SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post Reply
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#76 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by zelenashica »

Sretan Ti rođendan jedina domovino!!!
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4841
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#77 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by Tvrtko II Kotromanić »



:bih:
paprica29
Posts: 321
Joined: 27/10/2003 00:00

#78 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by paprica29 »

just in bieber wrote:
dizZaster wrote:Image

Sretan Dan državnosti BiH Bosancima i Hercegovcima i svima onima koji je doživljavaju kao svoju domovinu!

Имаш грешку једну, провјери!
imaš ti grešku u genetskom kodu, provjeri!!!! i ne petljaj se gdje ti nije mjesto, idi na www.dandrzavnosti.rs i tamo palamudi!!!
User avatar
Baltazar-x
Posts: 71
Joined: 21/11/2010 11:19

#79 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by Baltazar-x »

Ne bih da kvarim veselje ali ocigledno ,da je u paketu sa AVNOJ-em u istoriju otisao i ZAVNOBiH...

Dokaz da sam u pravu je i taj, sto ga dva, od tri naroda ne dozivljavaju kao praznik .
Znaci avaj dreka i galama,nema od toga nista :roll: (nikog vise na galamu ne mozes ''uhvatiti' :) )

Da bi bi BiH imala bilo kakav praznik na nivou drzave, moraju se i druga dva naroda pitati ,a ne samo Bosnjaci .To je i Ustavu jasno precizirano.
Ovako , slavljenje ''mrtvaca'' slovi ko jos jedna u nizu provokacija ,velikobosnjackih unitarista.
Dzaba se patite.
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#80 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by memlija »

Baltazar-x wrote:Ne bih da kvarim veselje ali ocigledno ,da je u paketu sa AVNOJ-em u istoriju otisao i ZAVNOBiH...

Dokaz da sam u pravu je i taj, sto ga dva, od tri naroda ne dozivljavaju kao praznik .
Znaci avaj dreka i galama,nema od toga nista :roll: (nikog vise na galamu ne mozes ''uhvatiti' :) )

Da bi bi BiH imala bilo kakav praznik na nivou drzave, moraju se i druga dva naroda pitati ,a ne samo Bosnjaci .To je i Ustavu jasno precizirano.
Ovako , slavljenje ''mrtvaca'' slovi ko jos jedna u nizu provokacija ,velikobosnjackih unitarista.
Dzaba se patite.


SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!....

Buraz, djaba ti sva šuplja priča i provociranje.. 8)
tu si i tu ostaješ i nosiš LIČNU,PASOŠ drage nam BiH pa kako god :D
čuj mrtvaca :-) :lol: :lol: :lol:
i koliko god vi kuhali i podjebavali BiH će biti u inat svima....pa prsnite od muke al' tako je... :bih:
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#81 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by homar »

SRETAN DAN DRŽAVNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE SVIM GRAĐANIMA!


:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Lawrence
Posts: 202
Joined: 16/04/2008 15:46
Location: Arabia

#82 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by Lawrence »

Baltazar-x wrote:Ne bih da kvarim veselje ali ocigledno ,da je u paketu sa AVNOJ-em u istoriju otisao i ZAVNOBiH...

Dokaz da sam u pravu je i taj, sto ga dva, od tri naroda ne dozivljavaju kao praznik .
Znaci avaj dreka i galama,nema od toga nista :roll: (nikog vise na galamu ne mozes ''uhvatiti' :) )

Da bi bi BiH imala bilo kakav praznik na nivou drzave, moraju se i druga dva naroda pitati ,a ne samo Bosnjaci .To je i Ustavu jasno precizirano.
Ovako , slavljenje ''mrtvaca'' slovi ko jos jedna u nizu provokacija ,velikobosnjackih unitarista.
Dzaba se patite.
Ne seri.

Znam da ti je krivo, ali ima nas bruka Bosanaca ne-Islamske vjeroispovjesti koja Bosnu dozivljava svojom domovinom i slavi ovaj praznik.

Zasto?

