kupujem auto do jedno 6000KM(7000KM plafon?
auto vozam po gradu no i po makadamu pa mi je zato veoma bitno je izdržljiv i da je visok.
nekako više preferiram vw od ovih ostalih no predložite nešto.
Važno je da je 1.9 tdi i da je karavan.
Znači da kažete koji mi je auto najbolje uzeti za ove pare
koje auto????????????
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- daxon
- Posts: 1590
- Joined: 13/12/2010 12:10
#2 Re: koje auto????????????
Pa sam si sebi odgovorio, tražiš golfa ili pasata karavana neko 94' do 97' godištealmedin100 wrote:Važno je da je 1.9 tdi i da je karavan.
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#3 Re: koje auto????????????
Stvarno, nemas sta pitati, ti si svakako suzio izbor, tu mozda jos moze da "uleti" i kakva Fabia kombi ili Ibiza vario i to je to
- shibonja
- Posts: 1724
- Joined: 29/05/2006 08:37
- Location: Cogito, ergo sum
#4 Re: koje auto????????????
Posto svi znamo da su VW vozila precjenjana
, za te pare mozes dobit samo neko izsluzeno smece iz ranih 90-ih ,zato ti predlazem nesto bolje i novije
Fiat Marea


Fiat Marea
-
Ame95
- Posts: 16
- Joined: 30/12/2010 18:13
#5 Re: koje auto????????????
Za mareau su skupi dijelovi a od golfova jedino mk3 za te pare al td. A ni ibiza vario nije los izbor...
-
frankwhite
- Posts: 169
- Joined: 27/05/2009 13:07
- Location: Sarajevo
#6 Re: koje auto????????????
audi 80 b4 nadjes neki ocuvan
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#7 Re: koje auto????????????
FIAT Stlo 1.9JTD
