#1 Fiat Punto
Posted: 22/01/2012 17:37
E ovako, dali neko zna dje ima da se nabavi "šteka" za fiat punto, god. proiz. 2003, cini mi se da se kod svih punta iste, al nisam sig. neki dan vrata zaledila ja malo jace povukao i puce :S i dali neko zna koliko se otp. krece cjena?