ja sam prestao voziti moju bombonu od forda upravo zbog ovih iz f-autocentra, još mi onaj zvuk motora stoji u ušima
mijenjaju mi dio, kod njih košta 180 maraka i moram čekati 7 dana jer ga nemaju na stanju
odem u radnju za prodaju autodijelova (da ne reklamiramo koja), čovjek otvori katalog i kaže biće dio ovdje prekosutra, ostavi 20 km avansa i dođi u subotu, dio košta manje od 80 km, u pitanju je bilo najobičnije gumeno crijevo, nekakvo trokrako, ako se sjećam
kupio termostat kod njih originalni, 35 km, dođem kod mehaničara da mi zamijeni kaže čovjek fali neki dio, jel dihtung ili tako nešto, ne znam ni ja, uglavnom taj djelić je srećom mogao iskoristiti sa ovog starog koji je crko
na servis te naruče u 8 ujutro, a auto uzmu da rade u 3 sata poslije podne i kad dođeš poslije posla u pola 5 po auto, kažu ti dođite sutra upravo zatvaramo, nije mi se jednom desilo
dolazim da kupim novo auto kod njih, gledam fokusa, pitam jednog od "managera" koliki mu je gepek, kaže legenda "samo da pogledam u papirima", hvala jarane, ne treba, doviđenja
a o tome kako su nafurani i kako te gledaju šta god upitaš, knjigu napisati, nekad je kod njih bio momak mislim da se zvao kemal, super poslovan i fin, kad je on otišao, ne možeš ni s kim progovorit, sve nešta s visine, ostavite auto i isparite se, javićemo vam se, ma mrš u ...
malo je reći da su bezobrazni i neprofesionalni, tako da me ne čudi i ovo sa mazdom, ko zna šta su skontali