije :run: Po meni bolja je bila "dva smo svijeta razlicita" al eto ni nje nema....
User avatar
Kardelj01
Posts: 222
Joined: 04/08/2011 15:49

#32 Re: Viza za budućnost

Post by Kardelj01 »

Serija je bilo nešto najbolje što je izašlo u BiH dok je režirao Sulejman Kupusović, ali kad je on izašao postao je cirkus. Ali već je poznato da u BiH što valja mora se odmah uništiti.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#33 Re: Viza za budućnost

Post by It_is_a_Leclerc »

Viza za budućnost je bila presmiješna serija u prvoj sezoni. Živopisni likovi, dobra glumačka postava i radnja s kojom se lako identificirati. Sve je otišlo u besmisao kad dođu oni Beograđani, pa Zela, pa onda političari, neka kampiranja, trudnoće, ESFOR i šta ti je znam.

Ja sam ih gledao u prvom emitovanju, pa i u jednoj reprizi, ali su onda definitivno pretjerali sa reprizom.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#34 Re: Viza za budućnost

Post by Admir_1984 »

ni ja ne skonta kako se završi, mensecini da sam na kraju gledao nekakave gluposti kad nekakav brko odvede ono cetvero u neke pustolovine, pa ih onda ovi traže i na kraju veze nemam šta bi :roll:
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#35 Re: Viza za budućnost

Post by Heller »

spalit, dezintegrisat il u svemir poslat sve i zadnju kopiju ;-)
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#36 Re: Viza za budućnost

Post by Suzie Q »

ja sam mislila da je zadnja epizoda nekakva proslava nove godine kad se svi okupe pa nešto pomire, ona Ranka završi s onim mafijašem...ne znam ni ja više blijedo mi je sjećanje na to sve
Popara
Posts: 119
Joined: 10/03/2008 09:57

#37 Re: Viza za budućnost

Post by Popara »

Suzie Q wrote:ja sam mislila da je zadnja epizoda nekakva proslava nove godine kad se svi okupe pa nešto pomire, ona Ranka završi s onim mafijašem...ne znam ni ja više blijedo mi je sjećanje na to sve
jok to je specijal kojeg se kroz alkoholnu maglu sejcam da se zavrsi tako sto se Admir Glamocak probudi, a zadnje epizode su to nesto kampovanje nije kampovanje, otmica nije otmica, i to... niko ziv ne zna sta je bilo... :D
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#38 Re: Viza za budućnost

Post by Suzie Q »

pročita li tko s FTV-a ovu temu opet će je reprizirati samo da nas prisjete kako se završilo :lol: :lol: :lol:
Popara
Posts: 119
Joined: 10/03/2008 09:57

#39 Re: Viza za budućnost

Post by Popara »

Suzie Q wrote:pročita li tko s FTV-a ovu temu opet će je reprizirati samo da nas prisjete kako se završilo :lol: :lol: :lol:
:lol: Samo nek krenu od zadnje epizode prije nego svi :run:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#40 Re: Viza za budućnost

Post by sabina1 »

Popara wrote:
Suzie Q wrote:kad sam vidjela da je tema oživjela momentalno sam se naježila jer sam pomislila da je opet na FTV repriziraju :lol:

vjerojatno će i reprizirati kad LZN dojadi i Bogu i narodu.
A do sad nije??? LZN ide u krug... kao da imaju kompjuter samo s LZN koji se ukljuci svaki put i kad dodje do zadnje epizode krene ponovno :D...
A NMK :roll: ? Aj' što ju je 119 puta reprizirala Nova TV , aj' što je i OBN reprizirao 129 puta frakenštajnskog klona gdje Rene Bitorajac glumi zagrebčanina u Beogradu (ovo nije bilo ni za vrijeme najveće beogradsko-zagrebačke romanse taman negdje pred hrvatsko proljeće početkom sedamdesetih) nego što FTV to reprizira 139 put !!! Kad se ovo sabere ispade da smo 387 puta gledali "Šemsu" i njegovog klona koji gle čuda nije ni Šemso ni Enis !!!

Pa budi pametna....
Popara
Posts: 119
Joined: 10/03/2008 09:57

#41 Re: Viza za budućnost

Post by Popara »

tvsabina wrote:
Popara wrote:
Suzie Q wrote:kad sam vidjela da je tema oživjela momentalno sam se naježila jer sam pomislila da je opet na FTV repriziraju :lol:

vjerojatno će i reprizirati kad LZN dojadi i Bogu i narodu.
A do sad nije??? LZN ide u krug... kao da imaju kompjuter samo s LZN koji se ukljuci svaki put i kad dodje do zadnje epizode krene ponovno :D...
A NMK :roll: ? Aj' što ju je 119 puta reprizirala Nova TV , aj' što je i OBN reprizirao 129 puta frakenštajnskog klona gdje Rene Bitorajac glumi zagrebčanina u Beogradu (ovo nije bilo ni za vrijeme najveće beogradsko-zagrebačke romanse taman negdje pred hrvatsko proljeće početkom sedamdesetih) nego što FTV to reprizira 139 put !!! Kad se ovo sabere ispade da smo 387 puta gledali "Šemsu" i njegovog klona koji gle čuda nije ni Šemso ni Enis !!!

Pa budi pametna....
NMK zavrsava tako, sto dodje Sinisa Svilan i kaze im da su svi ucestvovali u reality show programu... I pita Enis Djuru "kad cu ja bit doktor"... ovaj mu odgovara "kad budemo radili BH Varijantu"
User avatar
ChandlerBing
Posts: 99
Joined: 22/05/2014 01:05

#42 Re: Viza za budućnost

Post by ChandlerBing »

bas mi je drago sto su je posli prikazivat ponovo, meni je ova serija jako dobra, uz nju sam odrastao :)

al mi nikad nije bilo jasno, kako su oni zavrsili,,, jesu uopste pustili zadnju epizodu? :?
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#43 Re: Viza za budućnost

Post by dinooh »

placamo mjesecno 7-8 KM za prikazivanje istog sranja 10 godina vec.
User avatar
Obuca9
Posts: 9630
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#44 Re: Viza za budućnost

Post by Obuca9 »

http://www.imdb.com/title/tt0350466/

Nije se nikad ni završila :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#45 Re: Viza za budućnost

Post by StupskaBitanga »

dobro je dok ponovo ne krenu reprizirati Crnu hroniku, Tata i zetove i slicna visoko kvalitetna izdanja Suhrete Dude Sokolovic i Mebius filma
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#46 Re: Viza za budućnost

Post by Mustang1 »

Jedina serija o kojoj se vise prica par godina nakon sto je zavrsila nego kada je bila u toku :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#47 Re: Viza za budućnost

Post by It_is_a_Leclerc »

Uvijek mogu pogledati ovu seriju.

Glumačke gromade tipa Nada Đurevska, Jasna Diklić, Ljubiša Samardžić i slični, me uvijek oduševe. Još kad krene rasprava o Srbima i Bošnjacima... :lol: :lol:

P.S. FTV pretjeruje. :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40828
Joined: 29/06/2011 23:39

#48 Re: Viza za budućnost

Post by dječak sa šibicama »

tvsabina wrote:
Popara wrote:
Suzie Q wrote:kad sam vidjela da je tema oživjela momentalno sam se naježila jer sam pomislila da je opet na FTV repriziraju :lol:

vjerojatno će i reprizirati kad LZN dojadi i Bogu i narodu.
A do sad nije??? LZN ide u krug... kao da imaju kompjuter samo s LZN koji se ukljuci svaki put i kad dodje do zadnje epizode krene ponovno :D...
A NMK :roll: ? Aj' što ju je 119 puta reprizirala Nova TV , aj' što je i OBN reprizirao 129 puta frakenštajnskog klona gdje Rene Bitorajac glumi zagrebčanina u Beogradu (ovo nije bilo ni za vrijeme najveće beogradsko-zagrebačke romanse taman negdje pred hrvatsko proljeće početkom sedamdesetih) nego što FTV to reprizira 139 put !!! Kad se ovo sabere ispade da smo 387 puta gledali "Šemsu" i njegovog klona koji gle čuda nije ni Šemso ni Enis !!!

Pa budi pametna....
Inace, serija NMK je osmisljena za slovenacko trziste, Djuro osmislio, i ljekari su bili Slovenci a portir jelte, juznjak.

Kasnije se tek Djuro dosjetio Semse, odnosno kad je lansirao seriju na BHS trziste.

Tako da, budi sretna sto nisi gledala i slovenacku original verziju :D
User avatar
Obuca9
Posts: 9630
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#49 Re: Viza za budućnost

Post by Obuca9 »

Mustang1 wrote:Jedina serija o kojoj se vise prica par godina nakon sto je zavrsila nego kada je bila u toku :D
Pa ta serija je non-stop u toku :D
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#50 Re: Viza za budućnost

Post by avetinja »

Opet se emitira na FTV-u od 12:15 po dvije epizode. Ako je neko zaboravio neki kadar obavezno da pogleda :D
Post Reply