Page 1 of 1

#1 TRAKTOR YTO554

Posted: 13/05/2012 13:33
by rim@
E ovako, zanima me jedna informacija vezano za ovaj traktor... da li ima neko ko već koristi ovaj traktor, kakvi su se pokazali, dali vrijede te prodajne cijene. :run:

Neki sumnjaju u te traktore iz razloga što je to kineska proizvodnja... molim ko već ima taj traktor da mi da podobne informacije, dal da kupim tog kineza ili da kupim polovan traktor poznate marke. :bih:

hvala... :lol:

#2 Re: TRAKTOR YTO554

Posted: 13/05/2012 13:47
by ElRe
Cuo sam od par ljudi da sa mehanikom nisu imali problema, ali su brzo morali da mijenjaju crijeva i jos neke sitnice. To je sto ja znam.

#3 Re: TRAKTOR YTO554

Posted: 13/05/2012 14:52
by sorcerer
preporucujem golf 2 dizel ,pokazao se na ovim prostorima :lol: :lol: :lol:

#4 Re: TRAKTOR YTO554

Posted: 14/05/2012 10:40
by arman1
daj link

#5 Re: TRAKTOR YTO554

Posted: 14/05/2012 15:11
by rim@
http://www.ovnak.info/portal/ovnak/?id=48 pogledaj tehnicke karakterristike

#6 Re: TRAKTOR YTO554

Posted: 14/05/2012 15:18
by arman1
rim@ wrote:http://www.ovnak.info/portal/ovnak/?id=48 pogledaj tehnicke karakterristike
Ovo kino sam vidio i na dijelu. U hercegovini ih ima. Mislim da češ možda imati problem sa farovima i žmigavcima, a sve ostalo ne zaostaje za IMT ili ZETOR. Neke stvari naoko izgledaju kao loša završna obrada ali drže.
Kao u dosta toga kineski kapital i šljakeri, a mehanika nije.