Biti single....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#401 Re: Biti single....

Post by BJB »

Marilyn wrote:
koBRE dabre wrote:
madner wrote:Da nesto valjate sigurno ne bi bile single. :D
onda za tebe vazi da nesto valjas djevice bi te ganjale da im oduzmes nevinost a ne bi ti trazio djevice kao iglu u plastu sijena
je li ovo madner traži djevicu ? :mrgreen: :lol: :lol:
Koliko sam ja shvatila, trazi jos jednu, a u steku ima 5 :D :mrgreen:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#402 Re: Biti single....

Post by burek_in_space »

ultima_palabra wrote: Gay is OK :mrgreen:
Kakva homofobija. :roll:
koBRE dabre
Posts: 61
Joined: 20/06/2011 22:37

#403 Re: Biti single....

Post by koBRE dabre »

BJB wrote: Koliko sam ja shvatila, trazi jos jednu, a u steku ima 5 :D :mrgreen:
ako sam ja dobro shvatio onda ih ja imam u steku 50 samo jos da ih upoznam :) jer ih samo onako smekam zasad (nevezano za to jel djevica ili nije)
1906
Posts: 840
Joined: 19/06/2010 15:12

#404 Re: Biti single....

Post by 1906 »

neki dan sam skontala ruke kod nekog lika - mali "tumbavi" prstici
i nekako asociralo me na neki mentalni zaostatak :roll:

i tako - moze biti i djevica - ali prstici :roll: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55697
Joined: 15/12/2008 16:53

#405 Re: Biti single....

Post by ultima_palabra »

burek_in_space wrote:
ultima_palabra wrote: Gay is OK :mrgreen:
Kakva homofobija. :roll:
Banuj me :P ;-)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#406 Re: Biti single....

Post by burek_in_space »

ultima_palabra wrote: Banuj me :P ;-)
Nemoj reci dvaput. 8-) :P
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#407 Re: Biti single....

Post by saim_adka »

sanabe wrote:
saim_adka wrote:
sanabe wrote:
ista sam :)
inace ne obracam puno paznju na to u cemu je muskarac :roll:
Dobro i to stigneš od 30.000 postova :D :D :D :D :D

jbg, ne sjetih se da se kloniram pa da bude manje postova da mi takvi ko te sta na zahatare :mrgreen:

cu' papka, i svako malo se pojavi vako jedan pametnjakovic koji broji postove, nidje veze :-)

jednostavno nisam mogao odoliti šta ćeš :D
al et nek si mi rekla, sad si mi dohakala :D
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#408 Re: Biti single....

Post by saim_adka »

sanabe wrote:
saim_adka wrote:

jednostavno nisam mogao odoliti šta ćeš :D
al et nek si mi rekla, sad si mi dohakala :D

Boga mi si ti najaktivniji na temi Sparimo domace, jok ja Image

haj zdra'o, Lady ce me zik zbog tebe, papka :run:
zar te još od tada gnjev drži za prozivku broja postova na toj temi :D
e jes assćinca našla kome će reći da je papak:D

al da se vratimo temi, jel?
biti single nije loše određeni vremenski period, al na duže staze je ljepše igrati double:)
BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#409 Re: Biti single....

Post by BJB »

koBRE dabre wrote:
BJB wrote: Koliko sam ja shvatila, trazi jos jednu, a u steku ima 5 :D :mrgreen:
ako sam ja dobro shvatio onda ih ja imam u steku 50 samo jos da ih upoznam :) jer ih samo onako smekam zasad (nevezano za to jel djevica ili nije)
jesi :lol: :lol: :lol: :lol:
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#410 Re: Biti single....

Post by saim_adka »

sanabe wrote:ne sjecam se ja te prozivke :roll:
assćinca? :zoka:

definitivno bolje single nego sa nekim papkom :D
slažem se s tobom upotpunosti.

samo nažalost fine cure uvijek završe sa papcima, al na kraju bude za ove predugo single: bio/la probirač spao/la na otirač!
U svemu treba imati mjeru!
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#411 Re: Biti single....

Post by ljubav_aha »

dječak sa šibicama wrote:
sandra01 wrote:Bas nam je dobar ovja Djecak sa sibicama :-D
Najbolji na svijetu.

Na stranu "ona stvar", vise mi je koBre legao na volej, o kakvom karakteru, finoci i odgoju govorite, sto si bolji prema zenama, to su one gore prema tebi.

