Page 1 of 1
#1 Mult-T-lock
Posted: 05/09/2010 20:10
by Pljosko
Pozdrav;
stari kupio Octaviu A5, auto sve pet, ima ugradjen Mult-t-lock, ali nije dobio kljuceve od istog.
Zanima nas, da li ovlasteni zastupnik za Mult-T-lock (ako ima u BiH) moze izdati rezervni kljuc, ili neko drgo rjesenje, jer originalne kljuceve nije moguce pronaci?
#2 Re: Mult-T-lock
Posted: 05/09/2010 20:13
by shlauf
Pa od koga je kupio auto a nije dobio ključeve??? Ima li onu karticu ili bilo šta vezano za Mult lock pa da na osnovu toga traži da mu se napravi copy ključ, jer nemože samo nekom bahnuti na vrata i da mu napravi ključ a na osnovu čega ???
Aleeee aleeeeeeeeee

#3 Re: Mult-T-lock
Posted: 05/09/2010 23:12
by Pljosko
Najgore od svega sto nema nista, pa ni tu karticu, elem nista od Mult-T-lock-a
#4 Re: Mult-T-lock
Posted: 05/09/2010 23:25
by AmADin_gospo
javi se hudiniju kod bosmala ili u stometarki na malti, što se tiče brava i ključeva, prvi je u sarajevu. ako se može napraviti, može on
#5 Re: Mult-T-lock
Posted: 06/09/2010 00:28
by ranger
jesi ti siguran da je sve ok s tim autom.
da nije bilo ukradeno il nesto tako... mislim van pameti je kupit auto a ne trazit kljuc od multilocka.
ne samo tvoj stari, nego bilo ko, taj neko ko ga je prvi kupio...
#6 Re: Mult-T-lock
Posted: 06/09/2010 00:54
by xXBl0odXx
dobro ga drzi na oku, dok ne skontas nesta

#7 Re: Mult-T-lock
Posted: 06/09/2010 00:56
by vnm
nije toliko bitan kljuc koliko je bitna ona kartica koju dobijes uz mul-t-lock.
#8 Re: Mult-T-lock
Posted: 06/09/2010 09:20
by iceman ze
ovi su meni ugradivali mul-t-lock u Hrasnom, 033/650656, pa kreni prvo od njih traziti rjesenje......sretno...

#9 Re: Mult-T-lock
Posted: 06/09/2010 09:29
by Karabaja
Baš sumnjivo da nisi dobio ni ključeve ni karticu.
A što se tiče izrade duplikata ključa, bravari između sebe imaju dogovor da ne prave ključeve za drugog, pogotovo ne bez kartice, npr. Hudiny iako može, odbiće da ti napravi duplikat ključ za tu bravu.
#10 Re: Mult-T-lock
Posted: 06/09/2010 09:44
by shlauf
Pljosko wrote:Pozdrav;
stari kupio Octaviu A5, auto sve pet, ima ugradjen Mult-t-lock, ali nije dobio kljuceve od istog.
Zanima nas, da li ovlasteni zastupnik za Mult-T-lock (ako ima u BiH) moze izdati rezervni kljuc, ili neko drgo rjesenje, jer originalne kljuceve nije moguce pronaci?
Ja bih starog z***bao i zaključao Mult-T-lock pa nek on onda duma šta će i kako će da riješi problem
Eh, onda bi tek auto bila za 5-icu
Aleeee aleeeeeeeeeee

#11 Re: Mult-T-lock
Posted: 06/09/2010 12:01
by Pljosko
Ok raja, hvala svima na pomoci, i ne, auto nije ukradeno

#12 Re: Mult-T-lock
Posted: 13/09/2010 10:57
by dingosp0
jaro gdje god da odes traziti copiju kljuca mislice da si ukro auto...pogotov sto nemas kartice...
#13 Re: Mult-T-lock
Posted: 13/09/2010 11:29
by ja1977
shlauf wrote:Pljosko wrote:Pozdrav;
stari kupio Octaviu A5, auto sve pet, ima ugradjen Mult-t-lock, ali nije dobio kljuceve od istog.
Zanima nas, da li ovlasteni zastupnik za Mult-T-lock (ako ima u BiH) moze izdati rezervni kljuc, ili neko drgo rjesenje, jer originalne kljuceve nije moguce pronaci?
Ja bih starog z***bao i zaključao Mult-T-lock pa nek on onda duma šta će i kako će da riješi problem
Eh, onda bi tek auto bila za 5-icu
Aleeee aleeeeeeeeeee

Vjerovatno je to onaj sto se samo zakljucava (bez sipke ili kuke) pa ne moze zaznut starog.
Jedni rjeseje je otici tamo gdje je ugradjivan. Oni bi trebali da imaju evidenciju.
goo luck
#14 Re: Mult-T-lock
Posted: 13/09/2010 13:30
by drndalo
Ne vidim zasto neko ko ima uredne papire o kupoprodaji automobila, te o sadasnjem vlasnistvu nad njim ne bi mogao dobiti uslugu servisa i bez kartice...? Prodavcu npr. izgorila kuca, u kuci kartica, a on ostao u autu na putu dok se to desavalo...
To je nacin da se obezbijede od neovlastenog kopiranja solo-kljuceva, koji se mogu koristiti za neke radnje, ali ako je auto tu, papiri uredni, trebalo bi se to moci uraditi, mozda sa kompletnom zamjenom i brave u spravi plus kljuceva...
#15 Re: Mult-T-lock
Posted: 13/09/2010 18:57
by Pljosko
Pa to sam i ja mislio, vec ako se ne moze napraviti kopija kljuca, onda ako je moguce promjeniti bravu, tj onaj ulozak ili vec kako se zove, a da onaj ostali mehanizam ostane isti