VILSONOVO ŠETALIŠTE

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
rimac
Posts: 439
Joined: 22/09/2004 11:09

#201 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by rimac »

wall3 wrote:Sada Vilsonovo izgleda puno bolje nego prije 2 godine, još da srede Ars Aevi(čitaj: sruše i naprave normalnu potporu) i milina 8-)
Vilsonovo sad izgleda puno bolje. Problem navjeći, po meni, ostaje (ne)regulacija saobraćaja, tj, ucrtavanje traka za pješake, bicikliste. Radnim danom, kad vozila voze, ne smiješ normalno šetati trotoarima jer se bojiš da ćete s leđa opičiti biciklist. A kad ideš s djecom, to je noćna mora. Zar je problem reći, trotoar do Miljacke je za pješake, onaj na drugoj strani za bicikliste i svi su dobili svoje.
sith
Posts: 202
Joined: 14/08/2012 15:31

#202 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by sith »

Vils je stvarno divan medjutim onaj broj kerova sto vlasnici izvode je los. Previse kerova, posebno vikendom.
DON_eARL
Posts: 3726
Joined: 31/10/2010 22:26

#203 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by DON_eARL »

sith wrote:Vils je stvarno divan medjutim onaj broj kerova sto vlasnici izvode je los. Previse kerova, posebno vikendom.
Nisu ni psi problem, koliko je izmet koji vlasnici ne kupe. :-)
User avatar
mirnisan
Posts: 363
Joined: 11/12/2008 21:11
Location: zadnja mahala bb

#204 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by mirnisan »

DON_eARL wrote:
sith wrote:Vils je stvarno divan medjutim onaj broj kerova sto vlasnici izvode je los. Previse kerova, posebno vikendom.
Nisu ni psi problem, koliko je izmet koji vlasnici ne kupe. :-)
ne mozes pustiti dijete da trckara po travi,nagazit ce vec na trecem koraku u govance. :shock:
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#205 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by mp3problem »

sith wrote:Vils je stvarno divan medjutim onaj broj kerova sto vlasnici izvode je los. Previse kerova, posebno vikendom.
Svi psi idu u raj! Za ljude, nisam baš sigurna :) :) :) :)
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#206 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by AmirBaa »

mp3problem wrote:
sith wrote:Vils je stvarno divan medjutim onaj broj kerova sto vlasnici izvode je los. Previse kerova, posebno vikendom.
Svi psi idu u raj! Za ljude, nisam baš sigurna :) :) :) :)


Sta bi taj komentar uopste trebao znaciti ? Da trebaju psi srat gdje hoce, ujedat ljude, raznosit smece po gradu, a mi gledat i smijat im se kako su slatki ?
User avatar
drag_gost
Posts: 5509
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#207 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by drag_gost »

A cek nekoga je u Vilisu uveo neciji pas? Ja bih prije ljudima zabranio da hodaju tuda, nego psima.
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#208 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by mp3problem »

drag_gost wrote:A cek nekoga je u Vilisu uveo neciji pas? Ja bih prije ljudima zabranio da hodaju tuda, nego psima.
:-D :thumbup: :sax:
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#209 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by AmirBaa »

drag_gost wrote:A cek nekoga je u Vilisu uveo neciji pas? Ja bih prije ljudima zabranio da hodaju tuda, nego psima.

pitbul rastrgao pekinezera od komsinice prije nekih godinu, godinu i po. Samo sto se o tome ne pise nigdje, pa se odmah pravimo da se nije ni desilo. :thumbup:
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#210 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by mp3problem »

AmirBaa wrote:
drag_gost wrote:A cek nekoga je u Vilisu uveo neciji pas? Ja bih prije ljudima zabranio da hodaju tuda, nego psima.

pitbul rastrgao pekinezera od komsinice prije nekih godinu, godinu i po. Samo sto se o tome ne pise nigdje, pa se odmah pravimo da se nije ni desilo. :thumbup:
Tu nije cuko kriv, već gazda. Uvijek zapamti to!
A gazda je 1000% bio neki mršavi lik 30 kila u njemu, u trenerci, uskih crnih naočala na glavi, izbačene glave prema naprijed, tzv. šaner.
Sigurno nije bio pit koji je odrastao u porodici s djecom itd.
User avatar
drag_gost
Posts: 5509
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#211 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by drag_gost »

AmirBaa wrote:
drag_gost wrote:A cek nekoga je u Vilisu uveo neciji pas? Ja bih prije ljudima zabranio da hodaju tuda, nego psima.

pitbul rastrgao pekinezera od komsinice prije nekih godinu, godinu i po. Samo sto se o tome ne pise nigdje, pa se odmah pravimo da se nije ni desilo. :thumbup:
Dva narkomana zbola dijete prije pola godine, narkomani oteli mobitel osnovcu prije par dana, itd itd.
Pitbull je mozda rastrgao pekinezera, i to je opet gazdina krivica sto mu nije stavio brnjicu ili ga nije drzao na kratkom povocu. Ako imas psa, on je tvoja odgovornost. Pas poslije nuzde treba da ponese kesu i pocisti iza sebe? Uostalom, ne znam da je pas koji je u necijem vlasnistvu pas ikoga u Vilisu ujeo. Ljudi koji setaju u Vilisu sa svojim ljubimcima se uglavnom dobro brinu o svojim ljubimcima, ne ujedaju oni tek tako. To sto mi nemamo kolektivno osjecaj odgovornosti, to je druga stvar. Uvijek je gazda kriv sto bi da ima "kera", pa ga pusti da se pati.
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#212 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by Skyfox »

Image

mogli bi i ostavit kao atrakaciju za djecu...
ice2cube
Posts: 707
Joined: 18/03/2012 13:47
Location: Hell

#213 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by ice2cube »

AmirBaa wrote:
mp3problem wrote:
sith wrote:Vils je stvarno divan medjutim onaj broj kerova sto vlasnici izvode je los. Previse kerova, posebno vikendom.
Svi psi idu u raj! Za ljude, nisam baš sigurna :) :) :) :)


Sta bi taj komentar uopste trebao znaciti ? Da trebaju psi srat gdje hoce, ujedat ljude, raznosit smece po gradu, a mi gledat i smijat im se kako su slatki ?
:lol: :lol:
Da se ljudi ponasaju kao psi, ovo bi bio haman raj !
Mozda da nekad izneses da jedu nesto, ne bi raznosili smece. Ja ovim svojim u komsiluku, ima ih dosta, svaki dan dajem da jedu. A uostalom, vise ljudi bacaju smece nego sto psi raznose. Ja sa rajom ne mogu izaci, a da neki idiot od nas ne baci flasu ili nesto, a kad ga ispravim onda mene svi cudno gledaju kao sta ti je debilu.
I ja sam dijete bio i tad je pasa bilo kao i sad, pa nikad nista !
ice2cube
Posts: 707
Joined: 18/03/2012 13:47
Location: Hell

#214 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by ice2cube »

AmirBaa wrote:
drag_gost wrote:A cek nekoga je u Vilisu uveo neciji pas? Ja bih prije ljudima zabranio da hodaju tuda, nego psima.

pitbul rastrgao pekinezera od komsinice prije nekih godinu, godinu i po. Samo sto se o tome ne pise nigdje, pa se odmah pravimo da se nije ni desilo. :thumbup:
Koji si ti idol svega mi :D
Kakve veze sto je pitbull ? I normalno da nece pisati novine sto su se 2 psa "poklala", da je bilo pas-covjek to bi preplavilo novine, ali hajd' nema veze sto kriminalci hodaju slobodno ili sto politicari kradu, vjerujem i da pse krivis za to.
Imam i ja pitbulla, krivi su debili sto ih koriste za borbe a mediji su jos veci krivci, radi propagande protiv njih.
dragonz
Posts: 1772
Joined: 20/09/2008 13:12

#215 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by dragonz »

ice2cube wrote:
:lol: :lol:
Da se ljudi ponasaju kao psi, ovo bi bio haman raj !
lizali bi jedni drugima guzice
skakali jedni na druge i morali bi nas drugi zaljevati vodom da se odljepimo
plazili bi jezik po čitav dan
lajali bi čitavu noć
nosili bi brnjice
pišali bi na svakom koraku



P.S. fakat ljudi uključe jezik, a isključe mozak
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#216 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by sheilak »

eh, da hoce i od titove napraviti pjesacku zonu. :-D
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#217 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by NIN »

Banned user for reason “Krsenje pravila foruma”
» ice2cube
1 mjesec
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#218 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by Skyfox »

Image

Image

:)
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#219 Re: VILSONOVO ŠETALIŠTE

Post by high_volume »

Image

Image
Post Reply