Page 1 of 4

#1 ALFA 159

Posted: 03/02/2011 13:20
by analiticar007
Da čujem šta kažete za ovu vozilicu 8) !!

#2 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 14:05
by johntra
Šta reći, perfekcija...imam kasicu prasicu, skupljam lakapo... :D

#3 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 14:11
by madner
Nisam odavno vidio ruznije auto. :skoljka:

#4 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 14:17
by 1946
madner wrote:Nisam odavno vidio ruznije auto. :skoljka:
Image

#5 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 14:37
by Qler
1946 wrote:
madner wrote:Nisam odavno vidio ruznije auto. :skoljka:
Image
ImageImage
Double facepalm Image

#6 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 14:37
by Dr.Mr.Fr.
1946 wrote:
madner wrote:Nisam odavno vidio ruznije auto. :skoljka:
Image
Image

Image
Image
Image

triple :D

#7 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 14:42
by DoradO
predobra :D ... nazalost samo vanjski izgled, meni je unutra bas ono nidje veze, volan smijesan majk mi :-) ovo vamo vljda htjeli da okrenu prema vozacu a ovako kad gledam ispade nista niscim...bar na slikama

Image

#8 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 14:48
by johntra
čuj madnera..hahahaha...eto, nek Škoda ima sve dizajnerske dragulje... :lol:
(jbga, ja nemam taj facepalm smajli) :D

#9 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 14:53
by Dr.Mr.Fr.
johntra wrote:čuj madnera..hahahaha...eto, nek Škoda ima sve dizajnerske dragulje... :lol:
(jbga, ja nemam taj facepalm smajli) :D
Image

evo da imaš :mrgreen:

#10 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 14:57
by madner
Kakva skoda, juce sam sebi narucio passata. :D

Odsad pa nadalje i ubuduce samo cu se grohotom smijat vasim smjesnim matchbox auticima :D

#11 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:00
by citroen
Madner pati za alfom :D Frajer provokator od glave do pete,ali nemisli nista loshe :D :D :D

#12 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:00
by 1946
madner wrote: juce sam sebi narucio passata
To i nije neka stvar kojom se treba hvaliti, upravo obratno :evil: :skoljka: :D

#13 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:02
by madner
1946 wrote:
madner wrote: juce sam sebi narucio passata
To i nije neka stvar kojom se treba hvaliti, upravo obratno :evil: :skoljka: :D
Cuna mi je narasla instant :D

#14 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:10
by whow
1946 wrote:
madner wrote: juce sam sebi narucio passata
To i nije neka stvar kojom se treba hvaliti, upravo obratno :evil: :skoljka: :D
lol
Jeli ovaj novi Passat; B7 ? Nakon svog iscekivaja B7=B6 a od Americkog Passata na kraju ne ostade nista tako da je Americki B7= Global B7
Alfa je extra al' dok je pod garancijom poslje :( .
Daj dobaci i meni taj smajli sto mase rukom.

#15 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:14
by madner
Ovaj novi, samo 49000 KM :D

#16 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:15
by johntra
Čuj, dok je pod garancijom, pa nije 1989 godina..ccc...

#17 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:16
by madner
Upravo tako, sada i kad je pod garancijom zna biti kita mange :D

#18 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:17
by johntra
Bolje gledat Alfu na klocevima, nego se vozati na jednom velikom klocu... :D

#19 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:19
by corolla02
Image

meni isto auto :-D

#20 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:22
by vukojebina
cek ovo unutra, jel ovo neka opticka varka ili sta?? nije u vinklu nimalo...uzas, ja ovo nemogu shvatit kao ozbiljno auto...

#21 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:23
by madner
johntra wrote:Bolje gledat Alfu na klocevima, nego se vozati na jednom velikom klocu... :D
Kloc u Alfi je serijska oprema, tkz. park help alpini :D

#22 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:25
by johntra
A u VW-u dobiješ sjekiru kao serijsku opremu, da možeš namještati sjedište po visini... :D

#23 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:25
by shlauf
Čuj nevalja Alfa, svašta Image

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:

#24 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:26
by johntra
corolla02 wrote:Image

meni isto auto :-D
http://www.svetivid.com/

#25 Re: ALFA 159

Posted: 03/02/2011 15:27
by shlauf
:D