Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40276 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

mO k3 wrote: 10/07/2021 10:05
ako te pitaju wrote: 10/07/2021 09:57 Da današnji Bošnjaci imaju ikakve veze sa starim Bošnjanima, imali bi imena Tvrtko, Stjepan, Katarina..........
Meni je nejasno da se možeš pozivati na staru Bosnu a veličati okupatorsku Tursku-Osmanlije.

Neki dan sam ( mislim da je na Otoci) vidio zastave kžkoje su bile kroz povijest...... Pa vidim da su stavili zastavu Osmanlijskog carstva...... Zašto onda nisu stavili i NDH? Ako okupatorske zastave se vijore kao dio povijesti BiH?
E pa vidis to je razlika izmedju nas i vas.
Ti sto stavljaju zastavu Osmanlijskog carstva (ja neznam kako izgleda) su u manjini, ma u promilima, dok oni drugi sto isticu zastavu NDH su u jebenoj ogromoj vecini
Zastava NDH nigdje nije okačena u BiH. Možda ima par budaletina koji se ponose NDH.
Ulice ustaški likova moraju pod hitno da se promijene.

Osmanlijska zastava stoji u sred Sarajeva kao službena zastava Bosne.......
Nemam ja ništa protiv, ali ako već kačiš Osmanlijsku zastavu...... Stavi i NDH.... I NDH je bila okupatorska vlast u BiH
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40277 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:11
mO k3 wrote: 10/07/2021 10:05

E pa vidis to je razlika izmedju nas i vas.
Ti sto stavljaju zastavu Osmanlijskog carstva (ja neznam kako izgleda) su u manjini, ma u promilima, dok oni drugi sto isticu zastavu NDH su u jebenoj ogromoj vecini
Zastava NDH nigdje nije okačena u BiH. Možda ima par budaletina koji se ponose NDH.
Ulice ustaški likova moraju pod hitno da se promijene.

Osmanlijska zastava stoji u sred Sarajeva kao službena zastava Bosne.......
Nemam ja ništa protiv, ali ako već kačiš Osmanlijsku zastavu...... Stavi i NDH.... I NDH je bila okupatorska vlast u BiH
aha par budaletina koji se ponose NDH, zanimljivo ....

Lazes iz posta u post, ako lazes lazes da i ti vjerujes u tu laz
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40278 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

mO k3 wrote: 10/07/2021 10:15
ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:11

Zastava NDH nigdje nije okačena u BiH. Možda ima par budaletina koji se ponose NDH.
Ulice ustaški likova moraju pod hitno da se promijene.

Osmanlijska zastava stoji u sred Sarajeva kao službena zastava Bosne.......
Nemam ja ništa protiv, ali ako već kačiš Osmanlijsku zastavu...... Stavi i NDH.... I NDH je bila okupatorska vlast u BiH
aha par budaletina koji se ponose NDH, zanimljivo ....

Lazes iz posta u post, ako lazes lazes da i ti vjerujes u tu laz
Pazi, ja osuđujem NDH i gledam kao negativni dio povijesti Hrvata. Protiv sam naziva Ulica po ustaškim dužnocima. Smatram da treba poštivati antifašističke tekovine. Protiv fašizma i totalitarnim režima.

Jel ti smatraš da je Osmanlijsko carstvo dio BiH odnosno da nisu okupatori tj. da nisu rušitelji bosanske države?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40279 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:19
mO k3 wrote: 10/07/2021 10:15

aha par budaletina koji se ponose NDH, zanimljivo ....

Lazes iz posta u post, ako lazes lazes da i ti vjerujes u tu laz
Pazi, ja osuđujem NDH i gledam kao negativni dio povijesti Hrvata. Protiv sam naziva Ulica po ustaškim dužnocima. Smatram da treba poštivati antifašističke tekovine. Protiv fašizma i totalitarnim režima.

