BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#68751 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

REDDEVILS wrote: 31/01/2020 09:54
kakaljin wrote: 31/01/2020 09:02 https://www.bhtelecom.ba/vijest+M53b0eb925a4.html

Image



Od 1. februara besplatno Moja TV HD + Moja TV Flix + Moja Web TV



Fantastične vijesti za postojeće i nove Moja TV korisnike. Dodatne usluge za vrhunski TV ugođaj su potpuno BESPLATNE:

Moja TV HD besplatno godinu dana

Uživajte u vrhunskoj kvaliteti slike i zvuka! U ponudi HD paketa je 14 HD TV kanala, što uz HD TV kanale u osnovnom paketu garantuje superiorni TV doživljaj uz 33 HD kanala

Moja TV Flix besplatno šest mjeseci

Preko 450 vrhunskih naslova + 15 novih naslova svakoga mjeseca koje možete gledati neograničen broj puta!

• Moja Web TV besplatno tri mjeseca

Gledajte TV bilo gdje da se nalazite u BiH putem mobilnog ili fiksnog interneta BH Telecoma!





Detaljne informacije:

Svi korisnici Moja TV Basic, Moja TV Phone, Moja TV Net i Moja TV Full paketa ostvaruju pravo na besplatno korištenje Moja TV HD, Moja TV Flix i Moja Web TV usluge tokom besplatnog perioda.
Moja TV Flix besplatni period je od 1.februara do kraja jula; Moja TV HD besplatni period je od 1.februara do kraja januara 2021.; Moja Web TV besplatni perod je od 1.februara do kraja aprila ove godine.
Besplatno korištenje usluge Moja TV HD paket, tokom navedenog perioda, omogućeno je svim postojećim i novim pretplatnicima navedenih paketa uz automatsku aktivaciju;
Besplatno korištenje Moja TV Flix i Moja Web TV usluge, u navedenim periodima, omogućeno je pretplatnicima koji su izvršili aktivaciju ovih dodatnih usluga prije početka besplatnog promotivnog perioda ili u periodu od 1. februara do 31. marta 2020.
U slučaju da pretplatnik ne izvrši deaktivaciju Moja Web TV i Moja TV Flix usluge prije isteka perioda besplatnog korištenja, nastavlja koristiti uslugu/e po uslovima definisanim Cjenovnikom BH Telecoma.
Dodatna usluga MojaTV HD paket će po isteku promotivnog perioda biti deaktivirana svim pretplatnicima, izuzev onim pretplatnicima koji su ovu uslugu koristili i prije početka ove promotivne akcije (prije 1.februara).




30.01.2020
A korisnici koji plaćaju HD paket
Nece ga placati navedeni period, bar narednu godinu korisnici nece osjetiti poskupljenje, a poslje cemo da vidmo u kojem smjeru ovo ide.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4420
Joined: 21/02/2011 12:56

#68752 Re: BHTelecom All About

Post by REDDEVILS »

kakaljin wrote: 31/01/2020 09:56
REDDEVILS wrote: 31/01/2020 09:54
kakaljin wrote: 31/01/2020 09:02 https://www.bhtelecom.ba/vijest+M53b0eb925a4.html

Image



Od 1. februara besplatno Moja TV HD + Moja TV Flix + Moja Web TV



Fantastične vijesti za postojeće i nove Moja TV korisnike. Dodatne usluge za vrhunski TV ugođaj su potpuno BESPLATNE:

Moja TV HD besplatno godinu dana

Uživajte u vrhunskoj kvaliteti slike i zvuka! U ponudi HD paketa je 14 HD TV kanala, što uz HD TV kanale u osnovnom paketu garantuje superiorni TV doživljaj uz 33 HD kanala

Moja TV Flix besplatno šest mjeseci

Preko 450 vrhunskih naslova + 15 novih naslova svakoga mjeseca koje možete gledati neograničen broj puta!

