Page 1 of 1
#1 OFF ROAD Bosna
Posted: 02/09/2010 13:44
by land
OFF ROAD Bosna
Koliko sam mogao upratiti na forumu slabo se spominje ovaj vid automoto sporta
Nije moguce da nema ljubitelja jer svako druzenje je puno posjetilaca
Sta vi mislite o ovome sportu imali ovo buducnosti kod nas jer je ovo jos u povoju ????
#2 Re: OFF ROAD Bosna
Posted: 02/09/2010 15:00
by AmADin_gospo
kako ba ne spominjemo.. pa svaki dan u BiH kad upališ automobil počinje off road avantura. svaki put u BiH je kvalifikovan za Off Road takmičenja
#3 Re: OFF ROAD Bosna
Posted: 02/09/2010 15:04
by Jimmy_The_Saint
De ba land kakvih slika, ovo-ono.

#4 Re: OFF ROAD Bosna
Posted: 02/09/2010 15:07
by land
Evo vam link jer mi je problem postaviti pravo puno slika
http://www.4x4centar.ba/index.php?optio ... &Itemid=49
#5 Re: OFF ROAD Bosna
Posted: 02/09/2010 15:08
by land
#6 Re: OFF ROAD Bosna
Posted: 02/09/2010 15:54
by ljudozder
O offroadu mislim sve najbolje i volio bi da ima budućnost, al čini mi se da je to u BiH na klimavim nogama... Srbi i Hrvati su daleko bolji u tome...
#7 Re: OFF ROAD Bosna
Posted: 02/09/2010 15:57
by land
U tome se potpuno slazem sa tobom i ja bi isto volio mada sa obzirom da nije nimalo jeftin sport iskreno se divim ljudima koji ovo pokusavaju podici na neki nivo