Page 1 of 1
#1 Problem sa Opel Corsa-om
Posted: 31/12/2004 09:46
by Qler
#2
Posted: 31/12/2004 14:20
by nineac
Ako je novija vrlo lako može biti senzor na radilici koji je mana svih opeal, jer je dostupan raznim glodarima koji ga presjeku, ili jednostavno izgori od toplote motora. Servis neka ti spoje na dijagnostiku, ako je to koštat će to oko 100-150 km!
#3
Posted: 01/01/2005 02:46
by whow
Probaj prvo da zamjenis filter za gorivo .
#4
Posted: 17/01/2005 14:17
by zdravo_4
E ovako, ja imam prijateljicu i imala je isti problem.
Kod nje je Corsa B 1.4
Ja isto imam corsu B 1.4 16v i nemam problema.
Njen problem je rjesio auto-električar evo broj: 039 711 671
(majstor se zove Mario). Njegov stari je to dugo radio u Njemačkoj a on je nastavio. To je u blizini Širokog Brijega i on je najbolji u Hercegovini za te probleme. Njmu čak voze auta i ovlašteni servisi npr Opel Pavlović u Čapljini i AC Boras Mostar.
#5
Posted: 21/01/2005 19:47
by Mehanic
Ako je ta korsa ajnspric moglo bi da bude do ajnspric pumpe jer oona prekine dovod goriva i tako ugasi auto. e kad ti se to desi onda stavi kontakt i provjeri na zicama pumpe dali dolazi struja.. a ako ne dolazi onda je u pitanju relej koji regulise struju za pumpu. relej je tu negdje kod osiguraca. Takav problem sa mom drugu rijesio na opel omegi i tako je relej ponekd prekidao.
#6 Re: Problem sa Opel Corsa-om
Posted: 30/07/2010 23:16
by Olympus C170
Znam da je tema stara,ali mozda buduceg korisnika opela spasi ova stranica;
http://opelmania.ba/forum/index.php?sid ... 246ed40ab1
#7 Re: Problem sa Opel Corsa-om
Posted: 31/07/2010 11:56
by AmADin_gospo
neče ga spasiti ako se ne registruje na forum, i ako nevoli šimnku