• Moja Web TV besplatno tri mjeseca

Gledajte TV bilo gdje da se nalazite u BiH putem mobilnog ili fiksnog interneta BH Telecoma!





Detaljne informacije:

Svi korisnici Moja TV Basic, Moja TV Phone, Moja TV Net i Moja TV Full paketa ostvaruju pravo na besplatno korištenje Moja TV HD, Moja TV Flix i Moja Web TV usluge tokom besplatnog perioda.
Moja TV Flix besplatni period je od 1.februara do kraja jula; Moja TV HD besplatni period je od 1.februara do kraja januara 2021.; Moja Web TV besplatni perod je od 1.februara do kraja aprila ove godine.
Besplatno korištenje usluge Moja TV HD paket, tokom navedenog perioda, omogućeno je svim postojećim i novim pretplatnicima navedenih paketa uz automatsku aktivaciju;
Besplatno korištenje Moja TV Flix i Moja Web TV usluge, u navedenim periodima, omogućeno je pretplatnicima koji su izvršili aktivaciju ovih dodatnih usluga prije početka besplatnog promotivnog perioda ili u periodu od 1. februara do 31. marta 2020.
U slučaju da pretplatnik ne izvrši deaktivaciju Moja Web TV i Moja TV Flix usluge prije isteka perioda besplatnog korištenja, nastavlja koristiti uslugu/e po uslovima definisanim Cjenovnikom BH Telecoma.
Dodatna usluga MojaTV HD paket će po isteku promotivnog perioda biti deaktivirana svim pretplatnicima, izuzev onim pretplatnicima koji su ovu uslugu koristili i prije početka ove promotivne akcije (prije 1.februara).




30.01.2020
A korisnici koji plaćaju HD paket
Nece ga placati navedeni period, bar narednu godinu korisnici nece osjetiti poskupljenje, a poslje cemo da vidmo u kojem smjeru ovo ide.
Ok :thumbup:
User avatar
P.Starck
Posts: 1151
Joined: 14/07/2010 22:46

#68753 Re: BHTelecom All About

Post by P.Starck »

made_in_sarajevo wrote: 31/01/2020 09:51 ide svima i mos misliti problem 5KM povecanje nakon godina i godina bez diranja cijena. nije bas realno ocekivati da cijena ne ide gore, jebiga ali je tako. ovi bar su sutili godinama i sad digli 5KM i opet ce garant sutiti godinama. telemach korisnike drzi u treningu pa svako malo zavrti koju marku vise, valjda da ne ispadnu iz fazona dizanja cijena :D
Pa realno je očekivati i da plata ide gore nakon svih tih godina, pa ne ide. Cijene svih usluga su poskupile, ali je plata ostala ista. Čak i da se povećaju plate za 10-ak %, kupovna moć stanovništva će ostati ista, dio je potrošen kroz inflaciju a dio kroz povećanje cijena robe i usluga.
Najveći problem je što plate za većinu stanovništva su iste već godinama tako da svako povećanje cijena bilo čega dodatno degradira kvalitet života u BiH. Zato kap po kap, vidjet ćemo koliko će nas se javiti na prozivku u BiH na kraju ove godine.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#68754 Re: BHTelecom All About

Post by un1ted »

Cossack wrote: 31/01/2020 09:24
Carnival_Row wrote: 31/01/2020 09:19 imali šta novo?
Piše se "ima li".

I da, za pismene ima, za nepismene "ne ma".
hahaha, joj kako blatiš firmu :) Pokazi shefu sta pises, da ti pusti neke fine kanale :)
User avatar
Carnival_Row
Posts: 366
Joined: 21/11/2019 18:43

#68755 Re: BHTelecom All About

Post by Carnival_Row »

Cossack wrote: 31/01/2020 09:24
Carnival_Row wrote: 31/01/2020 09:19 imali šta novo?
Piše se "ima li".

