visina. problem ili ne?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
JoseMujica
Posts: 27605
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#1401 Re: visina. problem ili ne?

Post by JoseMujica »

jedini problem kod žena su male sise
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#1402 Re: visina. problem ili ne?

Post by zippoo87 »

vješalica wrote:
zippoo87 wrote:sta je ovo,na klix forumu sve djevojke 180+ cm :D
gdje su one normalnije visine,zenstvenije i one sto svi bale za njima :P

ebes djevojku ako je ne mozes ni preskociti ni zaobici,jer svaka vremenom dosadi :P :P
Sta je ovo na forumu sve muskarci ispod 180 ili mozda ispod 160 hhhhhh
Sala mala
Visina nema veze sa zenstvenoscu
Inace miskracima je to obicaj da ne razumiju :D
hah tako nekako...sve djevojke visoke a muski nizi...totalno nekompatibilni za semljenje po forumskim bespucima :D
visocije djevojke obicno nisu zenstvene,osim ako ne pricamo o modelima victoria's secreta ,a ocito ne pricamo :P
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#1403 Re: visina. problem ili ne?

Post by irac300 »

Da je meni kakvu od 185 minimalno, da i ja vidim kako je to guzit curu stojećki, a da te ne uFati u leđima. :D
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#1404 Re: visina. problem ili ne?

Post by prog321 »

Meni se svidja kad je zena veca od mene.
Pa mi rukom razbacuje cuperke po kosi govoreci kako sam sladak momcic i kad narastem guzit cu najbolje trebe.
A ja skoro u penziji :-D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1405 Re: visina. problem ili ne?

Post by moonca »

Zena do 170 je zenstvena . Takodje mislim i ako ima manje grudi,moze ih na neki nacin istaci a da nisu -vulgarne.
Velike mi se gade , mada, ja sam zensko :lol: neka se muskarci time bave.

ZA MUSKARCA ne volim -visoke , nisu :lol: muzevni
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1406 Re: visina. problem ili ne?

Post by vješalica »

zippoo87 wrote:
hah tako nekako...sve djevojke visoke a muski nizi...totalno nekompatibilni za semljenje po forumskim bespucima :D
visocije djevojke obicno nisu zenstvene,osim ako ne pricamo o modelima victoria's secreta ,a ocito ne pricamo :P
tipične predrasude balkanskog mentaliteta,ono kao mačizam visine im se ne ističe i slične ograničenosti :mrgreen:
čak u oba slučaja i modelu vs i visočijih djevojaka
doduše ja ne vidim ništa ženstveno u ženama od 150 ili 160cm ono....hm izgleda ko hepek :mrgreen:
doduše virtuelno po izjavama pojedinaca bi se moglo svašta naslutiti a možda i ne...iza foruma se obično kriju totalne suprotnosti od onoga što se prezentira :) bar u 90% slučajeva
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1407 Re: visina. problem ili ne?

Post by moonca »

:?

neka ubace svoje slike :-)
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#1408 Re: visina. problem ili ne?

Post by zippoo87 »

vješalica wrote:
zippoo87 wrote:
hah tako nekako...sve djevojke visoke a muski nizi...totalno nekompatibilni za semljenje po forumskim bespucima :D
visocije djevojke obicno nisu zenstvene,osim ako ne pricamo o modelima victoria's secreta ,a ocito ne pricamo :P
tipične predrasude balkanskog mentaliteta,ono kao mačizam visine im se ne ističe i slične ograničenosti :mrgreen:
čak u oba slučaja i modelu vs i visočijih djevojaka
doduše ja ne vidim ništa ženstveno u ženama od 150 ili 160cm ono....hm izgleda ko hepek :mrgreen:
doduše virtuelno po izjavama pojedinaca bi se moglo svašta naslutiti a možda i ne...iza foruma se obično kriju totalne suprotnosti od onoga što se prezentira :) bar u 90% slučajeva
nista ja tebe ne skonta :D
ja nemam nikakvih predrasuda,takvi smo kakvih nas bog stvorio...ne moze niko ni porasti ni smanjiti se .D
ja se u biti samo sprdam i ova tema mi je totalno neozbiljna

a ovo sto konstatujes da se ljudi ovdje predstavljaju potpuno drugacijim nego stvarno jesu mi je stvarno jadno
jedno je stiti privatnost i ostati diskretan a drugo je u svakoj prilici lagati i predstavljati stavove suprotne samom sebi...bas glupo od tih sto to rade
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1409 Re: visina. problem ili ne?

Post by vješalica »

zippoo87 wrote: nista ja tebe ne skonta :D
ja nemam nikakvih predrasuda,takvi smo kakvih nas bog stvorio...ne moze niko ni porasti ni smanjiti se .D
ja se u biti samo sprdam i ova tema mi je totalno neozbiljna

a ovo sto konstatujes da se ljudi ovdje predstavljaju potpuno drugacijim nego stvarno jesu mi je stvarno jadno
jedno je stiti privatnost i ostati diskretan a drugo je u svakoj prilici lagati i predstavljati stavove suprotne samom sebi...bas glupo od tih sto to rade
itekako da imaš ;)
moramo se sprdati :D
što se tiče predstavljanja možda jeste tebi jadno,ali još jadnije je kako da se izrazim biti lažan,ili možda nije?
osim toga privatnost mojom izjavnom nije ničija narušena
ako jeste uvijek možeš dokazati...
klokotnica velika
Posts: 43
Joined: 16/02/2017 01:10

#1410 Re: visina. problem ili ne?

Post by klokotnica velika »

moonca wrote:Zena do 170 je zenstvena . Takodje mislim i ako ima manje grudi,moze ih na neki nacin istaci a da nisu -vulgarne.
Velike mi se gade , mada, ja sam zensko :lol: neka se muskarci time bave.

ZA MUSKARCA ne volim -visoke , nisu :lol: muzevni
hahaha cuj ne voli visoke muskarce i ne voli velike grudi ili ti ga sise kod zena,pa hebo te jesi bolesna ti nedaj boze.
po cemu ti to da visoki muskraci nisi muzevni,ovi niski do 163cm su ti muzevniji od ovih 188-190cm ???
samo to mi objasni i da idem odma da se skratim za glavu :izet: :izet: :izet: :run: :kiss:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#1411 Re: visina. problem ili ne?

Post by annoy »

Sta vam znaci zenstvenost i na koji to uopce nacin moze biti povezano s visinom?
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1412 Re: visina. problem ili ne?

Post by vješalica »

annoy wrote:Sta vam znaci zenstvenost i na koji to uopce nacin moze biti povezano s visinom?
a vidiš da može
jedino u slučaju victoria s modela :mrgreen:
tipična muška shvatanja ženstvenosti :mrgreen:
klokotnica velika wrote:
hahaha cuj ne voli visoke muskarce i ne voli velike grudi ili ti ga sise kod zena,pa hebo te jesi bolesna ti nedaj boze.
po cemu ti to da visoki muskraci nisi muzevni,ovi niski do 163cm su ti muzevniji od ovih 188-190cm ???
samo to mi objasni i da idem odma da se skratim za glavu :izet: :izet: :izet: :run: :kiss:
itekako su muževni,samo neki to nisu imali priliku da dožive ili što je najžalosnije imaju pored sebe
zato svaka dlaka hrđavom smeta :mrgreen: :mrgreen:
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#1413 Re: visina. problem ili ne?

Post by zippoo87 »

@vjesalica
zasto imam osjecaj da se ti osjecas prozvanom u svakom postu sto neko napise ,pa ga pogresno tumacis i "branis" nesto od "necega"
ja koliko sam primjetio,ovo je tema sprdancija,nista ozbiljno :D
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#1414 Re: visina. problem ili ne?

Post by merlin246 »

Visina ne vrijedi nista ako je zenskaa ruzna,smotana i neproporcionalno građena..tada se visina ne broji :zoka:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#1415 Re: visina. problem ili ne?

Post by irac300 »

zippoo87 wrote:@vjesalica
zasto imam osjecaj da se ti osjecas prozvanom u svakom postu sto neko napise ,pa ga pogresno tumacis i "branis" nesto od "necega"
ja koliko sam primjetio,ovo je tema sprdancija,nista ozbiljno :D
Zato što se previše druži sa onom lujkom @Karlin.
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#1416 Re: visina. problem ili ne?

Post by bejbi91 »

annoy wrote:Sta vam znaci zenstvenost i na koji to uopce nacin moze biti povezano s visinom?


Mislim da je povezano. Visoke žene su inače ko motike, ravne ko daske, hodaju pogrbljeno a ne znam kome je to ženstveno :-? Onako, realno govoreći.

Bolje sitna al' dinamitna 8-)
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#1417 Re: visina. problem ili ne?

Post by merlin246 »

bejbi91 wrote:
annoy wrote:Sta vam znaci zenstvenost i na koji to uopce nacin moze biti povezano s visinom?


Mislim da je povezano. Visoke žene su inače ko motike, ravne ko daske, hodaju pogrbljeno a ne znam kome je to ženstveno :-? Onako, realno govoreći.

Bolje sitna al' dinamitna 8-)
Tako je bejbi :ljubi:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#1418 Re: visina. problem ili ne?

Post by irac300 »

bejbi91 wrote:
annoy wrote:Sta vam znaci zenstvenost i na koji to uopce nacin moze biti povezano s visinom?


Mislim da je povezano. Visoke žene su inače ko motike, ravne ko daske, hodaju pogrbljeno a ne znam kome je to ženstveno :-? Onako, realno govoreći.

Bolje sitna al' dinamitna 8-)
Opet generalizovanje. Niti su sve visoke kao motke, niti su sve niske sisate i guzate. Od osobe do osobe, ja lično preferiram visoke djevojke, ne samo zbog toga što sam visok, nego što me jednostavno privlače dugonoge djevojke, a ne zdepaste.
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#1419 Re: visina. problem ili ne?

Post by bejbi91 »

irac300 wrote:
bejbi91 wrote:
annoy wrote:Sta vam znaci zenstvenost i na koji to uopce nacin moze biti povezano s visinom?


Mislim da je povezano. Visoke žene su inače ko motike, ravne ko daske, hodaju pogrbljeno a ne znam kome je to ženstveno :-? Onako, realno govoreći.

Bolje sitna al' dinamitna 8-)
Opet generalizovanje. Niti su sve visoke kao motke, niti su sve niske sisate i guzate. Od osobe do osobe, ja lično preferiram visoke djevojke, ne samo zbog toga što sam visok, nego što me jednostavno privlače dugonoge djevojke, a ne zdepaste.

A ko kaže da postoje samo dugonoge i zdepaste djevojke? :roll: Recimo, ja sam visoka 169, nisam zdepasta, ima me tačno dovoljno gdje me treba biti osim gornjeg dijela, tu sam malo nezadovoljna :oops: Ali Bože moj, ne mogu sve imati :D
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#1420 Re: visina. problem ili ne?

Post by irac300 »

bejbi91 wrote:


A ko kaže da postoje samo dugonoge i zdepaste djevojke? :roll: Recimo, ja sam visoka 169, nisam zdepasta, ima me tačno dovoljno gdje me treba biti osim gornjeg dijela, tu sam malo nezadovoljna :oops: Ali Bože moj, ne mogu sve imati :D
Visoke žene su inače ko motike, ravne ko daske, hodaju pogrbljeno
Ja nisam ovo napisao. :D Jer po tvom mišljenu sve visoke su takve, a jbg, ja ipak vjerujem više svojim očima. I naravno da nisu sve niske zdepaste, ima i onih minijaturnih, skladnih. :D
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#1421 Re: visina. problem ili ne?

Post by vesela_sveska »

irac300 wrote:
bejbi91 wrote:


A ko kaže da postoje samo dugonoge i zdepaste djevojke? :roll: Recimo, ja sam visoka 169, nisam zdepasta, ima me tačno dovoljno gdje me treba biti osim gornjeg dijela, tu sam malo nezadovoljna :oops: Ali Bože moj, ne mogu sve imati :D
Visoke žene su inače ko motike, ravne ko daske, hodaju pogrbljeno
Ja nisam ovo napisao. :D Jer po tvom mišljenu sve visoke su takve, a jbg, ja ipak vjerujem više svojim očima. I naravno da nisu sve niske zdepaste, ima i onih minijaturnih, skladnih. :D
ipak bi me trebao vidjeti da te razuvjerim ;-) da nisu sve bas takve kako ti kazes :)
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#1422 Re: visina. problem ili ne?

Post by annoy »

Generalizacije, nego sta
Vidjela sam svakakvih smotanih, nezgrapnih, muskastih, i niskih i visokih a s druge strane i elegantnih, skladno građenih zena razlicitih visina

Al cini mi se da niske zagovaraju niske i obrnuto
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#1423 Re: visina. problem ili ne?

Post by bejbi91 »

vesela_sveska wrote:
irac300 wrote:
bejbi91 wrote:


A ko kaže da postoje samo dugonoge i zdepaste djevojke? :roll: Recimo, ja sam visoka 169, nisam zdepasta, ima me tačno dovoljno gdje me treba biti osim gornjeg dijela, tu sam malo nezadovoljna :oops: Ali Bože moj, ne mogu sve imati :D
Visoke žene su inače ko motike, ravne ko daske, hodaju pogrbljeno
Ja nisam ovo napisao. :D Jer po tvom mišljenu sve visoke su takve, a jbg, ja ipak vjerujem više svojim očima. I naravno da nisu sve niske zdepaste, ima i onih minijaturnih, skladnih. :D
ipak bi me trebao vidjeti da te razuvjerim ;-) da nisu sve bas takve kako ti kazes :)

"Trebala". Žensko sam :)

Ma ok, nisam nikog htjela uvrijediti, nego uglavnom visoke žene koje ja znam i viđam su ovakve kako sam ih opisala. Ali opet, ne kažem da nema prelijepih, zgodnih visokih žena ;-)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1424 Re: visina. problem ili ne?

Post by moonca »

klokotnica velika wrote:
moonca wrote:Zena do 170 je zenstvena . Takodje mislim i ako ima manje grudi,moze ih na neki nacin istaci a da nisu -vulgarne.
Velike mi se gade , mada, ja sam zensko :lol: neka se muskarci time bave.

ZA MUSKARCA ne volim -visoke , nisu :lol: muzevni
hahaha cuj ne voli visoke muskarce i ne voli velike grudi ili ti ga sise kod zena,pa hebo te jesi bolesna ti nedaj boze.
po cemu ti to da visoki muskraci nisi muzevni,ovi niski do 163cm su ti muzevniji od ovih 188-190cm ???
samo to mi objasni i da idem odma da se skratim za glavu :izet: :izet: :izet: :run: :kiss:
:-D

Ja sam 169 ,vitka , aj'da se ne lazemo mrsava za neke -okice , ok ti muskarci visiciji od recimo 187 su zbilja 'krakci ' ne vidim njeznosti u njima kao i visoke zene . kada legnu i opruze stopala :shock: jos duze , nigdje kraja . Pa nije cudno sto takvi visoki skoro prarvilo da su im izabranice jako niske.

Mislim da je moda velikih grudi prosla. nekako kad ih vidis -odmah je na pameti -- plesacica ,pa dama za stange , itd.

ne seci glavu , za koju godinu ces se poceti savijati :lol:
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#1425 Re: visina. problem ili ne?

Post by zippoo87 »

na ovako neozbiljnim temama treba izbaciti rijec "generalizacija",jer se zna na sta se misli kada neko nesto napise...i naravno da postoje izuzeci u svemu...ali vecina je vecina :D

zato sam ja napisao da su izuzeci manekenke,jer one od 10 godina uce hodati i vladati sa tom svojom visinom,dodajmo jos na to stikle koje redovno nose,eto ih na 2 metra lagano :D

ove nase ovdje visoke su vecinom neatraktivne,mislim na ove od 185+ ...i nema sanse da je nesto zenstveno ovoliko :D

a za ove sto se prave budale i pitaju sta je to zenstvenost,mozda da malo googlaju,jer ocito traze definiciju :D
Post Reply