Page 1 of 1

#1 TRABANT

Posted: 05/10/2010 20:40
by shlauf
Trabant jurio 235 kilometara na sat!

Dvojica njemačkih automobilskih entuzijasta obilježili su 20. godišnjicu od ujedinjenja Njemačke vožnjom svog preuređenog "trabanta" brzinom od 235 kilometara na sat.
U posljednjih nekoliko godina jača osjećanje nostalgije za starom istočnom Njemačkom, pa "trabant" ponovo postaje popularan, a klubovi ljubitelja ovog automobila osnovani su u mnogim gradovima istočnog dijela zemlje.

Postoje i planovi o obnavljanju proizvodnje ovog automobila, ali sa modernijim tehničkih rješenjima koja bi bila prihvatljivija za okolinu.

Image

*ebote, pa brži je od G2 :D :D :D :D :D :D :D

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee :dance:

#2 Re: TRABANT

Posted: 05/10/2010 21:04
by psiho
evo jedna za druga citroena

Image

#3 Re: TRABANT

Posted: 05/10/2010 22:08
by citroen
psiho wrote:evo jedna za druga citroena

Image
Dobra ova Dijana:D :D :D :D

#4 Re: TRABANT

Posted: 05/10/2010 23:15
by shlauf
Neznam jesu li bolje felgice ili štiklice ?????? :?: :D

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeee :dance:

#5 Re: TRABANT

Posted: 05/10/2010 23:21
by citroen
shlauf wrote:Neznam jesu li bolje felgice ili štiklice ?????? :?: :D

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeee :dance:
Ja znam sta je bolje :D :D

#6 Re: TRABANT

Posted: 06/10/2010 01:41
by ljubav_aha
trabant :-D :thumbup:

citroen,meni auto,a tebi dijana :lol:

#7 Re: TRABANT

Posted: 06/10/2010 11:43
by citroen
ljubav_aha wrote:trabant :-D :thumbup:

citroen,meni auto,a tebi dijana :lol:
Dogovoreno :D :D

#8 Re: TRABANT

Posted: 06/10/2010 19:57
by shlauf
Image

Bolje ove felgice od Dijane :D :lol:

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee :dance:

#9 Re: TRABANT

Posted: 06/10/2010 21:39
by psiho
što su fino sredili trabanta

Image

evo finih felgica i ja bih se baš fino vozikao u ovom ovdje primjerku jugoslovenske tehnologije

#10 Re: TRABANT

Posted: 06/10/2010 21:49
by 1946
psiho wrote:evo finih felgica i ja bih se baš fino vozikao u ovom ovdje primjerku jugoslovenske tehnologije
:-)

#11 Re: TRABANT

Posted: 06/10/2010 23:03
by psiho
evo dobre felge, jbg nisam ja prvi počeo, šlauf je sve kriv
Image

#12 Re: TRABANT

Posted: 06/10/2010 23:13
by shlauf
Image

Ovdje se felgice ne vide :D :lol: :D

Aleeee aleeeeeeeeeee :dance:

#13 Re: TRABANT

Posted: 06/10/2010 23:16
by shlauf
Image

E ove su felgice dobre, quattro :D

Aleeee aleeeeeeeeeee :dance:

#14 Re: TRABANT

Posted: 06/10/2010 23:22
by psiho
jel ova iz bihamka?

#15 Re: TRABANT

Posted: 06/10/2010 23:27
by shlauf
aha :D

Aleeeee aleeeeeeeeeeee :dance:

#16 Re: TRABANT

Posted: 07/10/2010 22:43
by shlauf
Image

Ovo su pravoooo dobre felgice :D

Aleeee aleeeeeeeeeeeee :dance: