Page 1 of 6

#1 Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 28/01/2012 10:55
by MyCore
U ovoj temi možete stavljati nove stvari, nove albume, najave, recenzije, preporuke, vijesti, najave koncerata u zemlji i okolini i slicno. Znaci sve ono sto bi nekom drugom moglo biti interesantno.
Naravno da cemo izbjeci rasprave oko tog dali neki bend treba da bude u ovoj temi ili ne.
old school or the new
doesn't mean a thing if your heart's not true



#2 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 28/01/2012 11:03
by MyCore

Novi album Biohazarda Reborn In Defiance izasao prije par dana...

#3 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 28/01/2012 11:10
by dezurni_ucenik









#4 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 28/01/2012 22:01
by So What!
Dobra tema, evo nešto simpatino za početak. Osim dobre šege mislim da je mala fino izreklamirala hardcore:


#5 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 29/01/2012 00:07
by dezurni_ucenik
Jasta i to Jamie :-D


#6 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 29/01/2012 20:23
by Obskurni

Inace više volim crust od punka :D

#7 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 29/01/2012 21:01
by MyCore

Puljani , izdali prestrasan album prosle godine

#8 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 29/01/2012 21:09
by zambaklija
ufff,ja misliJo ovo tema za ono :D kad ono ono :D :D :D :D

#9 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 29/01/2012 23:29
by MyCore
zambaklija wrote:ufff,ja misliJo ovo tema za ono :D kad ono ono :D :D :D :D
:razz: Meći nema veze :skoljka:

#10 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 29/01/2012 23:43
by LSD


Evo malo švaba....super tema :thumbup: samo nemojte stavljati njujorške klošare i te njihove derivate

#11 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 03/02/2012 14:40
by MyCore

Trebali svirati u Tz prije par godina, ali zabrljali na granici ko levati pravi

#12 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 03/02/2012 14:49
by So What!
MyCore wrote:
Trebali svirati u Tz prije par godina, ali zabrljali na granici ko levati pravi
Ali zato su ovi raznijeli Dom Mladih u Sarajevu:


#13 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 04/02/2012 08:43
by MyCore
Jasta druze, dodjoh , vidjeh , pobjedih :D

#14 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 06/02/2012 20:41
by agnostic_front
Kakva je to svirka bila, ufff :D





a i ovi su oderali:
What do you say John? Fuck'em! :-)

#15 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 16/02/2012 21:23
by agnostic_front

#16 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 16/02/2012 21:42
by pirmin
Red je da se i ja priheftam na temu moje mladosti :D

Neke od najmocnijih po mom ukusu:





8-)

#17 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 17/02/2012 09:19
by shin
A zasto nije i za ''post hardcore'' trenutak? :D

Mogli bi staviti onda nesta.

#18 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 17/02/2012 18:23
by Dupli_skalp
evo da se i ja tuspasim :mrgreen:

#19 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 17/02/2012 20:27
by agnostic_front
All you kids out there, always keep the faith!
HIMNA!



a evo i njih, keepers of the faith

#20 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 18/02/2012 12:43
by medvjed23

#21 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 19/02/2012 09:27
by shin
Post hardcore je inace :D


#22 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 19/02/2012 09:41
by MyCore

Kakav je ovo bendina bio

#23 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 19/02/2012 09:46
by MyCore

#24 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 20/02/2012 14:27
by medvjed23

#25 Re: Kutak za Hardcore trenutak

Posted: 22/02/2012 23:48
by shin


:sleep: