Vikend na Borackom jezeru

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
Kemooni
Posts: 39
Joined: 02/04/2010 16:35

#1 Vikend na Borackom jezeru

Post by Kemooni »

Postovani forumasi,

Planirao sam 24. ovog mjeseca skoknuti do Borackog jezera, da s prijateljima proslavim rodjendan (svi iz Sarajeva, a mnogi jos uvijek nisu bili tu, ukljucujuci i mene) pa bi mi trebalo par informacija o samom putu i smjestaju.
Dakle skretanje za Boracko, prije ili poslije Konjica, i koliko se ima voziti, kakav je put? Ima li parking, posto ce biti vise auta? I na kraju, cijena nocenja u bungalovima, i ako ima neki broj telefona da rezervisemo, pravo je tesko naci informacije na internetu, sto je opet druga prica.

p.s. jel dozvoljeno rostiljati pored bungalova ili cak pored samog jezera?

Hvala unaprijed.
zlatanko
Posts: 331
Joined: 24/03/2009 16:26

#2 Re: Vikend na Borackom jezeru

Post by zlatanko »

Slabo ovi hercegovci hoce pomoci. :D
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#3 Re: Vikend na Borackom jezeru

Post by riko-ga »

Kemooni wrote:Postovani forumasi,

Planirao sam 24. ovog mjeseca skoknuti do Borackog jezera, da s prijateljima proslavim rodjendan (svi iz Sarajeva, a mnogi jos uvijek nisu bili tu, ukljucujuci i mene) pa bi mi trebalo par informacija o samom putu i smjestaju.
Dakle skretanje za Boracko, prije ili poslije Konjica, i koliko se ima voziti, kakav je put? Ima li parking, posto ce biti vise auta? I na kraju, cijena nocenja u bungalovima, i ako ima neki broj telefona da rezervisemo, pravo je tesko naci informacije na internetu, sto je opet druga prica.

p.s. jel dozvoljeno rostiljati pored bungalova ili cak pored samog jezera?

Hvala unaprijed.

U Konjicu skreces na prvom ili na drugom semaforu(dva su ukupno u gradu :mrgreen: ).Ako skrenes na prvom semaforu poslije prolaska kroz grad ima mali tunel.Iza tunela 100-150 metara je most i preko mosta i lijevo.Imas od Konjica putokaz za Boracko.

Put poslije Konjica je asvalt ali uzak sa puno krivina.Prvo se penjes na Borke a poslije se spustas prema Borackom.

Rostiljanje je dozvoljeno,parking prostora dovoljno.

Cjene neznam ali evo imas ove apartmane http://www.borackojezero.com/ponudasmjestaja.html

A imas i ovo http://www.facebook.com/group.php?gid=5 ... 245&v=wall

Sretno.
Kemooni
Posts: 39
Joined: 02/04/2010 16:35

#4 Re: Vikend na Borackom jezeru

Post by Kemooni »

Hvala puno ... xD
Post Reply