Vikinzi (2013– ) - Serija

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
howdy
Posts: 3537
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#1426 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by howdy »

Kako nema ragnara serija je otisla u kurac
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#1427 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by cassius »

howdy wrote:Kako nema ragnara serija je otisla u kurac
haha totalno. Uspjeli su zeznut sve zivo.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#1428 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by avaks »

kormax wrote:Pozdravljam sve na forumu :D. Zanima me na kojem kanalu ide epizoda ako je uopšte ima, da se ne peglam sa torentima i sl :sad: . Hvala
Ako koristiš Telemach, na Pickboxu imaš Vikinge :thumbup:
kormax
Posts: 230
Joined: 25/04/2010 16:54

#1429 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by kormax »

avaks wrote:
kormax wrote:Pozdravljam sve na forumu :D. Zanima me na kojem kanalu ide epizoda ako je uopšte ima, da se ne peglam sa torentima i sl :sad: . Hvala
Ako koristiš Telemach, na Pickboxu imaš Vikinge :thumbup:
Super hvala puno :thumbup:
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#1430 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by ioannes »

5x19

dobra
mali_balon
Posts: 11231
Joined: 12/09/2012 09:57

#1431 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by mali_balon »

Haj sad kontam nastavak Flokijevog lika.....kao oni krizem u pecini Bogovi ga kaznjavaju i zajebaju ga jer je ubio onog Ragnarovog svecenika (zaboravio sam mu ime)....ili ga kriscanski Bog kaznjava....kao nase je da se upitamo i izvucemo naravoucenje
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1432 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by pici »

et ga zavrsi sezona... 20 epizoda extra :thumbup: bjorn king
mali_balon
Posts: 11231
Joined: 12/09/2012 09:57

#1433 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by mali_balon »

A floki :lol: :lol: :lol: :lol: sta bi s njim...osta zatrpan jel to to....koja fula za lik bolje da su pare u sta drugo preusmjerili
mrgreen
Posts: 1223
Joined: 12/05/2008 21:11

#1434 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by mrgreen »

Kako su samo uništili seriju, jedva gledljivo.
Toliko ljubavne neke patetike fuuuuuj.
Lafo velika ljubav lagerte i svećenika... Nek su ga ubili.
Lagertin napaceni pogled i patetični flashbackovi... Od najjačeg ženskog lika do potpuno besciljnog.
Onaj kofol ragnarov sin - kako samo besmislen, nepotreban a koliko je vremena dobio na ekranu.
Floki nekad najjači lik, protracili ga.
Hvitserk i budizam wtf ???!!!

Bjorn i Ubbe jedini moćni.
Nije los ni Alfredov lik i glumac, ali ona frizurica i bradica se nikako ne uklapaju :lol:
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1435 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by pici »

mali_balon wrote:A floki :lol: :lol: :lol: :lol: sta bi s njim...osta zatrpan jel to to....koja fula za lik bolje da su pare u sta drugo preusmjerili

ocekujem u sljedecoj sezoni da predje na islam... u onoj jednoj epizodi je postedio muslimane u dzamiji a helga uzela mladu muslimanku za dijete koje je glave kostalo... zaista floki njjaci lik u seriji je potopljen do dna trazeci bogove na islandu i nasavsi krst u spilji... ivar, nemam rijeci od najpoznatijeg vikinga su napravili monstruma a ubbe od vikinga od kojeg je engleska strahovala napravise njezinog branioca... sprcali su scenaristi sve od smrti ragnara serija ide prema dole.jazuk.
mali_balon
Posts: 11231
Joined: 12/09/2012 09:57

#1436 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by mali_balon »

Najbolja prva sezona kad se Lageta zegala ko stuka ovo ostalo sve prdimahovina
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#1437 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by normala brate »

mali_balon wrote:Najbolja prva sezona kad se Lageta zegala ko stuka ovo ostalo sve prdimahovina
Tad je svaka gola, cim prođe par godina nos se digne
mali_balon
Posts: 11231
Joined: 12/09/2012 09:57

#1438 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by mali_balon »

normala brate wrote:
mali_balon wrote:Najbolja prva sezona kad se Lageta zegala ko stuka ovo ostalo sve prdimahovina
Tad je svaka gola, cim prođe par godina nos se digne
Ma ja Ba isto na Cersei i Mother of dragons...kad ju je Drogo razvaljivao :izet: :izet: :izet: sad sise ni na vidiku
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#1439 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by normala brate »

mali_balon wrote:
normala brate wrote:
mali_balon wrote:Najbolja prva sezona kad se Lageta zegala ko stuka ovo ostalo sve prdimahovina
Tad je svaka gola, cim prođe par godina nos se digne
Ma ja Ba isto na Cersei i Mother of dragons...kad ju je Drogo razvaljivao :izet: :izet: :izet: sad sise ni na vidiku

Sve ti je to blaža varijanta " protitucije " i cim se dograbe para tako i postanu svetice, a znaju da ih ne mozes zamjeniti. :D
mali_balon
Posts: 11231
Joined: 12/09/2012 09:57