"25. novembra 1943. godine, na prvom zasjedanju ZAVNOBiH-a u Mrkonjić Gradu su udareni moderni temelji državnosti Bosne i Hercegovine, kao ravnopravne republike unutar jugoslavenske federacije, sa historijskim granicama koje su datirale još iz vremena srednjovjekovne Bosne."

Zato.
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#83 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by memlija »

Samo_jako wrote:Sretan ti Dan državnosti zemljo nesnosnih ljepota i istinske ružnoće ljudskih duša. Tvoja nadnaravna priroda je kompenzacija bogova za trulež iznutra kojim smrdiš. Zemljo moja jedina, koja to ne smiješ biti jer sam sa Širokog Brijega, sretna ti tvoja multiekulturalnost. Znaš, to ti je ono kad te zagovara jedan narod koji orgazmično želi da druga dva nestanu skupa sa svim svojim problemima i zahtjevima. Sretan ti tvoj najveći socijademokrat, a najbolji reketaš još od Samprasovih dana i otkad je kapitalizma na našem dunjaluku. Sretne ti sve rotirajuće zgrade i rotirajuće državne pozicije koje se određuju po nacionalnom ključu. To ti je ono kad bace grah ili vide u karte tko će doći na netom raspisani natječaj ili svježe kupljenu fotelju. Ako je slučajno red za vožnju na hrvatskom korpusu, Lagumdžija će spremno iz svoje firme u rapidnom razvoju zvane rent-a-Hrvat poturiti najboljeg člana. Sretni ti i takvi Hrvati. Koji za sarajevsku milju maraka gutaju svoj ponos kao knedle od šljiva ucijelo, a hercegovačkog sunca i bosanskih sela koja su ih iznjedrili se odriču kao majka neželjenog djeteta.

Sretan ti većinski, hiljadugodišnji narod koji trese gaće pred RS-om, a težnje izmrcvarenog hrvatskog ostatka za svojim identitetom i ravnopravnosti panično prokazuju kao garant kraha nefunkcionirajuće države. Sretno ti dakle, samo jedno ispravno domoljublje i svačiji ostali nacionalizam. Sretno ti prebrojavanje krvnih zrnaca čak i kod godinama ohlađenih kostiju, pa tako postoje samo jedni mrtvi koje treba oplakati, Oskarom nagraditi i u knjigama opisati. Svačija druga bol je mizerna, majke žrtava Trusine, Uzdola i Grabovice nisu zanimljiv materijal za štancanu melodramatiku i njihove suze u ovoj zemlji nemaju svoju publiku. Mi i kad plačemo, plačemo planski. I po nacionalnom ključu. Samo su jedne žrtve i svi ostali agresori. Sretni ti podijeljeni gradovi, uništeno gospodarstvo, nesposobni političari i sposobni tajkuni. Budućnost za djecu koja dolaze. S tobom takvom, njima će uistinu svaki dan biti praznik. Sretna ti država za podobnog čovjeka koji se mora odreći sebe da bi bio tvoj. Volim te i boliš me.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/dan- ... 25274.aspx

jao, evo sav sam se raznježio :D ....kako samo fino i lukavo upakovano..prosto da se rasplačeš i ujedno pukneš od muke...eto kako vam je.....
HALO ba, prvo sam Bosanac pa onda Bošnjak i tako i doživljavam ovaj praznik...i opet djaba vam...i zapamtite mi nikog ne mrzimo pored svega što se desilo, samo tražimo da nas nas niko ne dira i može biti sa nama do Sudnjeg dana, a za one koji hoće da nam prave čarlame i dan danas poručujem: tu ste zajedno sa nama i nema vam nigdje ići i TAČKA... :bih: :bih: :bih:
User avatar
slobodni armirach
Posts: 5588
Joined: 22/06/2010 17:17
Location: Administrativni Centar Kantona 4

