Page 1 of 8
#1 Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:11
by cranberries
Izgradnja u Tuzli
slabo nesto tema oko Tuzle pa evo da malo "poguram"
sve slike su sa BH sekcije skyscrapercity od clanova iste
#2 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:12
by cranberries
#3 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:13
by cranberries
Robot II
STATUS: U izgradnji

#4 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:15
by cranberries
Termoelektrana - malo facelifting slike by eMir_ skyscrapercity bh

#5 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:15
by psydelija
a stadion tusanj... dokle se stiglo sa izgradnjom?
#6 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:16
by cranberries
SPO Tuzlanka - kod Omege
STATUS: u izgradnji

#7 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:17
by cranberries
Nova zgrada na "ukeltom" na skveru slika by tuzlarije.net

#8 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:18
by cranberries
pogled na "novi irac"

#9 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:20
by cranberries
Luciana SO by bost ssc bh
zgrada 4
STATUS: zavrsni radovi
Zgrada 3
STATUS: u izgradnji

#10 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:21
by cranberries
psydelija wrote:a stadion tusanj... dokle se stiglo sa izgradnjom?
stali su kao izgovor koriste "vremenske neprilike" ali zapravo cekaju na neku finansijsku injekciju... ceka se obecani novac od kantona
#11 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:24
by cranberries
#12 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:24
by cranberries
SPO Zlokovac
STATUS: zavrsni radovi
@ Sulejman Muratovic

#13 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:25
by cranberries
Muzej
STATUS: u izgradnji
@ cupo via tuzlarije.net

#14 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:28
by cranberries
SPO Stadion
STATUS: zavrsni radovi
kako na kraju treba da izgleda:

#15 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:30
by cranberries
#16 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:30
by Mjesanac
Tuzla stvarno super napreduje
Samo da jos krenu sredjivati ulice i zelene povrsine.
#17 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:31
by cranberries
Tornjevi
STATUS: projekat na cekanju

#18 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:35
by cranberries
#19 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:36
by alibaba_i_30_godina
Tuzla je lijep grad, ali trebaju vam bolje ceste. Prvo sto se treba uraditi jeste popraviti glavne saobracajnice jer su skroz propale. Nije da su u Sarajevu u najboljem stanju, ali u Tuzli je bas katastrofa.
#20 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:38
by cranberries
#21 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:43
by cranberries
SPO Mosnik
STATUS: zavrsni radovi

#22 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:44
by cranberries
#23 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:47
by cranberries
#24 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:50
by cranberries
#25 Re: Izgradnja u Tuzli
Posted: 08/02/2011 13:51
by cranberries
SPO "Hukica"
STATUS: izgradnja u pripremi
