Page 1 of 1

#1 Savjet

Posted: 04/04/2011 18:58
by vanda
LP.
Neki dan sam postavljao temu u vezi vasih savjeta za auto. Nvm, naisao sam na odlicno auto, koje mi je jako priraslo srcu vec odavno. Radi se o Peugeotu 407ici. :) Nisam se htio javljati na vec postojecu temu o pomenutom... Pa ako moze da se ne brise, dok ne procitam kakvih komentara. Hvala.
Dakle naisao sam na ovog. Cijena je 14 800.



Godište 2004
Kilometraža 190
Konjskih snaga 136
KW (kilovata) 110
Kubikaža 2.0
Gorivo Dizel
Veličina felgi 17
Transmisija Manuelni
Broj vrata 4/5
Boja Bež
Metalik Da
Muzika / ozvučenje CD-MP3
Registrovan/Ocarinjen Da
Servisna knjiga Da
Servo volan Da
Tempomat Da
Airbag Da
El. podizači stakala Da
Električni retrovizori Da
Klima Da
Xenon svjetla Da
Alu felge Da
Alarm Da
Daljinsko otključavanje Da

Dakle, ako da, zasto, ako ne, zasto. Iskustva sa ovim Peugeotom i sl.
Slike.

Image
Image
Image
Image
Image

#2 Re: Savjet

Posted: 04/04/2011 19:20
by addy_sa
ja da kupujem, uzeo bi... po opisu i po slikama djeluje ok.. ali, ništa bez majstora i "laptopa" prije kupovine..
sretno !

p.s. i ja sam kupio auto isto ovako konsultujući se s rajom na forumu i nisam se pokajao

#3 Re: Savjet

Posted: 04/04/2011 19:23
by Entropio
Dobro izgleda. Ali obavezno na pregled prije kupovine...

#4 Re: Savjet

Posted: 04/04/2011 19:34
by vanda
kakavdanakneiskustvu wrote:kilometraža,190 ili 190 000?
000.

#5 Re: Savjet

Posted: 04/04/2011 21:29
by Miki123
Beton auto.. vozam mjesec, sad za sad prezadovoljan..

#6 Re: Savjet

Posted: 04/04/2011 21:39
by Mr. Brightside
kakavdanakneiskustvu wrote:kilometraža,190 ili 190 000?
glupo pitanje :mrgreen:

#7 Re: Savjet

Posted: 04/04/2011 22:10
by AmADin_gospo
po navedenim podatcima i slikama. :thumbup:

ako još majstor kaže da je tehnički sve ispravno, nemoj se pradomišljati oko uzimanja.

#8 Re: Savjet

Posted: 04/04/2011 22:30
by AS_sa
lijepo izgleda ako nista :-D