FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#101 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Vaš Karleušo je ugostio na veoma neobičan način i itekako pamtim taj nastup i kako se ponašao
convict
Posts: 2996
Joined: 10/02/2008 01:20

#102 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by convict »

tvsabina wrote:Voljeli Senada Hadžifejzovića ili ne , moramo priznati da je (za neke nažalost !!!) najbolji televizijski voditelj vijesti u Bosni i Hercegovini.
voditelj možda jeste, ali novinar ni slučajno
Kindzadza
Posts: 240
Joined: 24/11/2011 09:43

#103 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kindzadza »

CVIKERASH wrote:
KatarinaKosaca wrote:
BarbaDue wrote:Senad je legenda ex-yu novinarstva, koliko god neko po njemu pljuvao zalud mu...Senad ostaje legenda!
Uvjek je bio korak ispred svih, ostali su mogli samo da ga kopiraju. A najvise ga cijenim sto je veliki patriota.

Bravo Senade!

zaboravili ste reci i jedno i drugo kako mi ne znamo cijeniti nase,kako pljujemo uvijek po ljudima koji uspiju
A ti si sve to zaboravio reci u HD-e rezoluciji. :lol:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#104 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by -LIBERO- »

...nit' su ono vijesti. Prije bih rekao neki vid kolaznog magazina u tv izdanju,sa stalnim osvrtom i stalnim potenciranjem ratnih desavanja i licnih zasluga(itd. isl. )

Al' eto hajd'... :D ...treba svakome dati sansu,pa taman to bilo i u vidu povratka po 23put :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55698
Joined: 15/12/2008 16:53

#105 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Hoće li biti jedan mega-intervju sa najdražim vođom, onako državnički? :-D

U prikladnom terminu, naravno... iza ponoći :oops:
User avatar
slobodni armirach
Posts: 5588
Joined: 22/06/2010 17:17
Location: Administrativni Centar Kantona 4

#106 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by slobodni armirach »

ja bih isto volio da cujem ponovo 'ekonomsku' pricu o vodi i drvima,..malo sam zaboravio kako ono je zamisljen izvoz ovih sirovina, kako je drzavnik zamislio da se to odradi :D

kako god Sretno Senadu sa svojim biznisom, kao i bilo kome ko ima dovoljno mudrosti i hrabrosti da pokrene vlastiti posao :thumbup: :bih:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#107 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sabina1 »

StupskaBitanga wrote:Vaš Karleušo je ugostio na veoma neobičan način i itekako pamtim taj nastup i kako se ponašao
Pazi. Ako neko postavi sliku/avatar , određene osobe kada se registruje ili učestvuje na nekom internet forumu , to NE ZNAČI da je osoba koja piše na forumu , istovremeno i osoba koja je na avataru.
Drago mi je što smo se upoznali. :thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#108 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

tvsabina wrote:
StupskaBitanga wrote:Vaš Karleušo je ugostio na veoma neobičan način i itekako pamtim taj nastup i kako se ponašao
Pazi. Ako neko postavi sliku/avatar , određene osobe kada se registruje ili učestvuje na nekom internet forumu , to NE ZNAČI da je osoba koja piše na forumu , istovremeno i osoba koja je na avataru.
Drago mi je što smo se upoznali. :thumbup:
nisam nikada ni mislio da iza tvsabina stoji Karleuša već eto pošto vi imate njenu sliku na avataru vodi do zaključka da ju volite i pratite njen rad.
Htio sam reci da je gostovanje iz Beograda u Face to face bio interesantan kako zbog dotične pjevačice tako i zbog Senada i njegovog vođenja iste emisije
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#109 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sabina1 »

StupskaBitanga wrote:
tvsabina wrote:
StupskaBitanga wrote:Vaš Karleušo je ugostio na veoma neobičan način i itekako pamtim taj nastup i kako se ponašao
Pazi. Ako neko postavi sliku/avatar , određene osobe kada se registruje ili učestvuje na nekom internet forumu , to NE ZNAČI da je osoba koja piše na forumu , istovremeno i osoba koja je na avataru.
Drago mi je što smo se upoznali. :thumbup:
nisam nikada ni mislio da iza tvsabina stoji Karleuša već eto pošto vi imate njenu sliku na avataru vodi do zaključka da ju volite i pratite njen rad.
Htio sam reci da je gostovanje iz Beograda u Face to face bio interesantan kako zbog dotične pjevačice tako i zbog Senada i njegovog vođenja iste emisije
Iskreno oprostite što sam Vas pogrešno razumjela. Mislila sam da ste ironični.
Za razliku od intervjua s Dodikom , intervju sa JK je bio dosta produktivniji. Ta joj je emisija možda prokrčila put da šest mjeseci nakon nje , dadne veliki intervju na četiri strane za politički magazin NIN (kakva promjena u odnosu na intverjue za Svet,Scandal i ostale listove idealne za....neću da pišem zašto su idealni , možda me i banuju ;-)).
U svakom slučaju njeno muzičko umijeće je daleko skromnije i manje zanimljvije od njene popularnosti i od drugih stvari na koje javno upozorava a koje se dešavaju u regiji. Pa se više neće desiti da je Adi Sarajlić pita : "Znaš li ko je Prohaska" ?
Ponavljam , oprostite još jednom i drago mi je što smo se upoznali.. :)
User avatar
mirnisan
Posts: 363
Joined: 11/12/2008 21:11
Location: zadnja mahala bb

#110 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mirnisan »

tvsabina wrote:Voljeli Senada Hadžifejzovića ili ne , moramo priznati da je (za neke nažalost !!!) najbolji televizijski voditelj vijesti u Bosni i Hercegovini.
Čovjek je decenijama u novinarstvu , najmlađi urednik na RTV Sarajevo , ratni urednik , postratni urednik, čovjek sa nesumnjivo velikim iskustvom.
Međutim , da bi televizija bila kvalitetna , moraju je voditi i uređivati kvalitetni ljudi. Naši kvalitetni ljudi (opet nažalost) nisu u Bosni i Hercegovini nego su pretežno ili u regiji ili u svijetu.
Ne mislim da će ova TV biti posebna , jer jedna lasta ne čini proljeće , tj jedan Senad nije 50 Senada. Druga važna stvar je da mu treba novac. Tamo gdje ga namakne neće kritikovati ,tako da će dio objektivnosti u stratu nestati što je surova realnost svih naših komercijalnih televizijskih stanica (o nedostatku realnosti naših entitetskih i kantonalnih televizija treba pisati danima i noćima jer se samo tako nešto može promijeniti ali to je druga tema).
Želim mu svu sreću u profesionalnom radu.
svakakvog smo se smeca od urednika u ratu naslusali. pravo novinarstvo u ratu na ovim prostorima može se naći samo u tragovima. :roll:
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#111 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by manki »

Evo od danas je FACEtv uvresten u LOLovu IPTV uslugu.. Ima li ko screenshot da nam opali, da vidimo na sta lici?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#112 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by plain vanilla »

ultima_palabra wrote:Hoće li biti jedan mega-intervju sa najdražim vođom, onako državnički? :-D

U prikladnom terminu, naravno... iza ponoći :oops:
uh sve mu mogu oprostiti osim tog intervjua

i sad me stid kad se sjetim :oops:
User avatar
karanana
Posts: 47265
Joined: 26/02/2004 00:00

#113 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

manki wrote:Evo od danas je FACEtv uvresten u LOLovu IPTV uslugu.. Ima li ko screenshot da nam opali, da vidimo na sta lici?
meni samo crn ekran. tako da necu screenshot stavljati. odoh na temi o logosoftu vidjeti jeli svima crn ekran ili da nije do mene.
a sad vidim da treba hd receiver za taj program. ja ga nemam pa mi je zato ekran crn.
glockov kolac
Posts: 1414
Joined: 30/04/2011 15:53

#114 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by glockov kolac »

Kako god okreneš, ne može gore od FTV-a
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55698
Joined: 15/12/2008 16:53

#115 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

plain vanilla wrote:
ultima_palabra wrote:Hoće li biti jedan mega-intervju sa najdražim vođom, onako državnički? :-D

U prikladnom terminu, naravno... iza ponoći :oops:
uh sve mu mogu oprostiti osim tog intervjua

i sad me stid kad se sjetim :oops:
Milorade, imaš li curu? :-D Najprovokativnije pitanje velikog maga novinarstva :-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#116 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Znači nije se mogao dogovoriti sa PBS oko kredita
Hajd vidjećemo opet kažem ako da šansu mladima da se školuju tj nauče raditi posao jer novinarstvo je zanat biće super
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#117 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by -LIBERO- »

Svi rade za minimalac hmmmmm..ja bih prije rekao da drzavi prijavljuju stanje da se radi za minimalac,a da je istina ipak drugacija.

