Vikinzi (2013– ) - Serija

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Pandakonda
Posts: 4365
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1176 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Pandakonda »

Koji brat :lol:

Image
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#1177 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by annoy »

Tek sam sad pogledala sezonu do kraja :skoljka:

Davno sam pročitala kako će Ragnar završit pa mi je sve bilo jasno čim je počela priča o tome da ga predaju Aelli
Imam osjećaj da je logično da je umro, njegov lik su skroz ispucali, u zadnje vrijeme nije bio ni za šta

Od Ragnarovih sinova baš nitko me se nije dojmio. Ivar mi nevjerojatno ide na živce, al glumac je stvarno pogođen, ne mogu ga uopće gledati, baš mi je odvratan lik, iako Ivar je slavan i vjerujem da će biti u fokusu nadalje (nažalost)
Žao mi Sigurda, iako je bio skroz mlak nekako mi je bio drag, a i on bi trebao imati svoju priču, al očito ništa od toga
Ostali se stope s pozadinom, totalno nezanimljivi
Jedino Bjorn valja 8)

Mislila sam da ću uživati samo tako kad Aslaug umre, al zapravo cijeli taj potez Lagerthe mi se nije svidio, pogotovo one priče o tome kako je ova "vještica" koja je omađijala Ragnara, tipične stvari kojima si žene mažu oči kad ih muž prevari, pa kao nije on kriv nego druga žena, mislila sam da je Lagertha iznad toga. Ženo, čovjek je izabrao sinove ispred tebe, nije ti nitko drugi kriv, deal with it.
Aslaug mi je bila odlična u zadnjim momentima...kad je bacila onaj mač :lol:
Nekako sve to s njezinim osvajanjem Kattegata, šta ja znam, ne sjeda mi njezin lik više uopće
I njena cura mi se uopće ne sviđa

Flokija mi je žao, al Helga je glupa ko kurac, i mislila sam da će mala napravit neko sranje. Ubiju joj mater pred očima i onda ova glupača misli da ju može uzet i glumit joj novu mater i vodat ju ko psa okolo. I tko još vodi dijete u rat?? Nje mi nije nimalo žao. Jako me zanima što će sad biti s Flokijem.

Iako mi onaj sin od kralja Ecberta nikad nije bio drag, u zadnje vrijeme mi je prirastao srcu, pogotovo nakon razgovora s malim od Athelstana, nadam se da će poživiti i da ćemo još nešto vidjet od njega.

Onaj novi svećenik na kraju izgleda kao dečko s naslovnice, nisam previše uzbuđena u vezi njega.

Moram pogledat trailer za sljedeću sezonu. Vidim da je Torvi živa

E i odličan detalj mi je kad su ubacili Odina :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 4365
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1178 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Pandakonda »

annoy wrote:Tek sam sad pogledala sezonu do kraja :skoljka:

Davno sam pročitala kako će Ragnar završit pa mi je sve bilo jasno čim je počela priča o tome da ga predaju Aelli
Imam osjećaj da je logično da je umro, njegov lik su skroz ispucali, u zadnje vrijeme nije bio ni za šta

Od Ragnarovih sinova baš nitko me se nije dojmio. Ivar mi nevjerojatno ide na živce, al glumac je stvarno pogođen, ne mogu ga uopće gledati, baš mi je odvratan lik, iako Ivar je slavan i vjerujem da će biti u fokusu nadalje (nažalost)
Žao mi Sigurda, iako je bio skroz mlak nekako mi je bio drag, a i on bi trebao imati svoju priču, al očito ništa od toga
Ostali se stope s pozadinom, totalno nezanimljivi
Jedino Bjorn valja 8)

Mislila sam da ću uživati samo tako kad Aslaug umre, al zapravo cijeli taj potez Lagerthe mi se nije svidio, pogotovo one priče o tome kako je ova "vještica" koja je omađijala Ragnara, tipične stvari kojima si žene mažu oči kad ih muž prevari, pa kao nije on kriv nego druga žena, mislila sam da je Lagertha iznad toga. Ženo, čovjek je izabrao sinove ispred tebe, nije ti nitko drugi kriv, deal with it.
Aslaug mi je bila odlična u zadnjim momentima...kad je bacila onaj mač :lol:
Nekako sve to s njezinim osvajanjem Kattegata, šta ja znam, ne sjeda mi njezin lik više uopće
I njena cura mi se uopće ne sviđa

Flokija mi je žao, al Helga je glupa ko kurac, i mislila sam da će mala napravit neko sranje. Ubiju joj mater pred očima i onda ova glupača misli da ju može uzet i glumit joj novu mater i vodat ju ko psa okolo. I tko još vodi dijete u rat?? Nje mi nije nimalo žao. Jako me zanima što će sad biti s Flokijem.

