#1 Udes
Posted: 26/02/2011 19:47
Ovako , za vrijeme ovog sniježnog kijameta doživio sam saobraćajnu , za koju sam ja krivac.Dakle , vozilo koje se kretalo ispred mene je naglo zakocilo , nazalost i ja sam isto zakocio , posto je bio snijeg na cesti , zanijelo me , prešao sam u drugu traku , i vozilo koje se kretalo iz suprotnog smjera me je pokupilo.Znači frontalni sudar.
E sad , zvao sam policiju , obavili su uviđaj , na svu sreću niko nije povrijeđen ali je na oba auta velika šteta.Ono što me interesuje je , da li ću ja morati svom osiguranju isplatiti štetu na autu čovjeka sa kojim sam se sudario ili kako to već ide? Inače njegovo auto je golf4 2000.god , 200000km prešao....
E sad , zvao sam policiju , obavili su uviđaj , na svu sreću niko nije povrijeđen ali je na oba auta velika šteta.Ono što me interesuje je , da li ću ja morati svom osiguranju isplatiti štetu na autu čovjeka sa kojim sam se sudario ili kako to već ide? Inače njegovo auto je golf4 2000.god , 200000km prešao....