Page 1 of 25

#1 VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 13:29
by Blobi
Passat vaki, Passat naki :D



Evo, recimo, kazu kako je svaka Toyota bolja :D...



Jos jedna tema za zustru raspravu :D

#2 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 13:34
by sheikh
passat is the best :D

#3 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 14:11
by Jimmy_The_Saint
http://autoklub.jutarnji.hr/automobil-b ... am/894956/

Eto sad možeš još jednu lubenicu u krilu pridržavati umjesto da se zamlaćuješ s volanom. :

#4 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 14:14
by Blobi
Jimmy_The_Saint wrote:http://autoklub.jutarnji.hr/automobil-b ... am/894956/

Eto sad možeš još jednu lubenicu u krilu pridržavati umjesto da se zamlaćuješ s volanom. :
A na suvozacevom mjestu mogu vadit kospe iz druge lubenice :D :D

#5 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 14:15
by citroen
Ovaj passat CC je odlican,a obicni prosjecan auto.

#6 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 14:19
by Jimmy_The_Saint
Kako god okreneš, vazda gospodin. :D
Image

A ovo mora da je vozio golfista ili neki drugi raznosač kafe iz ASA Auta. :lol:

Volkswagen Passat s jednim tankanjem prošao 2457.47 kilometara!

http://autoklub.jutarnji.hr/volkswagen- ... a-/893185/

#7 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 17:14
by Jimmy_The_Saint
Treba jednu da razneseš staroj od Nihada Imamovića, papčiću.

#8 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 17:19
by Blobi
Molicu lijepo, bez trollanja teme o Rollsu :D :D :D :D

:sax: :sax: :sax: :sax:

#9 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 17:27
by Jimmy_The_Saint
Image
Rols je bolan luksuzija, lubeničar prvi izbor PRAKTIČNIH ljudi. :razz: :razz: :razz: :razz:

#10 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 21:11
by herbert mekfjuger
ostali! :D

#11 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 21:33
by dottore
Ubjedljivo bolji od passata... :mrgreen:

Image

a ovo...
Image

Image
sto se mene tice, jedan od boljih mercedesa u zadnje vrijeme... ;) u odnosu na staru C klasu...zver :mrgreen:
rekao sam kad porastem da cu kupiti jednog... :mrgreen: :mrgreen: 320CDI

#12 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 22:33
by corolla02
Jimmy_The_Saint wrote:Image
Rols je bolan luksuzija, lubeničar prvi izbor PRAKTIČNIH ljudi. :razz: :razz: :razz: :razz:
:thumbup:

#13 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 23:13
by corolla02
Blobi wrote:Passat vaki, Passat naki :D



Evo, recimo, kazu kako je svaka Toyota bolja :D...



Jos jedna tema za zustru raspravu :D
sta je ovo :shock: neki el-svabo rodjen u americi pa s koljena na kopljeno, il vec radi za VW servis :mrgreen:

no iskreno, ima razlike izmedju ova dva auta, nesto je na strani Passata a nesto opet na strani Camry (MyCar), sve zavisno od samog pogona ispod haube do raznih opcija zavisno od $$$ koje si spreman ulozity


#14 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 24/11/2010 23:21
by Desert Wind
vala od svih folcvagena meni osta zelja za Passatom 1,8 Turbo.... ponasanje fantazija, ubrzanja zvjerska, strasan motor visoke kakvoce.... kad sam vidio koliko predju 350-400k km bez vece havarije.... eto od 1996 kad je izasao ovaj B4 ja mislim ja patim da ga nekad imam do kraja B5ice.... ne znam sto - ima neku momacku liniju jebacki sedan nimalo family izgleda ali samo taj sa TBom 1,8....

U par navrata me malo je falilo djavo ne navede da kupim polovan W8 ili onaj V6 2,8.... strahobalne mrcine....

#15 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 25/11/2010 00:09
by AmADin_gospo
Jimmy_The_Saint wrote:http://autoklub.jutarnji.hr/automobil-b ... am/894956/

Eto sad možeš još jednu lubenicu u krilu pridržavati umjesto da se zamlaćuješ s volanom. :
sve mi se nešto smiješi ona situacija djeteta na biciklu koje doziva oca i hvali se:
-baaaaboooo, vid me bez nogaaaa
-baaaabooo, vid me bez rukaaaa
GRRUUUUHHH (kvatitetan udes i slijetanje djeteta s bicikla)
-baaabooo, vid me bez zubaaa :mrgreen: :mrgreen:

#16 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 25/11/2010 09:59
by madner
Passat je auto za bivse sljakere koji su uspjeli. Sto je sasvim ok, ne treba se pravit gospodin ako to nisi. :D

#17 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 25/11/2010 11:08
by citroen
madner wrote:Passat je auto za bivse sljakere koji su uspjeli. Sto je sasvim ok, ne treba se pravit gospodin ako to nisi. :D
:lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :sax:

#18 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 02/12/2010 09:21
by Jimmy_The_Saint
A po tebi, madneru, ima nešto GOSPODSKIJE od šljakera koji uspije - recimo šta, Tunjo Filipović? :dance:

#19 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 02/12/2010 09:29
by Blobi
Jimmy_The_Saint wrote:A po tebi, madneru, ima nešto GOSPODSKIJE od šljakera koji uspije - recimo šta, Tunjo Filipović? :dance:
Emerik Gudelj :D

#20 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 02/12/2010 09:46
by madner
Jimmy_The_Saint wrote:A po tebi, madneru, ima nešto GOSPODSKIJE od šljakera koji uspije - recimo šta, Tunjo Filipović? :dance:
Tunjo nije gospodin nego zivi primjerak iz feudalnog doba. :wink:

#21 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 02/12/2010 12:43
by shlauf
Image

:D šteta, malo lubenica može stati :D

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeee :dance:

#22 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 03/12/2010 15:22
by DoradO
Euro NCAP

...Usporedbe radi, najbolji na testu, Ford Grand C-Max i VW Passat, osvojili su izvanrednih 96 posto.

#23 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 03/12/2010 15:48
by 1946
DoradO wrote:Euro NCAP

...Usporedbe radi, najbolji na testu, Ford Grand C-Max i VW Passat, osvojili su izvanrednih 96 posto.
http://www.euroncap.com/results/vw/passat/2010/415.aspx

#24 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 03/12/2010 16:07
by Fozgen
Nije los auto, sta nije los strasan je, ali je uvijek i bilo koliko para toliko i muzike, a ja sam misljenja da se za novca koliko kosta ovaj pasat moze uzeti kud i kamo bolje auto.
E sada ima nesto drugo sto sam ja primjetio a vezano je za pasate. 80% auta koja me preteknu i koja vidim da ludo preticu su pasati ( obicno sa nekim turbo dizelskim motorima ) :roll: . Jel ima neko slicno iskustvo?

#25 Re: VW Passat vs ostali

Posted: 03/12/2010 16:33
by madner
Mene niko ne moze pretec, jer moj pasat ima sva crvena slova :D