Jel ti smatraš da je Osmanlijsko carstvo dio BiH odnosno da nisu okupatori tj. da nisu rušitelji bosanske države?
Jesi ti igdje vidio da ja velicam tursku, osmanskog carstvo??
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40280 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Rushitelji BiH drzave su domaci izdajnici, koji su okrenuli glavu prema drugim "maticama" necemo im imenovati

BiH je matiaca Bosnjaka to je tako i ostace ....
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40281 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

mO k3 wrote: 10/07/2021 10:21
ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:19

Pazi, ja osuđujem NDH i gledam kao negativni dio povijesti Hrvata. Protiv sam naziva Ulica po ustaškim dužnocima. Smatram da treba poštivati antifašističke tekovine. Protiv fašizma i totalitarnim režima.

Jel ti smatraš da je Osmanlijsko carstvo dio BiH odnosno da nisu okupatori tj. da nisu rušitelji bosanske države?
Jesi ti igdje vidio da ja velicam tursku, osmanskog carstvo??
Nisam. Znači slažeš se da zastava Osmanlijskog carstva nema mjesta na spomeniku koja se odnosi na povijest BiH?
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40282 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

mO k3 wrote: 10/07/2021 10:23 Rushitelji BiH drzave su domaci izdajnici, koji su okrenuli glavu prema drugim "maticama" necemo im imenovati

BiH je matiaca Bosnjaka to je tako i ostace ....
Rušitelji BiH su i oni koji smatraju da je to država samo jednog naroda i da se drugim narodima mogu namećati predstavnici i koji ne poštuju ravnopravnost naroda.

Obožavaju i slave okupatore stare Bosanske države, a u isto vrijeme se kunu u tu staru Bosnu.

Sve je to isto
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40283 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:24
mO k3 wrote: 10/07/2021 10:21

Jesi ti igdje vidio da ja velicam tursku, osmanskog carstvo??
Nisam. Znači slažeš se da zastava Osmanlijskog carstva nema mjesta na spomeniku koja se odnosi na povijest BiH?
Naravno da se slazem, znas li se ti da ni jedna zastava susjednih drzava agresora da nema sta da trazi na teritorije BiH??
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40284 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:26
mO k3 wrote: 10/07/2021 10:23 Rushitelji BiH drzave su domaci izdajnici, koji su okrenuli glavu prema drugim "maticama" necemo im imenovati

BiH je matiaca Bosnjaka to je tako i ostace ....
Rušitelji BiH su i oni koji smatraju da je to država samo jednog naroda i da se drugim narodima mogu namećati predstavnici i koji ne poštuju ravnopravnost naroda.

Obožavaju i slave okupatore stare Bosanske države, a u isto vrijeme se kunu u tu staru Bosnu.

Sve je to isto
BiH je matica Bosnjaka, neznam sta ti tu nije jasno ??
Koja je tvoja matica uopste ?? Smatras li hrvatsku ili Bosnu i Hercegovinu ?
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40285 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

mO k3 wrote: 10/07/2021 10:29
ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:24

Nisam. Znači slažeš se da zastava Osmanlijskog carstva nema mjesta na spomeniku koja se odnosi na povijest BiH?
Naravno da se slazem, znas li se ti da ni jedna zastava susjednih drzava agresora da nema sta da trazi na teritorije BiH??
PA zašto je stavljena na Otoci kao zastava BiH?
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40286 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

mO k3 wrote: 10/07/2021 10:30
ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:26

Rušitelji BiH su i oni koji smatraju da je to država samo jednog naroda i da se drugim narodima mogu namećati predstavnici i koji ne poštuju ravnopravnost naroda.

Obožavaju i slave okupatore stare Bosanske države, a u isto vrijeme se kunu u tu staru Bosnu.