Iako mi onaj sin od kralja Ecberta nikad nije bio drag, u zadnje vrijeme mi je prirastao srcu, pogotovo nakon razgovora s malim od Athelstana, nadam se da će poživiti i da ćemo još nešto vidjet od njega.

Onaj novi svećenik na kraju izgleda kao dečko s naslovnice, nisam previše uzbuđena u vezi njega.

Moram pogledat trailer za sljedeću sezonu. Vidim da je Torvi živa

E i odličan detalj mi je kad su ubacili Odina :D
Režiser je već potvrdio da će Floki kolonizirati Island što se vidi na traileru za petu sezonu, a Ivarovo vrijeme tek dolazi :-)

User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#1179 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by annoy »

Drago mi je za Flokija
Ivara ce se valjda nekako izdurat :roll: mrak mi padne na oci kad progovori i jos onaj ljigavi pogled, bljak
Radije bi da se fokusiraju na Bjorna
I Bjorn je dosta slavan
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6465
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#1180 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Daryl Dixon »

istetovirat cu Flokija preko ledja #sanelemi :lol:
Tyke
Posts: 2590
Joined: 23/02/2012 05:44

#1181 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Tyke »

Jel' im Egbert ilegalno predao zemlju, samo da bi ih navukao tamo, obzirom da je predao titulu kralja sinu?

A ovo razdvajanje Ragnarovih sinova vuce na moguce velike posljedice po njihovu vojsku u buducnosti, na to me upucuje. Ocito da ce fokus u nastavku biti na Ivara i Bjorna, a uz Flokija mi je Ivar nesto najdrazi, volim te badass i samouvjerene momke.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1182 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by nema me tamo »

Legalno- Ilegalno..

Kao da ima veze ljudi im sjebali zemlju nece tu nikad biti mira u suštini iako je Engleska bila dugo godina pod vodstvom vikinga..

Trebas pocet gledat the last kingdom koji ti najbolje opisuje kako je to bilo poslije velike invazije gdje su svi bili za sebe sto se i vikinga tice..
User avatar
Pandakonda
Posts: 4365
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1183 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Pandakonda »

Ecbert je ilegalno "dao" zemlju vikinzima samo da ih "smiri" (vikinzi će valjda mislit da će se englezi držat tog sporazuma) jer se bojao da će vikinzi krenut da unište i ono što je ostalo od engleske armije i onda englezi definitivno nemaju šanse da ikad vrate zemlju. Na kraju ispade da je Ivar imao najbolje rješenje kad je rekao da trebaju blood eaglovat Ecberta i odma krenut sa uništavanjem ostale vojske jer ovako daju englezima vremena da se organizuju :-)

Nemojte sad o Last Kingdomu jer se trenutno preklapa sa vikinzima i može spojlat daljnu radnju jer je ocigledno da će serija pratit pravu historiju.
User avatar
irac300
Posts: 9019
Joined: 18/07/2009 18:36

#1184 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by irac300 »

Pandakonda wrote:Ecbert je ilegalno "dao" zemlju vikinzima samo da ih "smiri" (vikinzi će valjda mislit da će se englezi držat tog sporazuma) jer se bojao da će vikinzi krenut da unište i ono što je ostalo od engleske armije i onda englezi definitivno nemaju šanse da ikad vrate zemlju. Na kraju ispade da je Ivar imao najbolje rješenje kad je rekao da trebaju blood eaglovat Ecberta i odma krenut sa uništavanjem ostale vojske jer ovako daju englezima vremena da se organizuju :-)

Nemojte sad o Last Kingdomu jer se trenutno preklapa sa vikinzima i može spojlat daljnu radnju jer je ocigledno da će serija pratit pravu historiju.
Ti i riječ ''spojlanje'' ne možete u istu rečenicu. :lol:
Inače, Ecbert nije ništa ilegalno uradio, nego bolje rečeno strateški. Zna da njegov pečat, povelja...kako već, nema nikakvu pravnu težinu, jer je dobrovljno abdicirao u korist sina. Ali Vikinzi to ne znaju. Njegov posljednji strateški potez u korist države.

