Page 1 of 1

#1 Problem sa kontakt bravom

Posted: 27/08/2010 22:33
by dakon
Imam problem. Primjetio sam danas (mozda je i prije to bilo neznam) poslije voznje kad sam izvadio kljuc iz kontakta, da je malo topao ne vrel nego nesto izmedju. Takodje i kontakt brava je topla.
Sad jeli to normalno ili je poceo neki problem. Dali se kod nekog to desavalo. :? :? :? :?

#2 Re: Problem sa kontakt bravom

Posted: 27/08/2010 23:58
by ananas10
koje auto?

#3 Re: Problem sa kontakt bravom

Posted: 28/08/2010 06:59
by mayab
Pa na 35 stepeni u hladu , a jos ako je auto parkiran na suncu, sve je toplo, da ne kazem vrelo, a gdje nece biti metalni kljuc, znas kako metal provodi toplotu?!! :-)

#4 Re: Problem sa kontakt bravom

Posted: 28/08/2010 20:23
by dakon
Ljudi danas nista vozao sam ga citav dan mora da je temperatura u kolima to prouzrokovala, valjda se metal lako zagrije a citav dan mi je bio na suncu, ebiga stvarno sam se zijanio kad sam pipno kljuc i bravu a oni osjetno topli, hvala na odgovorima.Poooozzzzzzzz.................

#5 Re: Problem sa kontakt bravom

Posted: 29/08/2010 03:08
by corolla02
takodjer, mnoga auta imaju sijalicu/osvijetljenje oko kljuca sto dodatno utjece na temp. kljucaa..