Treba jednu da razneseš staroj od Nihada Imamovića, papčiću.
#8 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 24/11/2010 17:19
by Blobi
Molicu lijepo, bez trollanja teme o Rollsu
#9 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 24/11/2010 17:27
by Jimmy_The_Saint
Rols je bolan luksuzija, lubeničar prvi izbor PRAKTIČNIH ljudi.
#10 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 24/11/2010 21:11
by herbert mekfjuger
ostali!
#11 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 24/11/2010 21:33
by dottore
Ubjedljivo bolji od passata...
a ovo...
sto se mene tice, jedan od boljih mercedesa u zadnje vrijeme... u odnosu na staru C klasu...zver
rekao sam kad porastem da cu kupiti jednog... 320CDI
#12 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 24/11/2010 22:33
by corolla02
Jimmy_The_Saint wrote:
Rols je bolan luksuzija, lubeničar prvi izbor PRAKTIČNIH ljudi.
#13 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 24/11/2010 23:13
by corolla02
Blobi wrote:Passat vaki, Passat naki
Evo, recimo, kazu kako je svaka Toyota bolja ...
Jos jedna tema za zustru raspravu
sta je ovo neki el-svabo rodjen u americi pa s koljena na kopljeno, il vec radi za VW servis
no iskreno, ima razlike izmedju ova dva auta, nesto je na strani Passata a nesto opet na strani Camry (MyCar), sve zavisno od samog pogona ispod haube do raznih opcija zavisno od $$$ koje si spreman ulozity
#14 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 24/11/2010 23:21
by Desert Wind
vala od svih folcvagena meni osta zelja za Passatom 1,8 Turbo.... ponasanje fantazija, ubrzanja zvjerska, strasan motor visoke kakvoce.... kad sam vidio koliko predju 350-400k km bez vece havarije.... eto od 1996 kad je izasao ovaj B4 ja mislim ja patim da ga nekad imam do kraja B5ice.... ne znam sto - ima neku momacku liniju jebacki sedan nimalo family izgleda ali samo taj sa TBom 1,8....
U par navrata me malo je falilo djavo ne navede da kupim polovan W8 ili onaj V6 2,8.... strahobalne mrcine....
Eto sad možeš još jednu lubenicu u krilu pridržavati umjesto da se zamlaćuješ s volanom. :
sve mi se nešto smiješi ona situacija djeteta na biciklu koje doziva oca i hvali se:
-baaaaboooo, vid me bez nogaaaa
-baaaabooo, vid me bez rukaaaa
GRRUUUUHHH (kvatitetan udes i slijetanje djeteta s bicikla)
-baaabooo, vid me bez zubaaa
#16 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 25/11/2010 09:59
by madner
Passat je auto za bivse sljakere koji su uspjeli. Sto je sasvim ok, ne treba se pravit gospodin ako to nisi.
#17 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 25/11/2010 11:08
by citroen
madner wrote:Passat je auto za bivse sljakere koji su uspjeli. Sto je sasvim ok, ne treba se pravit gospodin ako to nisi.
#18 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 02/12/2010 09:21
by Jimmy_The_Saint
A po tebi, madneru, ima nešto GOSPODSKIJE od šljakera koji uspije - recimo šta, Tunjo Filipović?
#19 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 02/12/2010 09:29
by Blobi
Jimmy_The_Saint wrote:A po tebi, madneru, ima nešto GOSPODSKIJE od šljakera koji uspije - recimo šta, Tunjo Filipović?
Emerik Gudelj
#20 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 02/12/2010 09:46
by madner
Jimmy_The_Saint wrote:A po tebi, madneru, ima nešto GOSPODSKIJE od šljakera koji uspije - recimo šta, Tunjo Filipović?
Tunjo nije gospodin nego zivi primjerak iz feudalnog doba.
#21 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 02/12/2010 12:43
by shlauf
šteta, malo lubenica može stati
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeee
#22 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 03/12/2010 15:22
by DoradO
Euro NCAP
...Usporedbe radi, najbolji na testu, Ford Grand C-Max i VW Passat, osvojili su izvanrednih 96 posto.
#23 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 03/12/2010 15:48
by 1946
DoradO wrote:Euro NCAP
...Usporedbe radi, najbolji na testu, Ford Grand C-Max i VW Passat, osvojili su izvanrednih 96 posto.
Nije los auto, sta nije los strasan je, ali je uvijek i bilo koliko para toliko i muzike, a ja sam misljenja da se za novca koliko kosta ovaj pasat moze uzeti kud i kamo bolje auto.
E sada ima nesto drugo sto sam ja primjetio a vezano je za pasate. 80% auta koja me preteknu i koja vidim da ludo preticu su pasati ( obicno sa nekim turbo dizelskim motorima ) . Jel ima neko slicno iskustvo?
#25 Re: VW Passat vs ostali
Posted: 03/12/2010 16:33
by madner
Mene niko ne moze pretec, jer moj pasat ima sva crvena slova