Page 1 of 1
#1 Autotransport
Posted: 10/01/2011 15:34
by asko_007
Pozdrav svima.
Treba mi pomoc u vezi autotransport firma iz bih, imali ko iz bosne da dovozi auto iz evrope sto radi tu uslugu zvao sam 15 trasport firmi u bih i bas niko da to radi zar je to moguce da niko to neradi iz bosne. Ili neko od vas mozda zna ko radi tu uslugu?
Hvala vam
#2 Re: Autotransport
Posted: 10/01/2011 15:56
by AmADin_gospo
bilo kojeg špeditera nazovi i eto ti prevoza
#3 Re: Autotransport
Posted: 10/01/2011 17:36
by Samid
Najbolje ti je nadji nekoga ko stalno radi taj posao .Meni tip dovezao auto iz Luxemburga u Tuzlu za 500 € i odradio carinu super,

bez zastoja i problema.Ja samo dao lovu , preuzeo auto i sa cifrom za carinu pravo bio zadovoljan.
#4 Re: Autotransport
Posted: 10/01/2011 17:57
by Bakir1
061/754-386 Garo nazovi i biti ces i vise nego zadovoljan

#5 Re: Autotransport
Posted: 10/01/2011 18:09
by sLLayer
Evo ti sigruno pouzdana firma ''Setas'' + 387 62 22 33 32
#6 Re: Autotransport
Posted: 11/01/2011 00:28
by asko_007
Zvao sam danas 10 firmi i niko od njig neradi samo palete voze. ali sutra cu probati zvati ove brojeve sto ste mi napisali.

hvala vam prijatelji

#7 Re: Autotransport
Posted: 11/01/2011 01:01
by shlauf
SKRŠO MUJO Visoko 061/364-421 dovozi auta u avliju ili ispred zgrade.
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee

#8 Re: Autotransport
Posted: 11/01/2011 17:00
by sheikh
kako ne rade prijatelju

svaka spedicija to radi

cijena je 500 eura za vecinu evropskih zemalja

#9 Re: Autotransport
Posted: 12/01/2011 14:41
by DadoHacked
Ja mislim da ti je najsigurnije da nadzes nekog covjeka koji ce sjesti u auto i dovuci ga za pare. Ako ne ovo
Onda samo neka strana firma, npr. imam druga koji je iz Amerike dovukao auto brodom, ustvari ljudi ga brodom poslali, auto doslo u Hrvatsku, covjek otisao po njega i to je to.
#10 Re: Autotransport
Posted: 12/01/2011 20:37
by daxon
Brate za 500 E ću ti ga ja dovući odakle hoćeš i još ga operem prije isporuke
Btw
Zašto sam ne odeš po njega?