Page 1 of 1
#1 Problem sa limarijom
Posted: 24/08/2010 22:18
by eduscho
Postovani autoljupci,
led mi je izudarao cijelo auto - kompletnu limariju, prednju i zadnju haubu, krov, stokove itd. Cak su mi i sajbe bile razbijene, upravo sam ih zamijenio. Po cijeloj karoseriji ima sto-dvijesto udaraca.
Sta savjetujete da se uradi i koliko bi to kostalo??? Radi se o VW Passatu.
Pozdrav
#2 Re: Problem sa limarijom
Posted: 24/08/2010 22:38
by Bakir1
ja sam imao slican problem doduse bez razbijenih stakala ali cijeli auto izlupan i nasao sam rjesenje u maglaju u firmi auto perfect vlasnik se zove damir broj telefona je 061/763-427 uz jednu malu napomenu na moru je i on i ekipa do 30.08 pa poslije toga zovi i zakazi termin,mozda je cijena posla slicna onoj za cijelo lakiranje,ali fabricki lak i da ti neko dira auto ne moze se porediti.
znaci iz vlastitog iskustva sto posto zadovoljan uradjenim poslom kao da nikada grad nije bio ni blizu auta
#3 Re: Problem sa limarijom
Posted: 25/08/2010 22:06
by eduscho
Bakire,
kosta li to?
#4 Re: Problem sa limarijom
Posted: 25/08/2010 23:21
by Bakir1
košta ali ni pola kao kvalitetno lakiranje,odnos placeno uradjeno veoma dobar,eh nemam pojma koliko je stete na tvom autu ali posto ti je auto relativno mlado mislim da ti nece biti problem odvojiti par stotina maraka da to uradis kako spada
#5 Re: Problem sa limarijom
Posted: 26/08/2010 20:04
by eduscho
Ja sam dobijao predracune u rasponu od 1.300 do 2.000 KM. Mora se raditi prednja hauba (svi preporucuju zamjensku), krov, gepek, štokovi i malo na "guzovima" iznad čepa rezervoara. Veliki je led padao.
#6 Re: Problem sa limarijom
Posted: 26/08/2010 21:02
by Bakir1
ukoliko nije probijen sloj boje na autu a ne bi trebao biti mislim da ce ti ostati od 400 do 1400 KM ali da se ne igramo vidovitih dzemila nazovi damira u ponedeljak probaj se dogovoriti posalji mu slike i siguran sam da cete naci kompromisno rjesenje.
sretno
#7 Re: Problem sa limarijom
Posted: 01/09/2010 22:03
by eduscho
OK hvala i pozdrav