Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
klokotnica velika
Posts: 43
Joined: 16/02/2017 01:10

#701 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by klokotnica velika »

Black swan wrote:sve to stoji sto si napisao
ali ima nekoliko kvaka

los brak
losa djeca ili odnos roditelja s djecom

koliko znam ljudi od 60 godina koji su imali bracnog partnera i djecu a sad su samci fakticki...

kazu da zena ima tri faze u zivotu

kad nervira oca
kad nervira muza
i kad nervira zeta

:mrgreen:
hahaha bas me nasmija za ove tri zenine faze :thumbup:

sto se tice ovog navedenog to su druge stvari druze.Ipak su ti koji su ostali sami s 60 a imali bracnog partnera zelili istog e sad sto je zivot i splet okolnosti donio tako da se razvedu,svade s djecom ili neko umre pa ostanu sami to su druge stvari.Ja sam rekao da iole normalna zena ili muskarac zele brak i porodicu,ne mora to biti "papir" u vjencanja i opstina,poznajem dosta ljudi koji zive u vanbracnoj zajednici a zive druze vjeruj mi odlicno.tako da nemoj samo zeta da nervira a ovo ostalo mozemo progledati kroz prste heheh ..
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#702 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by Truba »

htio sam reci dq danas nisza nije garant za srecu niti konacno ultimativno rjesenje

dok plovimo brodom ka neumitnoj starosti i nistavilu :mrgreen:
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2609
Joined: 18/03/2015 01:36

#703 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by Mea_parvitas »

Ako je forumasica gargamel33 i dalje tu, nek se javi pp-om :D
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#704 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by pukepuke »

Uuu, priča se zahuktava...
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#705 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by detroit-mercy »

klokotnica velika wrote:
Black swan wrote:sve to stoji sto si napisao
ali ima nekoliko kvaka

los brak
losa djeca ili odnos roditelja s djecom

koliko znam ljudi od 60 godina koji su imali bracnog partnera i djecu a sad su samci fakticki...

kazu da zena ima tri faze u zivotu

kad nervira oca
kad nervira muza
i kad nervira zeta

:mrgreen:
hahaha bas me nasmija za ove tri zenine faze :thumbup:

sto se tice ovog navedenog to su druge stvari druze.Ipak su ti koji su ostali sami s 60 a imali bracnog partnera zelili istog e sad sto je zivot i splet okolnosti donio tako da se razvedu,svade s djecom ili neko umre pa ostanu sami to su druge stvari.Ja sam rekao da iole normalna zena ili muskarac zele brak i porodicu,ne mora to biti "papir" u vjencanja i opstina,poznajem dosta ljudi koji zive u vanbracnoj zajednici a zive druze vjeruj mi odlicno.tako da nemoj samo zeta da nervira a ovo ostalo mozemo progledati kroz prste heheh ..
Nego, jel i sad sade u Klokotnici dobru travulju :mrgreen:. Niko nije imo travu ko Klokotnicani :mrgreen: .
klokotnica velika
Posts: 43
Joined: 16/02/2017 01:10

#706 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by klokotnica velika »

detroit-mercy wrote:
klokotnica velika wrote:
Black swan wrote:sve to stoji sto si napisao
ali ima nekoliko kvaka

los brak
losa djeca ili odnos roditelja s djecom

koliko znam ljudi od 60 godina koji su imali bracnog partnera i djecu a sad su samci fakticki...

kazu da zena ima tri faze u zivotu

kad nervira oca
kad nervira muza
i kad nervira zeta

:mrgreen:
hahaha bas me nasmija za ove tri zenine faze :thumbup:

sto se tice ovog navedenog to su druge stvari druze.Ipak su ti koji su ostali sami s 60 a imali bracnog partnera zelili istog e sad sto je zivot i splet okolnosti donio tako da se razvedu,svade s djecom ili neko umre pa ostanu sami to su druge stvari.Ja sam rekao da iole normalna zena ili muskarac zele brak i porodicu,ne mora to biti "papir" u vjencanja i opstina,poznajem dosta ljudi koji zive u vanbracnoj zajednici a zive druze vjeruj mi odlicno.tako da nemoj samo zeta da nervira a ovo ostalo mozemo progledati kroz prste heheh ..
Nego, jel i sad sade u Klokotnici dobru travulju :mrgreen:. Niko nije imo travu ko Klokotnicani :mrgreen: .
heheheh , neka druze neka ja ti nisam od tog posla,ja posteno na bausteli zaradjujem za zivot.jes da me ove vase sarajevske djevojcice gledaju s visine jer sam ja u kanalu ( kopam ) ali nemam ja problem s tim jer svaki mjesec na racun bumm 500km hahahahhahah..
sto se tice trave posijem malo djeteline umene za stoku moju i pomalo dajem svojoj stoki tu djetelinu a ima unaske vamo brate koliko hoces poljana s travom i onda umne stoku ja metnem u ete njive i one pasu.tako da si mozda radi toga cuo da Klokotnicani imaju dobru travu.zato sto nam je rijeka spreca blizu i mozda zato trava dobro raste umene u zene ( bivse) toliko je rasla da nisi mogao osisati.;) :izet: :run:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#707 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by ho oponopono »

:gunjastajl:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#708 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by mad_max_ba »

Black swan wrote:sve to stoji sto si napisao
ali ima nekoliko kvaka

los brak
losa djeca ili odnos roditelja s djecom

koliko znam ljudi od 60 godina koji su imali bracnog partnera i djecu a sad su samci fakticki...

kazu da zena ima tri faze u zivotu

kad nervira oca
kad nervira muza
i kad nervira zeta

:mrgreen:
jbga
najeba ja ko žuti :lol: :lol: :lol:
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#709 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by delllboy79 »

Evo jedan primjer iz prakse .



Image


Image



Biće to jedno od najraskošnijih vjenčanja ove godine u Australiji. Naime, milioner Neville Crichton (71) oženiće svoju djevojku Nadi Hasandedić, porijeklom iz Bosne i Hercegovine.
zenit dozic
Posts: 2421
Joined: 07/09/2014 11:48

#710 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by zenit dozic »

:roll: jes da ljubav ne poznaje godine :mrgreen: ali bi ovaj curetak vrlo lahko mogao dobit salmonelu :-D
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#711 Re: Visokoobrazovane zene od 30+ godina

Post by aminchev2 »

krofnaa wrote:Pozdrav, novi sam na forumu pa bih da otvorim svoju prvu temu negdje. Odlucio sam da ovdje otvorim, zanima me sta vi mislite o fenomenu visokoobrazovane bosanskohercegovacke zene od 30+ godina, kojoj niko ne odgovara u izboru partnera jer bi voljele kakvog papucara, sa trosobnim stanom po mogučnosti u centru grada, zaposlen u drzavnoj firmi, iz ugledne porodice da joj daje cijelu platu a ona nit zna kuhat, nit sta oprat vec samo da spusti svoje kofere, sve na gotovo sto bi se reklo.

Zasto se pojavio ovaj drustveni fenomen u BiH koja je inace uvjek bila tradicionalna sredina, ko su te zene i zbog cega su usvojile tako rigorozne krijerije a cude se kad ostanu neudate u 40-oj sa 4 macke u eventualno kupljenoj garsonjeri koja vrijedi u njihovim ocima 10 puta vise od tog famoznog trosobnog stana? :? :shock: :?
Navikle se da sve bude kako ona želi.
Isto kao razlog zašto muškarci koji su visokoobrazovani i uspješni žele curicu od 21/22 godine koja je građena kao manekenka
Post Reply