I da, za pismene ima, za nepismene "ne ma".
imali šta no vo
made_in_sarajevo
Posts: 5585
Joined: 06/05/2013 23:05

#68756 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

P.Starck wrote: 31/01/2020 10:01
made_in_sarajevo wrote: 31/01/2020 09:51 ide svima i mos misliti problem 5KM povecanje nakon godina i godina bez diranja cijena. nije bas realno ocekivati da cijena ne ide gore, jebiga ali je tako. ovi bar su sutili godinama i sad digli 5KM i opet ce garant sutiti godinama. telemach korisnike drzi u treningu pa svako malo zavrti koju marku vise, valjda da ne ispadnu iz fazona dizanja cijena :D
Pa realno je očekivati i da plata ide gore nakon svih tih godina, pa ne ide. Cijene svih usluga su poskupile, ali je plata ostala ista. Čak i da se povećaju plate za 10-ak %, kupovna moć stanovništva će ostati ista, dio je potrošen kroz inflaciju a dio kroz povećanje cijena robe i usluga.
Najveći problem je što plate za većinu stanovništva su iste već godinama tako da svako povećanje cijena bilo čega dodatno degradira kvalitet života u BiH. Zato kap po kap, vidjet ćemo koliko će nas se javiti na prozivku u BiH na kraju ove godine.
pa to nije do telekoma sto su plate iste. i meni na poslu je prosle godine skocila cijena opreme koju koristim, sta cu bori se, radi, skace cijena sirovina, usluga, kanala. to sad sto plate su iste zahvaliti "braniteljima" drzave, vozacu i slicnim njemu i njima.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#68757 Re: BHTelecom All About

Post by navedeni »

Za plate se javite troglavom zmaju i njihovom gospodaru Bakiru Al Musafiju ~-> tema: politika
User avatar
ElRe
Posts: 10852
Joined: 12/12/2011 11:28

#68758 Re: BHTelecom All About

Post by ElRe »

djama wrote: 31/01/2020 09:40 je li ovo povecanje ide svima ili novim korisnicima.
iako sam presao bukvalno prije 10 dana na bht vrlo lahko cu otici i raskinuti ugovor ...
Ide svima od 01.03. Obavještenje izašlo i u novinama.
Sve je poskuplo, pa i broadband usluge i TV prava, čak i Tier 1 i 2 internet saobraćaj.

Plate se ne mijenjaju.
User avatar
P.Starck
Posts: 1151
Joined: 14/07/2010 22:46

#68759 Re: BHTelecom All About

Post by P.Starck »

made_in_sarajevo wrote: 31/01/2020 10:12 pa to nije do telekoma sto su plate iste. i meni na poslu je prosle godine skocila cijena opreme koju koristim, sta cu bori se, radi, skace cijena sirovina, usluga, kanala. to sad sto plate su iste zahvaliti "braniteljima" drzave, vozacu i slicnim njemu i njima.
Nije isti rezon za Telecom i tvoju privatnu firmu. Telecom je državni i njime kao i Elekroprivredom i inim firmama se kupuje socijalni mir godinama.
Dakle ti isti povećavaju cijene usluga (danas je to telecom a sutra će biti struja, pa hljeb i redom...) a ne povećavaju plate radnika.
Ja ne bi imao ništa protiv da taj isti Telecom pravda povećanje cijena usluga povećenjam plata svojih radnika. Ali to ne radi niti će raditi.
Sutra u tom istom Telecomu više neće biti ni jednog stručnog lica jer IT sektor će ih sve progutati. Ali diži cijene, skupljaj kajmak, ide izborna godina...

Ne znam kakva logika se krije u povećanju cijene za fiksnih 4,90 KM po korisniku. Povećanje je trebalo biti procentualno.
Je li to svi treba da plaćaju naknadu za Sport Klub?