Koga lazete! :D

Salu na stranu, ali tako danas stvari uglavnom funkcioniraju, sto si bolji prema ljudima, to su oni veca govna prema tebi (u vecini slucajeva). To je prosta cinjenica, primjenjiva i u odnosu muskarac/zena.

Ebem ja to, da prostite, kad ja moram tankirati "finocu" jer ne znam koliko ce ona to cijeniti ili nece.

Uglavnom vidim da bolje prolaze supci. Zalosno ali...
dječak sa šibicama je super forumash :thumbup: :-D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#412 Re: Biti single....

Post by ljubav_aha »

Marilyn wrote:a zašto ljudi misle da je djevojka, koja je singl, očjnica i paćenica... i da joj treba ona stvar :roll:

a muškarac, kad je singl, nije očajnik i pi*kopaćenik, nego se usavršava :-)
:lol:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#413 Re: Biti single....

Post by ljubav_aha »

Raspored wrote:
ljubav_aha wrote:
Raspored wrote:Vrijeme provedeno u single fazama koristim za napredovanje u karijeri, sređivanje stana, dodatne treninge, usavršavanje kuhanja, kurseve joge i jezika i sve što me može unaprijediti tako da kada pronađem nekoga budem kvalitetniji i bolji partner. Međutim danas je nemoguće pronaći single djevojku iznad 25. Više ne tražim, ne izlazim toliko i ne opterećujem se čestim pitanjima kako to da nemam djevojku.
zar je faza u vezama doslovno "kocnica" za sve elemente licnog napredovanja :!: :?:
Bio glup pa podređivao dosta vremena partnerici. Organizovao provode, vikende, aktivnosti, prihvatao konsultantske poslove da dodatno zaradim jer je voljela ciplele i odjeću. Zato nisam imao dovoljno vremena.
Sada uživam u single statusu, radim na sebi i nemam potrebe da lutam po gradu u potrazi jer zaista nema slobodnih kvalitetnih single djevojaka.
to sam zakljucila i u prethodnom postu,stoga drugi put ne zaboravi sebe u vezi :)
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#414 Re: Biti single....

Post by ljubav_aha »

madner wrote:
Marilyn wrote:a zašto ljudi misle da je djevojka, koja je singl, očjnica i paćenica... i da joj treba ona stvar :roll:

a muškarac, kad je singl, nije očajnik i pi*kopaćenik, nego se usavršava :-)
Logika i zivotno iskustvo.
najboja laz 2011 godine na forumu :D :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#415 Re: Biti single....

Post by burek_in_space »

sanabe wrote:

Znas sto fine cure zavrse sa papcima? Papka boli briga sta ce ko pomisliti, papak nema kompleksa, da ne kazem stida, papak laze, petlja, sve da dodje do cure kojoj eto niko ne moze lopatom prinjeti (a u stvari je samo fino odgojena) . I umjesto da cura zavrsi sa finim momkom koji ima sve dobre osobine, ali se iz nekog razloga boji da ne bude odbijen te samim tim i "provaljen" , pa i ne pokusava prici, ona zavrsi sa papkom koji dobro glumata da je kvalitetan.
Klasika :roll:
Pa ko je tu kriv, papak ili fino odgojena cura koja odbija sve redom?! :roll:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#416 Re: Biti single....

Post by Cholina_Lokica »

sanabe wrote: Znas sto fine cure zavrse sa papcima? Papka boli briga sta ce ko pomisliti, papak nema kompleksa, da ne kazem stida, papak laze, petlja, sve da dodje do cure kojoj eto niko ne moze lopatom prinjeti (a u stvari je samo fino odgojena) . I umjesto da cura zavrsi sa finim momkom koji ima sve dobre osobine, ali se iz nekog razloga boji da ne bude odbijen te samim tim i "provaljen" , pa i ne pokusava prici, ona zavrsi sa papkom koji dobro glumata da je kvalitetan.
Klasika :roll:
E ko joj je onda kriv kad ne zna birat Hebaca kako treba :mrgreen: :run:
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#417 Re: Biti single....

Post by saim_adka »

dječak sa šibicama wrote:
sandra01 wrote:Bas nam je dobar ovja Djecak sa sibicama :-D
Najbolji na svijetu.

Na stranu "ona stvar", vise mi je koBre legao na volej, o kakvom karakteru, finoci i odgoju govorite, sto si bolji prema zenama, to su one gore prema tebi.

