#1 Najbrže
Posted: 16/05/2011 01:49
Mene zanima koliko auto može sveukupno najbrže da ide?
Ja sam, doduse samo jednom, letio autom 879 km/h, ali mi je bila malo turbina propuhala... Nakon toga, propahala mi je puno...Brankovac wrote:Mene zanima koliko auto može sveukupno najbrže da ide?
mene zanima u koju si ti skolu isao i ko ti je bosanski predavao?Brankovac wrote:Mene zanima koliko auto može sveukupno najbrže da ide?
Jeli ovo 'Najslabija karika'?AmADin_gospo wrote:Čija mater crnu vunu prede?
Čija mater od jutros 3 puta nije doručkovala?
![]()
helpdesk wrote:Jeli ovo 'Najslabija karika'?AmADin_gospo wrote:Čija mater crnu vunu prede?
Čija mater od jutros 3 puta nije doručkovala?
![]()
![]()
![]()
emko1234 wrote:mene zanima u koju si ti skolu isao i ko ti je bosanski predavao?Brankovac wrote:Mene zanima koliko auto može sveukupno najbrže da ide?
helpdesk wrote:Jeli ovo 'Najslabija karika'?AmADin_gospo wrote:Čija mater crnu vunu prede?
Čija mater od jutros 3 puta nije doručkovala?
![]()
![]()
![]()
Eeee kad bih ja sabrao koliko je moj puntic sveukupno brzo isao pregulilo bi milion na hBrankovac wrote:Mene zanima koliko auto može sveukupno najbrže da ide?