#1 TRABANT
Posted: 05/10/2010 20:40
Trabant jurio 235 kilometara na sat!
Dvojica njemačkih automobilskih entuzijasta obilježili su 20. godišnjicu od ujedinjenja Njemačke vožnjom svog preuređenog "trabanta" brzinom od 235 kilometara na sat.
U posljednjih nekoliko godina jača osjećanje nostalgije za starom istočnom Njemačkom, pa "trabant" ponovo postaje popularan, a klubovi ljubitelja ovog automobila osnovani su u mnogim gradovima istočnog dijela zemlje.
Postoje i planovi o obnavljanju proizvodnje ovog automobila, ali sa modernijim tehničkih rješenjima koja bi bila prihvatljivija za okolinu.

*ebote, pa brži je od G2
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee
Dvojica njemačkih automobilskih entuzijasta obilježili su 20. godišnjicu od ujedinjenja Njemačke vožnjom svog preuređenog "trabanta" brzinom od 235 kilometara na sat.
U posljednjih nekoliko godina jača osjećanje nostalgije za starom istočnom Njemačkom, pa "trabant" ponovo postaje popularan, a klubovi ljubitelja ovog automobila osnovani su u mnogim gradovima istočnog dijela zemlje.
Postoje i planovi o obnavljanju proizvodnje ovog automobila, ali sa modernijim tehničkih rješenjima koja bi bila prihvatljivija za okolinu.

*ebote, pa brži je od G2
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee






