Vincent Tan- Većinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1 Vincent Tan- Većinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Posto je gos. Tan postao, fakticki, covjek koji je stekao poluge odlucivanja u nasem klubu, sto je izazvalo njegovu veliku popularnost i izrazeno interesovanje za njega, mislim da se stekao dovoljan razlog da se otvori posebna tema o tom gospodinu.
Postovima ove tematike su prosto zatrpavane neke teme, ukljucujuci i temu o PL. i aktuelnostima u F.K Sarajevo, pa cemo pokusati, da bi rasteretili druge teme i omogucili normalniji nacin komunikacije, otvorimo posebnu temu vezanu za gos. Tana.

Molim vas pokusajte normalno komunicitrati, bez previse zachatavanja i trolanja, jer ce se pretjerivanje u takvom nacinu pisanja sakncionisati, a ako bi to bio jedini razlog postojanja ove teme, tema ce biti i zakljucana i izbrisana.

Dakle, Vincent Tan, vlasnik vecinskog paketa upravljackih uloga u F.K Sarajevo.

p.s Tolerisat ce se manji osvrt i na FC Cardiff City, jer potpisana je i saradnja izmedu naseg kluba i ovog kluba, ciji je vlasnik isto gos. Tan. Tako da poveznica postoji. Uz napomenu da ovo nije tema o FC Cardiff City.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by -LIBERO- »

User avatar
Maharadza
Posts: 16700
Joined: 30/01/2013 15:13

#3 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by Maharadza »



ŽIVIO BRKO! Image Image
ELA_BIH
Posts: 62
Joined: 18/01/2012 12:26

#4 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by ELA_BIH »

Kazu Bogatstvo procijenjeno na 1,3 milijarde Eura , sta je njemu ulagati u FKS 3 miliona godisnje ako samo izvuce jednog vrhunskog igraca za Cardiff , on ce sve to otplatit. Po mom vrhunski trenutno F. Handzic npr. koji ima potencijal tipa Halilovic samo Maminjo to sve lijepo medijski reklamira dok Sarajevo to nije radilo , isto i Radovac koji ima takvu poziciju gdje se dosta gleda iskustvo tj zadnji vezni. Jedan tipa Dzeko , a moze kad Hrvatska i Srbija imaju tolike talente ( Halilovic , Mitrovic , Jedvaj , Brodic , Muric , Pantic , Markovic ...) mislim da i Bosna tj Akademija Sarajeva moze za max 5 godina izbaciti jednog igraca tog kalibra i time je Cardif a i V.Tan dobar. Znaci dobar , ispravan i promisljen potez V. Tana , koji je ocigledno prepoznao mogucnost ulaganja u talente na Balkanu. Svaka cast jos jednom i FK Sarajevo (upravi) a i Fedji Kusturici koji je uspio ubjediti jednu takvu licnost da investira na ovim terenima!! ;) :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#5 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by BegA_ »

Cemu je vrijeme, tome je i vakat. Tema :thumbup: :thumbup:

Image Image
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#6 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by Šveđanin »

Da se Sarajevo sljedeće godine u ovo vrijeme priprema za utakmicu nokaut faze LŠ sa Galatom.

Skickat från min iPhone 5 med Tapatalk
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#8 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by luckylaka »

Ovo je steta ne postaviti na ovu temu :thumbup: ***Uz mali komentar :D Malezijac bez konkurencije
Vincent Tan i danas je u glavnoj ulozi
Piše: V. K.

Malezijski milijarder Vincen Tan konstatno je na naslovnicama svjetskih medija.

Tan je danas, nakon što je njegova ekipa Cardiffa remizirala sa Sunderlandom (2:2) zabilježen kamerom kako zviždi svojim igračima.

Malezijac se ponaša prilično neobično za jednog vlasnika kluba, a ovo je samo novi biser u nizu i to samo dan nakon što je ovaj Malezijac izjavio da bi njegovi igrači trebali više šutirati prema protivničkom golu sa svoje polovine terena.
Last edited by luckylaka on 29/12/2013 20:32, edited 1 time in total.
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#9 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by BegA_ »

Mozes misliti sto je kritikovao golmana i bekove. :-) I sam vrlo dobro znas da je to zesci supljak, nego se ovi nasi novinarcici digli i pisu raznorazne gluposti o gospodinu Vincentu Tanu. A ovo oko zvizdanja :lol:

Vincent je za nas gospodin i tako cemo ga oslovljavati. Ne vidim razloga da se vama ista objasnjava. Nebitni ste.
Image Image Image
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#10 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by luckylaka »

BegA_ wrote:Mozes misliti sto je kritikovao golmana i bekove. :-) I sam vrlo dobro znas da je to zesci supljak, nego se ovi nasi novinarcici digli i pisu raznorazne gluposti o gospodinu Vincentu Tanu. A ovo oko zvizdanja :lol:

Vincent je za nas gospodin i tako cemo ga oslovljavati. Ne vidim razloga da se vama ista objasnjava. Nebitni ste.
Image Image Image
Kome nama .Mi sve vidimo iz prilozenog.I sta se fali malo nasmijati milijarderu ko ga jebe,nek on ulozi u klub.Sta se odmah palite,ko da i vama nije bitno samo pare izvuci od doticnog.
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#11 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by BegA_ »

luckylaka wrote:
BegA_ wrote:Mozes misliti sto je kritikovao golmana i bekove. :-) I sam vrlo dobro znas da je to zesci supljak, nego se ovi nasi novinarcici digli i pisu raznorazne gluposti o gospodinu Vincentu Tanu. A ovo oko zvizdanja :lol:

Vincent je za nas gospodin i tako cemo ga oslovljavati. Ne vidim razloga da se vama ista objasnjava. Nebitni ste.
Image Image Image
Kome nama .Mi sve vidimo iz prilozenog.I sta se fali malo nasmijati milijarderu ko ga jebe,nek on ulozi u klub.Sta se odmah palite,ko da i vama nije bitno samo pare izvuci od doticnog.
Nama, navijacima Sarajeva. :)
A nije problem normalna zajebancija, Laki. Naravno da nista ne fali nasmijati se, pa ja sam se prvi jucer smijao nakon onog snimka. :D Problem je kad' neki padobranac onako uleti i postavi pitanje tipa, "Kako znas da je gospodin?!". :-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18508
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#12 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by SmokingMan »

Manite se nas,pametnije vam je pritiskati upravu da se i vama nađe neki investitor,ionako vam pokradoše klub,ostalo je samo presipanje iz šupljeg u prazno,i dječija ljubomora. 8-)


Evo još jedna slikica za zavidne...

Image
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#13 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by sema911s »

isti psy samo malo starijji,.,

kad nam gangman oldman zaplese na kosevu
ibizza
Posts: 4554
Joined: 05/06/2008 00:46

#14 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by ibizza »

Otkad se desilo ovo sa Tanom, ne postoji osoba u gradu koja ne prica o njemu, ovdje prvenstveno mislim na navijace Sarajeva koji 10 godina nisu vidjeli Koševo. Bez obzira na pojacanja u Januaru, vjerujem da ce Bilino Polje imati novi rekord kada je u pitanju brojnost gostujucih navijaca.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#15 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by duminjo »

svaka promjena je dobrodosla
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#16 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by BegA_ »

sema911s wrote:isti psy samo malo starijji,.,

kad nam gangman oldman zaplese na kosevu
Image
:oops: :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#17 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by Mračajski proto »

ibizza wrote:Otkad se desilo ovo sa Tanom, ne postoji osoba u gradu koja ne prica o njemu, ovdje prvenstveno mislim na navijace Sarajeva koji 10 godina nisu vidjeli Koševo. Bez obzira na pojacanja u Januaru, vjerujem da ce Bilino Polje imati novi rekord kada je u pitanju brojnost gostujucih navijaca.
Pa da bude mrka kapa u Zenici. :D :D Sjetite se prethodnog gostovanja u Zenici, jedva smo stali u onaj sektor, ako uzmemo u obzir ove pozitivne vibracije u klubu, onda će nas ovog puta biti toliko da nećemo moći stati u onaj centralni dio.
ibizza
Posts: 4554
Joined: 05/06/2008 00:46

#18 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by ibizza »

Mračajski proto wrote:
ibizza wrote:Otkad se desilo ovo sa Tanom, ne postoji osoba u gradu koja ne prica o njemu, ovdje prvenstveno mislim na navijace Sarajeva koji 10 godina nisu vidjeli Koševo. Bez obzira na pojacanja u Januaru, vjerujem da ce Bilino Polje imati novi rekord kada je u pitanju brojnost gostujucih navijaca.
Pa da bude mrka kapa u Zenici. :D :D Sjetite se prethodnog gostovanja u Zenici, jedva smo stali u onaj sektor, ako uzmemo u obzir ove pozitivne vibracije u klubu, onda će nas ovog puta biti toliko da nećemo moći stati u onaj centralni dio.
Ma Sjever ce biti premal, sirimo se na Istok i Zapad :D
User avatar
34sf4drgu67d25
Posts: 676
Joined: 10/09/2012 10:48
Location: https://parrotquaker.com/

#19 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by 34sf4drgu67d25 »

-LIBERO- wrote:
Nisam znao da je clan Gates-ove fondacije, i da donira pola bogastva.. :thumbup: Interesantan klip, lik ima smisla za biznis.
Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#20 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by Eldinn »

Vincente Tane odvedi nas do visina, da gazimo sve :-D :izet: :izet:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#22 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by Butmiran »

Da se upišem samo.

TATA TAN! Image
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by Logovan »

ibizza wrote:Otkad se desilo ovo sa Tanom, ne postoji osoba u gradu koja ne prica o njemu, ovdje prvenstveno mislim na navijace Sarajeva koji 10 godina nisu vidjeli Koševo. Bez obzira na pojacanja u Januaru, vjerujem da ce Bilino Polje imati novi rekord kada je u pitanju brojnost gostujucih navijaca.
Normalno da ce navijaci Sarajeva pricati o Tanu, nebitno koliko dugo Koseva nisu vidjeli.
Interesantniji su ovi drugi, koji ne prate bas fudbal najbolje (mislim opcenito) a komentarisu dolazak Vincenta.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#24 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by Butmiran »

Logovan wrote:
ibizza wrote:Otkad se desilo ovo sa Tanom, ne postoji osoba u gradu koja ne prica o njemu, ovdje prvenstveno mislim na navijace Sarajeva koji 10 godina nisu vidjeli Koševo. Bez obzira na pojacanja u Januaru, vjerujem da ce Bilino Polje imati novi rekord kada je u pitanju brojnost gostujucih navijaca.
Normalno da ce navijaci Sarajeva pricati o Tanu, nebitno koliko dugo Koseva nisu vidjeli.
Interesantniji su ovi drugi, koji ne prate bas fudbal najbolje (mislim opcenito) a komentarisu dolazak Vincenta.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Te druge isto nabijem na*****. :D

A ovo gore što je ibizza napisao se slažem u potpunosti, ja lično znam 7-8 ljudi koji ne idu haman nikako na utakmice ili odu na Evropu, derbi eventualno što su mi rekli da će sad na svaku utakmicu ići. Još ako bi uspjeli dovesti kvalitetna pojačanja ne sumnjam sekunde da ćemo oboriti rekord brojnosti gostujućih u Zenici a ako je tačna priča da Tan dolazi prvu domaću na Koševu protiv Olimpica zamislite koliko bi ljudi bilo tu tekmu u slučaju pobjede u Zenici.
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25 Re: Vincent Tan- Vecinski vlasnik upravljačkih uloga FK Sara

Post by Logovan »

Butmiran wrote: Te druge isto nabijem na kurac. :D

A ovo gore što je ibizza napisao se slažem u potpunosti, ja lično znam 7-8 ljudi koji ne idu haman nikako na utakmice ili odu na Evropu, derbi eventualno što su mi rekli da će sad na svaku utakmicu ići. Još ako bi uspjeli dovesti kvalitetna pojačanja ne sumnjam sekunde da ćemo oboriti rekord brojnosti gostujućih u Zenici a ako je tačna priča da Tan dolazi prvu domaću na Koševu protiv Olimpica zamislite koliko bi ljudi bilo tu tekmu u slučaju pobjede u Zenici.
Ma jarane nema razloga za ovakvu reakciju, jer ja govorim o likovima koji malo ili skoro nikako ne prate fudbal. Ni Englesku ligu, ni Spansku, ni Ligu prvaka, itd. Nije im fudbal interesantan i to treba postovati.
A ovo u vezi raje koja se nakon dugo vremena vraca na utakmice Sarajeva ili idu rijetko bas, njih ne treba odbijati i pljuvati ih.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Post Reply