Forum Klix.ba
https://forum.klix.ba/
A kategorija
https://forum.klix.ba/viewtopic.php?t=78810
Page
1
of
1
#1 A kategorija
Posted:
28/07/2010 15:32
by
hali gali halid
Zdravo, da li neko zna koliko košta polaganje za ovu kategoriju, gdje se sve u Sarajevu moze polagati, i tako to?
#2 Re: A kategorija
Posted:
28/07/2010 20:26
by
AdnanSA
Pitaj u auto školama. Mene je koštalo 400 KM prije par godina a već sam imao Bi C.