Provjerena varijanta kako se "normalno" radi kod nas. Ne kritikuje,samo predpostavljam. :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#118 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

Nema šanse da mu 25 ljudi radi 16 mjeseci, da je kupio novu TV opremu, tehniku, postavio televiziju na noge, a sve to od dva kredita?
Ili su krediti višemilionski - pa se postavlja pitanje kako ih je i na šta uopšte i dobio, ili laže.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#119 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Diwan »

gledajuci onaj facetoface magazin, ne mogu da se otmem utisku u kom pravcu ide senad i za koga radi, iako on sam kaže da ne radi ni za koga.

magazin je tipično američki ili proamerički ili prozapadni, sa predstavljanjem likova i tipova koji večini ljudi ništa ne znače niti će značiti;

listajući časopis, sve mi to nekako izgleda kao amerikanizacija i 'demokratizacija', ali prema kome - prema bošnjacima, jer on ipak, bilo kako bilo, ima tu stigmu domoljuba, koja je nažalost uglavnom vezana za bošnjake, pa ga i dalje večina bošnjaka doživljava kao takvog i ima povjerenje steknuto u ratu.

meni se lično čini da je on POSTAVLJEN da ionako dezorijentisane i izgubljenje bošnjake još više raspameti, kako bi sve vise gubili svoj nacionalni i vjerski identitet, a dobijali sve više 'zapadnjački'.

za mene lično, američki čovjek sa američkim parama
User avatar
Thinker
Posts: 366
Joined: 07/02/2008 12:58

#120 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Thinker »

Odlična vijest, jedva čekam da krene a Senadu svaka čast što ima hrabrosti da se upušta u ovako veliki projekat!
sarajevsko_pivo
Posts: 3464
Joined: 27/07/2009 16:22

#121 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sarajevsko_pivo »

Znaci u nedelju krece probniprogram, da vidimo na sta ce ovo liciti.
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#122 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by oridjidji »

Senad je za mnoge Tata novinarstva. Od 74 kada je dobio prvu nagradu od beogradske Borbe za najbolji novinarski rad mladog autora, pa do danas on je potvrdio svoju profesionalnost mnoštvo puta, te dobio mnoštvo nagrada za svoj doprinos novinarstvu. O radija Sarajevo do FaceTV-a,mnoštvo puta je pokazao kakve su njegove kvalitete i da je on sama krema BH novinarstva.

Do rata i u ratu on je pokazao o kakvom je novinaru rijeć. Pa i novo oživljavanje emisije Face to Face je pokazalo da ga nije vrijeme pregazilo. Međutim da su vlasti bili naročito milostive prema njemu nisu. Smjenjen je s mjesta glavnog urednika dnevnika, a potom je ostao ubrzo i bez posla.

Posvetio se pisanju knjige RAT UŽIVO, jedne od rijetkih domaćih knjiga koje govore o ratu u BIH i novinarstvu. Poslje toga dolazi njegov angažman na Hajatu. Ne treba zaboraviti da je posljednju emisiju na Hajatu odradio napadajući vlasnika OBNa i Macu zbog njegove idiotske emisije koja je ismijavala obične građane u BIHa.

Potom je prešao na TV1 i odradio također dobar posao. Za sve one koji su stranački pristrasni zamjerili su mu onaj posebni termin sa Haretom.

U svojoj karijeri nije bio ni Zlajin Hadziomerovic niti Fahrin Vlastimir Mijović... Nije bio ni odurni Senad Avdić, niti Senad Pečanin, niti se služio izmišljanjem priča... Kada pogledate njegove intervijue sa svima uvijek je davao dosta prostora sagovorniku i postavljao dobra pitanja. Jedino je par puta prekidao Dodika i Dodik. Po meni njegova najbolja epizoda poslje rata je bila ona nakon pobjede reprezentacije u Genku, kad su se napili u studiju. Velika pobjeda Bosne, emocije, ljubav, patriotizam sve u jednom i naše veliko slavlje...

Sada mu svu sreču želim u nastojanju da stvori svoju televiziju.
Po meni je jedan od najboljih naših novinara, rado gledam njegove emisije kao i Dušku Jurišić, Matu Đakovića i malog Aleksandra Hršuma. Svoju kvalitetu ima i po njoj je poznat oduvijek i ne može mu se pripisati neprofesionalizam, inaće nebi bio legenda kakva jest. Goran Milić, Senad i Aca Stanković su mi jedni od najdražih novinara.

15.01. kreće FACETV tako da se nadam napokon nećemu novom i dobrom s ovom televizijom...
sarajevsko_pivo
Posts: 3464
Joined: 27/07/2009 16:22

#123 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sarajevsko_pivo »

Sutra pocinu, ali gdje da ih gledamo? :?
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#124 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Sasvim_Obican »

na moja tv ima
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#125 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by manki »

Sasvim_Obican wrote:na moja tv ima
Daj nam uslikaj screenshot ako mozes da vidimo na sta lici :)
Locked