Inače takođe bih preporučio Last Kingdom, ko želi vidjeti kako je izgledala Engleska nakon invazije Vikinga. Po meni trenutno čak i zanimljivija serija, iako se radi o fikciji, jako dobro odrađeno i nema praznog hoda kao što ima ovdje.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6465
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#1185 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Daryl Dixon »

Floki brat na rubu..

29/11/2017

User avatar
Pandakonda
Posts: 4365
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1186 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Pandakonda »

Fakat su pretjerali sa otkrivanjem u ova dva trailera za iduću sezonu, znaci u prvom traileru prikazuju Haralda sa krunom a u ovom traileru otkrivaju da će biti civil war za mjesto kralja :-)
User avatar
Pandakonda
Posts: 4365
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1187 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Pandakonda »

swanfilter
Posts: 7405
Joined: 06/06/2008 18:52

#1188 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by swanfilter »

Ne znam. Gledacu ja seriju i dalje, jedva cekam nastavak al bez Ragnara tesko ce to ici. Covjek je oznacio seriju na jednom veoma visokom nivou. Prvi put Pariz ... Nezaboravno ...
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#1189 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by cassius »

Meni je Ivar prejak :D

Ivar i Hvitsverk i Harold vs Bjorn i Ube i Haroldov brat :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#1190 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by annoy »

meni taj Ivar ide na živce, baš mi je odbojan lik i ne volim ga vidjet
ne znam zašto, ima nešto odbojno u sebi, sav je isfrustriran i iskompleksiran, što je razumljivo, ali negledljiv mi je
glumcu svaka čast :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 4365
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1191 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Pandakonda »

annoy wrote:meni taj Ivar ide na živce, baš mi je odbojan lik i ne volim ga vidjet
ne znam zašto, ima nešto odbojno u sebi, sav je isfrustriran i iskompleksiran, što je razumljivo, ali negledljiv mi je
glumcu svaka čast :D
I ti bi bila isfrustrirana da imaš erektilnu disfunkciju :D
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#1192 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Kal El »

Meni su Ivar i Bjorn prejaki!

Sigurd(tj. glumac) mi uopste ne spada u sliku serije, najvise zbog akcenta...
Isto tako Ubbe i Hvitserk, mogli su bolje glumce naci.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#1193 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by annoy »

Pandakonda wrote:
annoy wrote:meni taj Ivar ide na živce, baš mi je odbojan lik i ne volim ga vidjet
ne znam zašto, ima nešto odbojno u sebi, sav je isfrustriran i iskompleksiran, što je razumljivo, ali negledljiv mi je
glumcu svaka čast :D
I ti bi bila isfrustrirana da imaš erektilnu disfunkciju :D
Ae, zato sam napisala da je razumljivo :D

Meni je trenutno najdrazi Bjorn
Nijedan drugi sin mi nije nesto. Ivar je svakako zanimljiv ali mi je stvarno odbojan lik
Ipak, shvacam da ce sad njega forsirat, intrigantan je, sto je da je, puno vise od ostale brace
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1194 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Truba »

počeo sam ovo gledati

nakon spartaka

moram priznati da mi je spartak mnogo bolji na prvu i drugu epizodu

ovo mi nije nešto

ali kraće traje 10 minuta
međutim čini se kako je dulja :D

nekako fizički svi slični :sax:
User avatar
Pandakonda
Posts: 4365
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1195 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Pandakonda »

Black swan wrote:počeo sam ovo gledati

nakon spartaka

moram priznati da mi je spartak mnogo bolji na prvu i drugu epizodu

ovo mi nije nešto

ali kraće traje 10 minuta
međutim čini se kako je dulja :D

nekako fizički svi slični :sax:
Serija se tek zakuha oko treće sezone :-D
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#1196 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by avaks »

Spartak živa golotinja :D
AL nećemo spojlat samo me razočarala malo druga sezona jbg...
Vikinzi prva sezona nije loša, druga je puno bolja a i inače kako serija odmiče sve više love imaju i osjetno je bolja produkcija...
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#1197 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Roccohljup »

uhhh....jedva cekam da pocne :)
User avatar
Pandakonda
Posts: 4365
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1198 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Pandakonda »

:fazlija: :fazlija: :fazlija:

Image
User avatar
Pandakonda
Posts: 4365
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1199 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Pandakonda »

User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1200 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by pici »

ako nebidne sexa u ovoj sezoni... zalit cu se
Post Reply