Sve je to isto
BiH je matica Bosnjaka, neznam sta ti tu nije jasno ??
Koja je tvoja matica uopste ?? Smatras li hrvatsku ili Bosnu i Hercegovinu ?
Nemam ništa protiv toga da je BiH matica Bošnjaka.
Eto vidiš, ja imam sreće da imam dvije domovine, BiH i Hrvatsku.
BiH je moja koliko i tvoja. Ni centa više ni manje.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40287 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:35
Nemam ništa protiv toga da je BiH matica Bošnjaka.
Eto vidiš, ja imam sreće da imam dvije domovine, BiH i Hrvatsku.
BiH je moja koliko i tvoja. Ni centa više ni manje.
ko je gdje spomenuo da je vise moja nego tvoja??
Ali da u pravu si unistavaju je oni koji drugima srbi, hrvati, bosnjaci biraju predstavnike, moramo biti svi jednaki mora doci da izmjene izbornog zakona ne samo u federaciji nego na citavoj BiH teritoriji.
Tu moraju i Romi i Jevreji da imaju ista prava, zato je najbolji put da se odluka Sejdic/Finci odradi u skorije vrijeme
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40288 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

mO k3 wrote: 10/07/2021 10:40
ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:35
Nemam ništa protiv toga da je BiH matica Bošnjaka.
Eto vidiš, ja imam sreće da imam dvije domovine, BiH i Hrvatsku.
BiH je moja koliko i tvoja. Ni centa više ni manje.
ko je gdje spomenuo da je vise moja nego tvoja??
Ali da u pravu si unistavaju je oni koji drugima srbi, hrvati, bosnjaci biraju predstavnike, moramo biti svi jednaki mora doci da izmjene izbornog zakona ne samo u federaciji nego na citavoj BiH teritoriji.
Tu moraju i Romi i Jevreji da imaju ista prava, zato je najbolji put da se odluka Sejdic/Finci odradi u skorije vrijeme
BiH država ravnopravnih naroda i ostalih, poštujući pravo da ni jedan pripadnik ne konstitutivnih naroda nema manje pravo od Hrvata, Srbina, Bošnjaka, država specifičnog uređenja ali i tolerancije.
BiH kao punopravna članica EU, bez granica, bez korupcije......
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40289 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Sintor wrote: 10/07/2021 10:42
ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:33

PA zašto je stavljena na Otoci kao zastava BiH?

zato sto nam je cheif i sto mozemo. kad nam je cheif promjenimo ime kojekakvog vojvode u nesto sto nama odgovara a ne zg-bg. kontas ?

a za isfurane gluposti kao imena ovih ili onih, nemas ni u italiji starorimskih imena ili u njemackoj barbarskih, pojelo ih vrijeme i religija.
Meni ne smeta islamska zastava, zastava sa ljiljani a, srpska zastava, zastava Republike Srpake..... Prihvaćam složenost.
Ali, ne možeš se pozivati kao nasljednik starih Bošnjana, stare Bosanske države, a u isto vrijeme veličati okupatorsko Osmanlijsko carstvo.
Nemam ništa protiv da smatraš da je Turska OK, Osmanlijsko carstvo isto, ali smatram da ne može biti veći Bošnjanin od menea niti ja od tebe
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40290 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:59
mO k3 wrote: 10/07/2021 10:40

ko je gdje spomenuo da je vise moja nego tvoja??
Ali da u pravu si unistavaju je oni koji drugima srbi, hrvati, bosnjaci biraju predstavnike, moramo biti svi jednaki mora doci da izmjene izbornog zakona ne samo u federaciji nego na citavoj BiH teritoriji.
Tu moraju i Romi i Jevreji da imaju ista prava, zato je najbolji put da se odluka Sejdic/Finci odradi u skorije vrijeme
BiH država ravnopravnih naroda i ostalih, poštujući pravo da ni jedan pripadnik ne konstitutivnih naroda nema manje pravo od Hrvata, Srbina, Bošnjaka, država specifičnog uređenja ali i tolerancije.
BiH kao punopravna članica EU, bez granica, bez korupcije......
O tome ti pricam :thumbup:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#40291 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by daddy-kool »

mO k3 wrote: 10/07/2021 10:30
ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:26

Rušitelji BiH su i oni koji smatraju da je to država samo jednog naroda i da se drugim narodima mogu namećati predstavnici i koji ne poštuju ravnopravnost naroda.