Koga lazete! :D

Salu na stranu, ali tako danas stvari uglavnom funkcioniraju, sto si bolji prema ljudima, to su oni veca govna prema tebi (u vecini slucajeva). To je prosta cinjenica, primjenjiva i u odnosu muskarac/zena.

Ebem ja to, da prostite, kad ja moram tankirati "finocu" jer ne znam koliko ce ona to cijeniti ili nece.

Uglavnom vidim da bolje prolaze supci. Zalosno ali...
Ista stvar je i na poslu...što si više marljiv, ne prigovaraš, savjesno radiš...odmah te uzjaše, više te u mozak kljuca i naravno nikad ne valjaš...ista stvar je u ljubavi i sa prijateljima i sa porodicom...al ima i tu jedna caka...svi oni koji tako rade = daju sebe više nego što treba, nadrljaju iz prostog razloga što su uznemireni i stalno nešto iščekuju zauzvrat nadajući se da će druga strana primjetiti trud, volju, razumjevanje, rad, gestu...a kad to izostane, onda nerijetko dolazi do konflikta kad se prelije čaša i budeš etiketiran kao neki kreten koji je sve do tada poništio svojom jednom reakcijom koja je opravdana kad se sve sagleda...
Nažalost što si više sebičan, arogantan i ne prelaziš crtu ispod koje neko nekad zahtjeva da pređeš postaneš omiljen i drag svakom.
Evo kao npr. ova sanaba - zna da sam papak al to je jače od nje :D
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#418 Re: Biti single....

Post by burek_in_space »

sanabe wrote:
vid' :twisted:
ne odbija, koga odbija , niko joj i ne prilazi, pa nije ona kriva sto tako hoda, pa svi misle da se folira :lol:

nije ovo autobigrafski Ttm :skoljka: :lol: cula ja :mrgreen:
Sh'a ima niko joj ne prilazi?! :-)
Necemo se lagati, to je mozhda nekad bilo, ali mushkarci sad jednostavno koriste svaku priliku, pa i na CUM-u prilaze :lol:
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#419 Re: Biti single....

Post by sandra01 »

saim_adka wrote:
dječak sa šibicama wrote:
sandra01 wrote:Bas nam je dobar ovja Djecak sa sibicama :-D
Najbolji na svijetu.

Na stranu "ona stvar", vise mi je koBre legao na volej, o kakvom karakteru, finoci i odgoju govorite, sto si bolji prema zenama, to su one gore prema tebi.

Koga lazete! :D

Salu na stranu, ali tako danas stvari uglavnom funkcioniraju, sto si bolji prema ljudima, to su oni veca govna prema tebi (u vecini slucajeva). To je prosta cinjenica, primjenjiva i u odnosu muskarac/zena.

Ebem ja to, da prostite, kad ja moram tankirati "finocu" jer ne znam koliko ce ona to cijeniti ili nece.

Uglavnom vidim da bolje prolaze supci. Zalosno ali...
Ista stvar je i na poslu...što si više marljiv, ne prigovaraš, savjesno radiš...odmah te uzjaše, više te u mozak kljuca i naravno nikad ne valjaš...ista stvar je u ljubavi i sa prijateljima i sa porodicom...al ima i tu jedna caka...svi oni koji tako rade = daju sebe više nego što treba, nadrljaju iz prostog razloga što su uznemireni i stalno nešto iščekuju zauzvrat nadajući se da će druga strana primjetiti trud, volju, razumjevanje, rad, gestu...a kad to izostane, onda nerijetko dolazi do konflikta kad se prelije čaša i budeš etiketiran kao neki kreten koji je sve do tada poništio svojom jednom reakcijom koja je opravdana kad se sve sagleda...
Nažalost što si više sebičan, arogantan i ne prelaziš crtu ispod koje neko nekad zahtjeva da pređeš postaneš omiljen i drag svakom.
Evo kao npr. ova sanaba - zna da sam papak al to je jače od nje :D
Zadto imam osjecaj da se ovde kao osobe koje daju daju sebe vise nego sto treba etiketiraju sao muskarci.Zar stvarno mislis da nema zena koje to rade i zauzvrat dobiju ponizavanje,nepostivanje i na kraju raskid veze :sad:
Ja mislim da je problem univerzalan i da pravilo treba da bude za oboje u vezi:Davati maximum i neocekivati NISTA zauzvrat!!!!
Ako te volim,onda te volim,i sve sto radim za tebe radim u ime te ljubavi.
Jedino pravilo koje postoji u odnosu dvoje ljudi :run:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#420 Re: Biti single....