Inače raspolaganje sredstvima Telecoma je priča za sebe, Marketing i ta njegova, nazovi "društvena odgovornost" preko koje se muzu milioni. Sjetim se samo Zlogumdžije i ženine mu agencije za marketing.

Priča ide off-topic pa neću dalje ali i meni kao i velikom broju ljudi u BiH, već odavno kapa i prelit će, pitanje je samo vremena. Onda nek dižu cijene, PDV, takse za ovo i za ono.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#68760 Re: BHTelecom All About

Post by navedeni »

Oni bi veće plate hahahah... 😆 , pa nama što radimo u privatnim firmama kad je nešto skupo kažemo “pa ne radim u telekomu” hah
amer.t
Posts: 2
Joined: 11/12/2011 22:27

#68761 Re: BHTelecom All About

Post by amer.t »

Imam informacije da je Telemach tuzio BH Telecom pred Konkurencijskim vijecem da MojaTV daje ispod cijene, tako da je mozda to razlog poskupljenja
Padx24
Posts: 40
Joined: 04/04/2016 14:09

#68762 Re: BHTelecom All About

Post by Padx24 »

amer.t wrote: 31/01/2020 11:03 Imam informacije da je Telemach tuzio BH Telecom pred Konkurencijskim vijecem da MojaTV daje ispod cijene, tako da je mozda to razlog poskupljenja
Imam informaciju da je Telekom povećao plate i zaposlio dodatnih 260 magacionera te 6 vozača i 14 sekretarica pa su možda zato podigli cijenu, ili možda plaćaju ozbiljne kanale svojim korisnicima a to nije jeftino...
Budimo ozbiljni makar u komentarima :thumbup:
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#68763 Re: BHTelecom All About

Post by didgeridoo »

Telemach je do sada tuzio Telecom po istom osnovu 4-5 puta i svaki put su gubili.
JohnnyBlaze
Posts: 20
Joined: 26/07/2017 16:06

#68764 Re: BHTelecom All About

Post by JohnnyBlaze »

Hoćel to poskupit i NetFlat internet ?
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4420
Joined: 21/02/2011 12:56

#68765 Re: BHTelecom All About

Post by REDDEVILS »

Dali se moze uzeti bilo koji dodatni uredjaj prilikom potpisivanja novog ugovora za extra Net paket, a da mi cijena paketa bude 20 KM sa 10 GB mobilnog interneta.
Znaci potpisao bih ugovor na dvije godine pod uslovom da dobijem treci STB besplatno na koristenje :)
User avatar
PajaELdin
Posts: 690
Joined: 01/09/2018 13:30
Location: Mostar 🇧🇦

#68766 Re: BHTelecom All About

Post by PajaELdin »

P.Starck wrote: 31/01/2020 10:01
made_in_sarajevo wrote: 31/01/2020 09:51 ide svima i mos misliti problem 5KM povecanje nakon godina i godina bez diranja cijena. nije bas realno ocekivati da cijena ne ide gore, jebiga ali je tako. ovi bar su sutili godinama i sad digli 5KM i opet ce garant sutiti godinama. telemach korisnike drzi u treningu pa svako malo zavrti koju marku vise, valjda da ne ispadnu iz fazona dizanja cijena :D
Pa realno je očekivati i da plata ide gore nakon svih tih godina, pa ne ide. Cijene svih usluga su poskupile, ali je plata ostala ista. Čak i da se povećaju plate za 10-ak %, kupovna moć stanovništva će ostati ista, dio je potrošen kroz inflaciju a dio kroz povećanje cijena robe i usluga.
Najveći problem je što plate za većinu stanovništva su iste već godinama tako da svako povećanje cijena bilo čega dodatno degradira kvalitet života u BiH. Zato kap po kap, vidjet ćemo koliko će nas se javiti na prozivku u BiH na kraju ove godine.