Obožavaju i slave okupatore stare Bosanske države, a u isto vrijeme se kunu u tu staru Bosnu.

Sve je to isto
BiH je matica Bosnjaka, neznam sta ti tu nije jasno ??
Koja je tvoja matica uopste ?? Smatras li hrvatsku ili Bosnu i Hercegovinu ?
Podsjeti me ovo na jedan tekst na klixu

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hrs-i-h ... /210627071
"Hrvatska se očigledno otvara svojim istočnim susjedima. Valjalo bi upitati Plenkovića, Božinovića, ali i tri mumije 11. izborne jedinice, jesu li, prema ovome, Hrvati iz BiH postali bliskoistočni susjedi?...Zašto matična Domovina diskriminira svoje sunarodnjake iz BiH? Je li ovo odraz bratske i bezrezervne podrške Vlade Republika Hrvatske Hrvatima u BiH?", kazali su oni.
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#40292 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Loki2k9 »

General War wrote: 09/07/2021 22:02
Loki2k9 wrote: 09/07/2021 20:58

Ne razumijem. Kako potomci ljudi koji su ovdje zivjeli prije 150 godina nisu ono sto su oni. Ili ljudi koji su ovdje bili prije 500 godina. Svaka religija donosi novitete u kulturi, ona se vremenom mijenja, nekad nadogradjuje, nekad izmjeni u najvecoj mjeri, ali ti ljudi ostaju ono sto jesu. Albanci su najbolji primjer. Primili katolicanstvo i pravoslavlje, kasnije islam, ta nacija se vremenom prosarala i danas su sve to Albanci.

Mozemo tabiriti o terminima Bosnjanin, Bosnjak, a Bosanac nikad nije imao jaku vrijednost do kraja 19. vijeka, mozda se profilisao cak nekad u 20. vijeku. Danas, stanovnici Bosne i Hercegovine su u velikoj mjeri potomci ondasnjih Bosnjana. Ali oni koji svoj identitet najvise vezuju za Bosnu su muslimani, dakle isti oni koji se predominantno izjasnjavaju Bosnjacima. Krscani se izjasnjavaju drugacije i svoj identitet vezuju za susjedne zemlje, ali ne odricuci se historijskog "prava" na Bosnu, ali fakticki kao pokrajinu danasnjih Hrvatske ili Srbije.

I sad dodje meni neko i kaze, nisi ti onaj Bosnjak kakav je bio Safvet-beg Basagic. Ok, nisam onakav kakav je bio ban Kulin, jer on nije bio musliman, ali hej, nije ni Tvrtko I Kotromanic bio kao Kulin, jer je prihvatio katolicanstvo. Ali, cini li ga to manje Bosnjaninom.

O terminima Bosnjanin i Bosnjak bi se dalo spredati ali u istoj mjerni kao Sorabi - Serbi - Srbi. Ili Krobati - Horvati - Hrvati.
Ne znam kako ne razuijes, etnicka grupa koja se zvala Muslimani je preimenovana u Bosnjaci...tadasnjem rukovodstvu sadasnjih Bosnjaka je bilo primarno da gradi etnicki identitet umjesto naciju.
Naziv musliman se za etniju prvi put koristi u 20. vijeku. Kako su Bosnjaci u 20. vijeku mogli graditi nacionalni identitet kad je vec uveliko bila usadjena konstrukcija kod domacih krscana da su iskljucivo Srbi ili Hrvati.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40293 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