Post by burek_in_space »

sandra01 wrote:

Zadto imam osjecaj da se ovde kao osobe koje daju daju sebe vise nego sto treba etiketiraju sao muskarci.Zar stvarno mislis da nema zena koje to rade i zauzvrat dobiju ponizavanje,nepostivanje i na kraju raskid veze :sad:
Ja mislim da je problem univerzalan i da pravilo treba da bude za oboje u vezi:Davati maximum i neocekivati NISTA zauzvrat!!!!
Ako te volim,onda te volim,i sve sto radim za tebe radim u ime te ljubavi.
Jedino pravilo koje postoji u odnosu dvoje ljudi :run:
Ovo ima josh samo u bajkama.
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#421 Re: Biti single....

Post by sandra01 »

burek_in_space wrote:
sandra01 wrote:

Zadto imam osjecaj da se ovde kao osobe koje daju daju sebe vise nego sto treba etiketiraju sao muskarci.Zar stvarno mislis da nema zena koje to rade i zauzvrat dobiju ponizavanje,nepostivanje i na kraju raskid veze :sad:
Ja mislim da je problem univerzalan i da pravilo treba da bude za oboje u vezi:Davati maximum i neocekivati NISTA zauzvrat!!!!
Ako te volim,onda te volim,i sve sto radim za tebe radim u ime te ljubavi.
Jedino pravilo koje postoji u odnosu dvoje ljudi :run:
Ovo ima josh samo u bajkama.
Vidis kako malo znas o ljudskim odnosima i ljudima uopste :-?
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#422 Re: Biti single....

Post by saim_adka »

sanabe wrote:

Znas sto fine cure zavrse sa papcima? Papka boli briga sta ce ko pomisliti, papak nema kompleksa, da ne kazem stida, papak laze, petlja, sve da dodje do cure kojoj eto niko ne moze lopatom prinjeti (a u stvari je samo fino odgojena) . I umjesto da cura zavrsi sa finim momkom koji ima sve dobre osobine, ali se iz nekog razloga boji da ne bude odbijen te samim tim i "provaljen" , pa i ne pokusava prici, ona zavrsi sa papkom koji dobro glumata da je kvalitetan.
Klasika :roll:
Znači čovjek po tvojoj mjeri je:
mora stalno gledati okolo i odmjeravati šta ko misli, šta će svijet reći...
imati kojekakve komplekse (opterećen građanstvom, opterećen izgledom, opterećen markom auta)
mora da bude stidljiv i tihog glasa da ko šta ne pomisli
da ne laže već ti u lice kaže, ufff malo si se udebljala, vidi ti bubuljice na čelu...
da ne petlja, već da direktno kaže gdje je bio, šta je radio, s kim je koliko vremena proveo....
da ne glumi i ponaša se u društvu i na cesti kao kad je sam u kući...

Jel fakat stojiš iza toga što veliš???
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#423 Re: Biti single....

Post by burek_in_space »

sandra01 wrote:
Vidis kako malo znas o ljudskim odnosima i ljudima uopste :-?
Umrijecu u neznanju. :(
User avatar
Marilyn
Posts: 540
Joined: 12/09/2008 21:23
Location: Tvrđava sjećanja

#424 Re: Biti single....

Post by Marilyn »

dobro si, mene je jedan fin doktor pito jesam li udata, ja ko tuka "Nisam, ali sam u vezi" a ovo jesam li udata veze nije imalo sa mojom upalom slijepog crijeva, skontah ja tek sutradan :lol: :-)
hahahahaha :mrgreen:
slično mi se desilo :mrgreen:
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#425 Re: Biti single....

Post by saim_adka »

sanabe wrote:
sanabe wrote:

Znas sto fine cure zavrse sa papcima? Papka boli briga sta ce ko pomisliti, papak nema kompleksa, da ne kazem stida, papak laze, petlja, sve da dodje do cure kojoj eto niko ne moze lopatom prinjeti (a u stvari je samo fino odgojena) . I umjesto da cura zavrsi sa finim momkom koji ima sve dobre osobine, ali se iz nekog razloga boji da ne bude odbijen te samim tim i "provaljen" , pa i ne pokusava prici, ona zavrsi sa papkom koji dobro glumata da je kvalitetan.
Klasika :roll:


:shock:
nista od ovog napisanog ja ne rekoh, niti pomislih , joj mrsko mi objasnjavati, ko skonto - skonto :roll:
Interesantno! ne slažeš se sa svojim mišljenjem :D
Locked