Page 1 of 1
#1 308 FL
Posted: 07/02/2011 21:46
by Zvek
#2 Re: 308 FL
Posted: 07/02/2011 22:05
by AdnanSA
Pežo ga je usrao sa dizajnom više. Ja više ne raspoznajem koji je koji Pežo.
Navijam za proizvođaće koji se ne furaju na corporate dizajn. Audi, VW, Pežo, Sve isto sprijeda moraš ići na kurs da razlikuješ modele.
#3 Re: 308 FL
Posted: 07/02/2011 22:07
by Control panel
meni je ljepsa 307ca, a ovaj e pogotovo ruzan otpozadi i to karavan.
#4 Re: 308 FL
Posted: 07/02/2011 23:04
by citroen
#5 Re: 308 FL
Posted: 08/02/2011 10:01
by sheikh
mogli su se malo vise potruditi

#6 Re: 308 FL
Posted: 09/02/2011 19:39
by Optimist
Zadnji lijepi Peugeot po mom ukusu su bili 406 i 307. Sad sve ovo nesta sa ogromnim farovima, maskom, sve mi nekako predimenzionirano. Cekam da vidim uzivo 508, cini mi se na slikama da ce biti skladniji od prethodnika.