Page 1 of 1

#1 Oldtimer za unajmiti??

Posted: 02/06/2011 16:19
by Mimara
Trazimo oldtimera za unajmiti na jedan dan (4 sata maksimalno) pa ako neko zna nekoga ko bi bio spreman da nam izadje u susret bilo bi super. Ili ako znate kako doci do kontakta javite mi. HVala.

#2 Re: Oldtimer za unajmiti??

Posted: 02/06/2011 17:46
by Bakir1
koji auto?koje klase?limuzina ili nesto drugo?
niko ti nece dati takav auto da upravljas njime ali ako ga zelis za neku specijalnu priliku onda se mozda nesto i nadje

#3 Re: Oldtimer za unajmiti??

Posted: 02/06/2011 21:00
by AmADin_gospo
kontaktirajte oldtimer club sarajevo http://www.oldtimer.co.ba/

možda vam neko od njih izađe u susret. predsjednik kluba ima opel olimpiu kabrioleta, pogodnog za svadbu (ako ste na to mislili koristiti auto) nebi iznajmio, ali bi on mogao voziti. pričao sam prošle godine s njime oko jaranove svadbe, čovjek se složio, ali je jaran u međuvremenu drugo auto našao.

#4 Re: Oldtimer za unajmiti??

Posted: 03/06/2011 07:30
by shibonja
Garant snimaju neki spot :)

#5 Re: Oldtimer za unajmiti??

Posted: 03/06/2011 09:42
by Mimara
AmADin_gospo wrote:kontaktirajte oldtimer club sarajevo http://www.oldtimer.co.ba/

možda vam neko od njih izađe u susret. predsjednik kluba ima opel olimpiu kabrioleta, pogodnog za svadbu (ako ste na to mislili koristiti auto) nebi iznajmio, ali bi on mogao voziti. pričao sam prošle godine s njime oko jaranove svadbe, čovjek se složio, ali je jaran u međuvremenu drugo auto našao.
Jel to onaj plavo-plavi opel olimpia? mislim da jeste. hvala na ideji.

#6 Re: Oldtimer za unajmiti??

Posted: 03/06/2011 09:43
by Mimara
Bakir1 wrote:koji auto?koje klase?limuzina ili nesto drugo?
niko ti nece dati takav auto da upravljas njime ali ako ga zelis za neku specijalnu priliku onda se mozda nesto i nadje
naravno da je za specijalnu priliku, gdje mozemo stici za par sati i nazad :)

#7 Re: Oldtimer za unajmiti??

Posted: 03/06/2011 10:05
by Bakir1
mozda mozete dobiti auto sa vozacem.
ima vise auta pa ako te zanima mogu pitati da li je to moguce
auta su ti:
Image
Image
Image
Image
Image
itd..
ima dosta auta uglavnom