@ako te pitaju

hej, licno pitanje slika na tvome avataru peljeski most, objasni nam sta te je natjeralo da stavis taj avatar :shock: :?
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#40294 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by high_volume »

mO k3 wrote: 10/07/2021 11:37 @ako te pitaju

hej, licno pitanje slika na tvome avataru peljeski most, objasni nam sta te je natjeralo da stavis taj avatar :shock: :?
:thumbup:
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40295 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

mO k3 wrote: 10/07/2021 11:37 @ako te pitaju

hej, licno pitanje slika na tvome avataru peljeski most, objasni nam sta te je natjeralo da stavis taj avatar :shock: :?
Ima jedan kvazipolitičar u BiH, nametnut jednom narodu, koji je prijetio da će svima dati po prstima i da će spriječiti izgradnju Pelješkog Mosta. Ovaj most pokazuje samo koliko je beznačajan i nebitan faktor taj političar, rušitelj BiH kao države ravnopravnih naroda, i koji je to manipulator.
Ne vara samo svoj narod, nego i birače u KS.
Obzirom da su moji stavovi vezani za BiH kao državu ravnopravnih naroda, bez nametanja predstavnika narodima, za toleranciju a protiv fašizma i unitarizma, ovaj avatar mi je simbol toga
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50452
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40296 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

mO k3 wrote: 10/07/2021 10:30
ako te pitaju wrote: 10/07/2021 10:26

Rušitelji BiH su i oni koji smatraju da je to država samo jednog naroda i da se drugim narodima mogu namećati predstavnici i koji ne poštuju ravnopravnost naroda.

Obožavaju i slave okupatore stare Bosanske države, a u isto vrijeme se kunu u tu staru Bosnu.

Sve je to isto
BiH je matica Bosnjaka, neznam sta ti tu nije jasno ??
Koja je tvoja matica uopste ?? Smatras li hrvatsku ili Bosnu i Hercegovinu ?
I onih u drugim drzavama? Npr. Srbiji? Mislim na Sandzaklije of skroz. :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40297 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

@Bloo
Rekao sam Bosnjaka :)
Ja mislim da i Bosnjaci Sandzaka vide BiH kao maticu, Bosnjaci Kosova itd....
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40298 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 10/07/2021 11:48
mO k3 wrote: 10/07/2021 11:37 @ako te pitaju

hej, licno pitanje slika na tvome avataru peljeski most, objasni nam sta te je natjeralo da stavis taj avatar :shock: :?
Ima jedan kvazipolitičar u BiH, nametnut jednom narodu, koji je prijetio da će svima dati po prstima i da će spriječiti izgradnju Pelješkog Mosta. Ovaj most pokazuje samo koliko je beznačajan i nebitan faktor taj političar, rušitelj BiH kao države ravnopravnih naroda, i koji je to manipulator.
Ne vara samo svoj narod, nego i birače u KS.
Obzirom da su moji stavovi vezani za BiH kao državu ravnopravnih naroda, bez nametanja predstavnika narodima, za toleranciju a protiv fašizma i unitarizma, ovaj avatar mi je simbol toga
aha,aha ..... :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50452
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40299 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

mO k3 wrote: 10/07/2021 11:52 @Bloo
Rekao sam Bosnjaka :)
Ja mislim da i Bosnjaci Sandzaka vide BiH kao maticu, Bosnjaci Kosova itd....
Aha, aha...s tim da bi bilo.fino da pripazimo bosnjacku manjinu na Kosovu i priznamo im republiku. :mrgreen:
Znaci matice vamo, matice tamo...Samo Ostali nemaju matica. :mrgreen:
Bosanci i Romi for the win! :mrgreen:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#40300 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by General War »

Loki2k9 wrote: 10/07/2021 11:27
General War wrote: 09/07/2021 22:02
Ne znam kako ne razuijes, etnicka grupa koja se zvala Muslimani je preimenovana u Bosnjaci...tadasnjem rukovodstvu sadasnjih Bosnjaka je bilo primarno da gradi etnicki identitet umjesto naciju.
Naziv musliman se za etniju prvi put koristi u 20. vijeku. Kako su Bosnjaci u 20. vijeku mogli graditi nacionalni identitet kad je vec uveliko bila usadjena konstrukcija kod domacih krscana da su iskljucivo Srbi ili Hrvati.
Zato sto je bio popis i ranije, nije ga tito izmislio, svako se popisivao kako se osjecao...bili su Bosnjaci i na popisu 1990 ali manje ih bilo nego sada Bosanaca.
Post Reply