#84 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by slobodni armirach »

na kratkovidno fasisoidno tiskaranje

User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#85 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by PipiDugaDevetka »

memlija wrote: jao, evo sav sam se raznježio :D ....kako samo fino i lukavo upakovano..prosto da se rasplačeš i ujedno pukneš od muke...eto kako vam je.....
HALO ba, prvo sam Bosanac pa onda Bošnjak i tako i doživljavam ovaj praznik...i opet djaba vam...i zapamtite mi nikog ne mrzimo pored svega što se desilo, samo tražimo da nas nas niko ne dira i može biti sa nama do Sudnjeg dana, a za one koji hoće da nam prave čarlame i dan danas poručujem: tu ste zajedno sa nama i nema vam nigdje ići i TAČKA... :bih: :bih: :bih:
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#86 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by Hodidid »

:bih:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#87 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by JThomas »

u jednom se slažem sa njim - e da je knedli sa šljivama... :sad: :cry:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#88 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by muha_sa »

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#89 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by kamen spoticanja »

Baltazar-x wrote:Ne bih da kvarim veselje ali ocigledno ,da je u paketu sa AVNOJ-em u istoriju otisao i ZAVNOBiH...

Dokaz da sam u pravu je i taj, sto ga dva, od tri naroda ne dozivljavaju kao praznik .
Znaci avaj dreka i galama,nema od toga nista :roll: (nikog vise na galamu ne mozes ''uhvatiti' :) )

Da bi bi BiH imala bilo kakav praznik na nivou drzave, moraju se i druga dva naroda pitati ,a ne samo Bosnjaci .To je i Ustavu jasno precizirano.
Ovako , slavljenje ''mrtvaca'' slovi ko jos jedna u nizu provokacija ,velikobosnjackih unitarista.
Dzaba se patite.
ne kvaris nam veselje...samo eto ako bas nisi fan,odcjepi se :wink:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#90 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by kamen spoticanja »

Neka oprosti gđa Europa,ona nema spomenike kulture.Pleme Inka ima spomenike,Egipat ima prave spomenike kulture.Neka oprosti gđa Europa samo Bosna ima spomenike.Stećke.Šta je stećak? Oličenje gorštaka Bosanca!Šta radi Bosanac na stećku? Stoji uspravno! Digao glavu, digao ruku!Ali nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronašao stećak na kome Bosanac kleci ili moli.Na kome je prikazan kao sužanj.............. Miroslav Krleža
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#91 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by kamen spoticanja »

hornet prvi wrote: BiH ce vjerovatno biti..:)
vidim realiteti se pocinju prihvatati :) nece proci dugo a prihvatit ces i drugi dio vlastite recenice :wink:
:bih:
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#92 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by memlija »

hornet prvi wrote:
memlija wrote:
Baltazar-x wrote:Ne bih da kvarim veselje ali ocigledno ,da je u paketu sa AVNOJ-em u istoriju otisao i ZAVNOBiH...

Dokaz da sam u pravu je i taj, sto ga dva, od tri naroda ne dozivljavaju kao praznik .
Znaci avaj dreka i galama,nema od toga nista :roll: (nikog vise na galamu ne mozes ''uhvatiti' :) )

Da bi bi BiH imala bilo kakav praznik na nivou drzave, moraju se i druga dva naroda pitati ,a ne samo Bosnjaci .To je i Ustavu jasno precizirano.
Ovako , slavljenje ''mrtvaca'' slovi ko jos jedna u nizu provokacija ,velikobosnjackih unitarista.
Dzaba se patite.


SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!....

Buraz, djaba ti sva šuplja priča i provociranje.. 8)
tu si i tu ostaješ i nosiš LIČNU,PASOŠ drage nam BiH pa kako god :D
čuj mrtvaca :-) :lol: :lol: :lol:
i koliko god vi kuhali i podjebavali BiH će biti u inat svima....pa prsnite od muke al' tako je... :bih:
BiH ce vjerovatno biti..ali na principima ZAVNOBIH-a nece vise nikad :wink: Zato...slavljene istog je cist supljak.. :)
nek' si to istresao iz sebe :roll: , i meni je evo lakše :D ...hajd' sad prebaci na Novu ili HRT ili RTRS pa likuj i uživaj... :bih: :bih: :bih:
solar_power
Posts: 35
Joined: 31/08/2010 03:50

#93 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by solar_power »