#1440 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by mali_balon »

normala brate wrote: Sve ti je to blaža varijanta " protitucije " i cim se dograbe para tako i postanu svetice, a znaju da ih ne mozes zamjeniti. :D
Kac se sjetim cijelu prvu sezonu on sa ragnara nije silazila to se jebalo i u spajzu a sad haman....svetica ......i kao sto rekoh Cersei se naprimla cune u prvoj sezoni ko nikad u zivotu...... a majka zmajeva gloluza hodala a sad ko bula samo jos da se pokrije....... sad ona moralna vertikala ca tetica zajasila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#1441 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by normala brate »

mali_balon wrote:
normala brate wrote: Sve ti je to blaža varijanta " protitucije " i cim se dograbe para tako i postanu svetice, a znaju da ih ne mozes zamjeniti. :D
Kac se sjetim cijelu prvu sezonu on sa ragnara nije silazila to se jebalo i u spajzu a sad haman....svetica ......i kao sto rekoh Cersei se naprimla cune u prvoj sezoni ko nikad u zivotu...... a majka zmajeva gloluza hodala a sad ko bula samo jos da se pokrije....... sad ona moralna vertikala ca tetica zajasila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Znaš šta je vjerovatno imaju u ugovoru recimo prve 2 sezone golotinje na svakom koraku, kasnije to splasne zbog svih ovih stvari koje sam rekao vec..

Inace ova Cersie tj Lena Headey je bila gola u skoro svakom filmu bukvalno :D
mali_balon
Posts: 11231
Joined: 12/09/2012 09:57

#1442 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by mali_balon »

normala brate wrote:
mali_balon wrote:
normala brate wrote: Sve ti je to blaža varijanta " protitucije " i cim se dograbe para tako i postanu svetice, a znaju da ih ne mozes zamjeniti. :D
Kac se sjetim cijelu prvu sezonu on sa ragnara nije silazila to se jebalo i u spajzu a sad haman....svetica ......i kao sto rekoh Cersei se naprimla cune u prvoj sezoni ko nikad u zivotu...... a majka zmajeva gloluza hodala a sad ko bula samo jos da se pokrije....... sad ona moralna vertikala ca tetica zajasila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Znaš šta je vjerovatno imaju u ugovoru recimo prve 2 sezone golotinje na svakom koraku, kasnije to splasne zbog svih ovih stvari koje sam rekao vec..

Inace ova Cersie tj Lena Headey je bila gola u skoro svakom filmu bukvalno :D
,

Nije u Judge Dredu ja ceko cijeli film sisu i ne bi nista :D
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#1443 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by normala brate »

Kakvu su je transformirali i nek' nisu hvala lijepo :D

Šteta da nisu skinuli Oliviu Thrilby :D
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1444 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by pici »

mali_balon wrote:
normala brate wrote:
mali_balon wrote:Najbolja prva sezona kad se Lageta zegala ko stuka ovo ostalo sve prdimahovina
Tad je svaka gola, cim prođe par godina nos se digne
Ma ja Ba isto na Cersei i Mother of dragons...kad ju je Drogo razvaljivao :izet: :izet: :izet: sad sise ni na vidiku

upravo dok ne steknu slavu, skidaju se i zegaju ko stuke, cim se opari i stekne slavu ponasaju se ko princeze i majka tereza... imali sta gore od ovih tz glumica... ima tz glumci :mrgreen:
mali_balon
Posts: 11231
Joined: 12/09/2012 09:57

#1445 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by mali_balon »

pici wrote:

upravo dok ne steknu slavu, skidaju se i zegaju ko stuke, cim se opari i stekne slavu ponasaju se ko princeze i majka tereza... imali sta gore od ovih tz glumica... ima tz glumci :mrgreen:
Upravo, koje licemjerje.....zato je meni drago sto sam odrastao uz MIru Furlan :evil: :D
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1446 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by pici »

mali_balon wrote:
pici wrote:

upravo dok ne steknu slavu, skidaju se i zegaju ko stuke, cim se opari i stekne slavu ponasaju se ko princeze i majka tereza... imali sta gore od ovih tz glumica... ima tz glumci :mrgreen:
Upravo, koje licemjerje.....zato je meni drago sto sam odrastao uz MIru Furlan :evil: :D

eee a neda arneric... eeeee :izet: :izet: ja sam je davno upoznao dok je jos mladja bila, piČka i po i jos prizemna uljudna zeza se i sali na svoj racun zaista extra zena :thumbup:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#1447 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by biggrin »

pogledao zadnju sezonu...bolja je Last Kingdom
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#1448 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by normala brate »

5 puta evo i ja maloprije pogledao zadnje dvije..
Cijela prica s Flokijem je komedija koliko je loše :-D
Tyke
Posts: 2590
Joined: 23/02/2012 05:44

#1449 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by Tyke »

Ja par zadnjih dana se natjerah da odgledam 5. sezonu, nakon duzeg vremena i pauze. Ne mogu prezaliti onako dobru seriju i Ragnara. Ivar u pocetku bio odlicna kopija Ragnara, a onda transformacija u debila izvjestacenog koji me iritirao sve do zadnje sezone, kad je odlicno sjebao bracu i kraljeve onim duplim dizom i zamkom. Tu ih je ispreskako da valja, a onda kao i sve najvece vojskovodje ukenja prokleta zena.

Dno dna postala serija. Jedva cekam tu 6. sezonu da izadje i da bacimo u zaborav ovu seriju, ako budale i dalje ne nastave snimati. Nisam gledao The Last Kingdom, probacu pa ako mi legne.

PS. Bjorn nije Ragnarov sin? Ovo bi bilo zanimljivo ako je istina, da ga neko izofira kasnije i sjebe sa trona zbog ovoga. :D
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1450 Re: Vikinzi (2013– ) - Serija

Post by 90minut »

https://www.youtube.com/watch?v=Y7d0A5re7-0

Trailer za zadnju sezonu dva sata prva epizoda.
Post Reply