U ovoj temi možete stavljati nove stvari, nove albume, najave, recenzije, preporuke, vijesti, najave koncerata u zemlji i okolini i slicno. Znaci sve ono sto bi nekom drugom moglo biti interesantno.
Naravno da cemo izbjeci rasprave oko tog dali neki bend treba da bude u ovoj temi ili ne. old school or the new
doesn't mean a thing if your heart's not true
#2 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 28/01/2012 11:03
by MyCore
Novi album Biohazarda Reborn In Defiance izasao prije par dana...
#3 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 28/01/2012 11:10
by dezurni_ucenik
#4 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 28/01/2012 22:01
by So What!
Dobra tema, evo nešto simpatino za početak. Osim dobre šege mislim da je mala fino izreklamirala hardcore:
#5 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 29/01/2012 00:07
by dezurni_ucenik
Jasta i to Jamie
#6 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 29/01/2012 20:23
by Obskurni
Inace više volim crust od punka
#7 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 29/01/2012 21:01
by MyCore
Puljani , izdali prestrasan album prosle godine
#8 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 29/01/2012 21:09
by zambaklija
ufff,ja misliJo ovo tema za ono kad ono ono
#9 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 29/01/2012 23:29
by MyCore
zambaklija wrote:ufff,ja misliJo ovo tema za ono kad ono ono
Meći nema veze
#10 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 29/01/2012 23:43
by LSD
Evo malo švaba....super tema samo nemojte stavljati njujorške klošare i te njihove derivate
#11 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 03/02/2012 14:40
by MyCore
Trebali svirati u Tz prije par godina, ali zabrljali na granici ko levati pravi
#12 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 03/02/2012 14:49
by So What!
MyCore wrote:
Trebali svirati u Tz prije par godina, ali zabrljali na granici ko levati pravi
Ali zato su ovi raznijeli Dom Mladih u Sarajevu:
#13 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 04/02/2012 08:43
by MyCore
Jasta druze, dodjoh , vidjeh , pobjedih
#14 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 06/02/2012 20:41
by agnostic_front
Kakva je to svirka bila, ufff
a i ovi su oderali:
What do you say John? Fuck'em!
#15 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 16/02/2012 21:23
by agnostic_front
#16 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 16/02/2012 21:42
by pirmin
Red je da se i ja priheftam na temu moje mladosti
Neke od najmocnijih po mom ukusu:
#17 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 17/02/2012 09:19
by shin
A zasto nije i za ''post hardcore'' trenutak?
Mogli bi staviti onda nesta.
#18 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 17/02/2012 18:23
by Dupli_skalp
evo da se i ja tuspasim
#19 Re: Kutak za Hardcore trenutak
Posted: 17/02/2012 20:27
by agnostic_front
All you kids out there, always keep the faith!
HIMNA!