Neka oprosti gđa Europa,ona nema spomenike kulture.Pleme Inka ima spomenike,Egipat ima prave spomenike kulture.Neka oprosti gđa Europa samo Bosna ima spomenike.Stećke.Šta je stećak? Oličenje gorštaka Bosanca!Šta radi Bosanac na stećku? Stoji uspravno! Digao glavu, digao ruku!Ali nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronašao stećak na kome Bosanac kleci ili moli.Na kome je prikazan kao sužanj.............. Miroslav Krleža
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#94 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by luckylaka »

slobodni armirach wrote:na kratkovidno fasisoidno tiskaranje :bih: :bih: :bih: :bih:

:bih: :bih: :bih: :bih:Sretan rodzendan,a tebi republiko Mrska da bog da svaki dan bio zadnji
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#95 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by memlija »

Image

reda radi.... :D
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#96 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by memlija »

i šta hoće pisac da kaže?
User avatar
AliceInChains
Posts: 3332
Joined: 09/02/2010 19:40

#97 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by AliceInChains »

A ko to napisah? A ja, ona gospoda Hercegovka, koja vise ni sama ne zna, gdje joj glava lupa :mrgreen:

Sretan ti dan drzavnosti :bih: :thumbup:
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#98 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by zavrzlama »

Sretan 25 Novembar Dan Drzavnosti BIH :bih:
gomilego
Posts: 411
Joined: 30/09/2010 13:58

#99 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by gomilego »

kamen spoticanja wrote:Neka oprosti gđa Europa,ona nema spomenike kulture.Pleme Inka ima spomenike,Egipat ima prave spomenike kulture.Neka oprosti gđa Europa samo Bosna ima spomenike.Stećke.Šta je stećak? Oličenje gorštaka Bosanca!Šta radi Bosanac na stećku? Stoji uspravno! Digao glavu, digao ruku!Ali nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronašao stećak na kome Bosanac kleci ili moli.Na kome je prikazan kao sužanj.............. Miroslav Krleža
:thumbup: :bih:
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#100 Re: SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!

Post by Bosnolog »

hornet prvi wrote:
memlija wrote:
Baltazar-x wrote:Ne bih da kvarim veselje ali ocigledno ,da je u paketu sa AVNOJ-em u istoriju otisao i ZAVNOBiH...

Dokaz da sam u pravu je i taj, sto ga dva, od tri naroda ne dozivljavaju kao praznik .
Znaci avaj dreka i galama,nema od toga nista :roll: (nikog vise na galamu ne mozes ''uhvatiti' :) )

Da bi bi BiH imala bilo kakav praznik na nivou drzave, moraju se i druga dva naroda pitati ,a ne samo Bosnjaci .To je i Ustavu jasno precizirano.
Ovako , slavljenje ''mrtvaca'' slovi ko jos jedna u nizu provokacija ,velikobosnjackih unitarista.
Dzaba se patite.


SRETAN TI RODJENDAN DOMOVINO!!!....

Buraz, djaba ti sva šuplja priča i provociranje.. 8)
tu si i tu ostaješ i nosiš LIČNU,PASOŠ drage nam BiH pa kako god :D
čuj mrtvaca :-) :lol: :lol: :lol:
i koliko god vi kuhali i podjebavali BiH će biti u inat svima....pa prsnite od muke al' tako je... :bih:
BiH ce vjerovatno biti..ali na principima ZAVNOBIH-a nece vise nikad :wink: Zato...slavljene istog je cist supljak.. :)

Bice neka nova koja ce ti se mnogo manje svidjeti od one koja se nudila dvije decenije,zahvaljujuci prije svega takvima poput tebe, zbog cega ces moci jedino samo sebi jace medunizje zagrizati i umrijeti u vlastitim frustracijama opstojnosti mrske BiH,..... :mrgreen:

Generacisjke muke takvih poput tebe ce biti samo gledanja nepoderive i neunistive BiH,To je tvoja real sudbina kao i onih koji zombijski nastavljaju da sanjaju mokre snove,...Da ti iskreno kazem cisto me zabolje neka stvar sta ti i takvi poput tebe misle i kakvu BiH zele,....... :razz:
Post Reply