Bravo druze upravo tako cijene svega skacu a plate iste nekome i manje, ne mogu vise ni pisati brisu mi postove. Jel i ljudi na ovom forumu rade u Telecomu?
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#68767 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

neki
Posts: 6701
Joined: 17/02/2005 07:57

#68768 Re: BHTelecom All About

Post by neki »

IamPajaELdin wrote: 31/01/2020 12:03
P.Starck wrote: 31/01/2020 10:01 Pa realno je očekivati i da plata ide gore nakon svih tih godina, pa ne ide. Cijene svih usluga su poskupile, ali je plata ostala ista. Čak i da se povećaju plate za 10-ak %, kupovna moć stanovništva će ostati ista, dio je potrošen kroz inflaciju a dio kroz povećanje cijena robe i usluga.
Najveći problem je što plate za većinu stanovništva su iste već godinama tako da svako povećanje cijena bilo čega dodatno degradira kvalitet života u BiH. Zato kap po kap, vidjet ćemo koliko će nas se javiti na prozivku u BiH na kraju ove godine.


Bravo druze upravo tako cijene svega skacu a plate iste nekome i manje, ne mogu vise ni pisati brisu mi postove. Jel i ljudi na ovom forumu rade u Telecomu?
Je li vam telekom kriv što vam plate ne rastu?
User avatar
PlusSA
Posts: 3175
Joined: 13/07/2011 16:51

#68769 Re: BHTelecom All About

Post by PlusSA »

Cossack wrote: 31/01/2020 12:19 Obavijest korisnicima

Image

https://bhtelecom.ba/vijest+M559c136ba5f.html
Najjaci je zadnji pasus.

Ubuduće će korisnici Moja TV imati veliki broj novih atraktivnih HD kanala, osigurali smo i HD produkciju utakmica BH Telecom Premijer lige i planiramo dalje obogaćivanje filmskih, zabavnih, i drugih programa.

Šta su im atraktivni kanali? (Live kamere)?

P.S ispravi mi gramatice greške slobodno :thumbup:
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1605
Joined: 11/06/2011 07:36

#68770 Re: BHTelecom All About

Post by Kiki_Musampa »

200000 x 5 km=1000000 KM
Hajde,makar su stavili da se moze raskinuti ugovor bez penala,pa ko voli nek izvoli.
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#68771 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Za sve - FANTASTIČNA Moja TV!

Image

https://bhtelecom.ba/vijest+M53b0eb925a4.html
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#68772 Re: BHTelecom All About

Post by Benq »

"Mjesečno dostavljanje Detaljnog izvještaja o ostvarenim pozivima/saobraćaju putem pošte će se realizirati uz mjesečnu naknadu od 3,90 KM za jedan telefonski broj."

https://bhtelecom.ba/vijest+M5176623640d.html
User avatar
zomri
Posts: 12859
Joined: 03/05/2006 07:31

#68773 Re: BHTelecom All About

Post by zomri »

trebali su samo ove sport klubove potrpati u poseban paket za 5km i gotova priča.

doduše bez HD kanala prvi ja ne bih plaćao dodatno. sa ovakvom SD slikom na malo većem tv-u ne razlikuješ aguera i de bruyna ako nije krupni plan :mrgreen:
User avatar
PlusSA
Posts: 3175
Joined: 13/07/2011 16:51

#68774 Re: BHTelecom All About

Post by PlusSA »

Benq wrote: 31/01/2020 12:52 "Mjesečno dostavljanje Detaljnog izvještaja o ostvarenim pozivima/saobraćaju putem pošte će se realizirati uz mjesečnu naknadu od 3,90 KM za jedan telefonski broj."

https://bhtelecom.ba/vijest+M5176623640d.html
3x poklona

Prvi 4.90km povecanje,
Drugi 3.90km izvještaj,
Treći pokon :-)
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#68775 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Obavijest o dopunama u ponudi dodatne usluge Detaljni izvještaj o pozivima/saobraćaju od 1.marta 2020. godine

Image

https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5176623640d.html
Locked